Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

Странно позвъняване на GSM

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на daley
    Тук е от
    Jun 2004
    Живее в
    Варна
    Мнения
    420
    #1

    Странно позвъняване на GSM

    Снощи в 23,38 GSМ-а ми извъня. Докато стана да отида до него спря да звъни. Много се зачудих кой ли ми звъни. Изненадах се още повече като видях номера 37181065172. По кода разбрах че е от Латвия, но аз там познати нямам. Жена ми каза че преди 2 дена и на нейния е звънял в 11,30 от номер 37181065175. Потърсих в нета този номер и разбрах, че по същия начин е прозвънявано и в други страни - Естония, Израел, Румъния, Албания. Има ли някакъв смисъл от такива прозвънявания и каква може да е целта?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    168
    #2

    Re:Странно позвъняване на GSM

    абе и мен преди няколко дни ме беше търсил някакъв странен номер! нещо подобно беше, но сега не мога да видя понеже не съм вкъщи а телефона на, който беше звънял е там. като се прибера ще проверя и ако седи още записа, ще го видя дали не е същия.
    ще пиша пак!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    69
    #3

    Re:Странно позвъняване на GSM

    Понякога, като ми звънят от VoIP програма ми се изписват подобни странни номера. Ако имате някой приятел/познат в чужбина може да се опитва да се свръже с вас през подобна програма.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #4

    Re:Странно позвъняване на GSM

    или просто объркан номер- никога ли не Ви се е случвало да наберете грешен номер ?

  6. Member Аватара на daley
    Тук е от
    Jun 2004
    Живее в
    Варна
    Мнения
    420
    #5

    Re:Странно позвъняване на GSM

    Цитат Първоначално публикувано от De4ev
    Понякога, като ми звънят от VoIP програма ми се изписват подобни странни номера. Ако имате някой приятел/познат в чужбина може да се опитва да се свръже с вас през подобна програма.
    Когато ти звъни някой познат, обикновено знаеш от къде ще ти звънни. Ако е приятел, то пак ще опита да се свърже с теб. Ище гледа да звънне в такова време, в което да е удобно все пак.

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO
    или просто объркан номер- никога ли не Ви се е случвало да наберете грешен номер ?
    На всеки се е случвало да набере грешен номер. Ама толкова да бъркаш всеки ден и то в различни страни, най-малкото е съмнително. А случайно да си сменяш името, местонахождението и гражданството по няколко пъти дневно? Виж тук, тук, и тук.

  7. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #6

    Re:Странно позвъняване на GSM

    Това само кликване ли беше или по-дълго позвъняване?

  8.  
     
  9. Member Аватара на daley
    Тук е от
    Jun 2004
    Живее в
    Варна
    Мнения
    420
    #7

    Re:Странно позвъняване на GSM

    Цитат Първоначално публикувано от Lupus
    Това само кликване ли беше или по-дълго позвъняване?
    При жена ми са звъннали 2-3 пъти докато вдигне, но никой не и е отговорил. При мен звъняха може би 20-25 секунди. Определено не е било само кликване.

  10. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    168
    #8

    Re:Странно позвъняване на GSM

    Цитат Първоначално публикувано от daley
    Снощи в 23,38 GSМ-а ми извъня. Докато стана да отида до него спря да звъни. Много се зачудих кой ли ми звъни. Изненадах се още повече като видях номера 37181065172. По кода разбрах че е от Латвия, но аз там познати нямам. Жена ми каза че преди 2 дена и на нейния е звънял в 11,30 от номер 37181065175. Потърсих в нета този номер и разбрах, че по същия начин е прозвънявано и в други страни - Естония, Израел, Румъния, Албания. Има ли някакъв смисъл от такива прозвънявания и каква може да е целта?
    бях казал, че ще проверя и ще пиша пак!
    значи при мен номера, който ми е звънял е - +37181065174 - както виждаш само последната цифра е различна! нямам представа кой може да е!

  11. lucipher
    Guest
    #9

    Re:Странно позвъняване на GSM

    Вашите номера са по-лесни ,ами днес ми звъняха от някакъв +239201654 . Ако някой може да помогне ще се радвам

  12. Member Аватара на daley
    Тук е от
    Jun 2004
    Живее в
    Варна
    Мнения
    420
    #10

    Re:Странно позвъняване на GSM

    Цитат Първоначално публикувано от lucipher
    Вашите номера са по-лесни ,ами днес ми звъняха от някакъв +239201654 . Ако някой може да помогне ще се радвам
    •САО ТОМЕ И ПРИНСИПИ 00239

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #11

    Re:Странно позвъняване на GSM

    Забелязъл съм че само в България ми се е случвало подобно нещо затова подозирам проблема да е 'локален'. На кой оператор са вашите телефони. Аз бях с М-тел.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    168
    #12

    Re:Странно позвъняване на GSM

    при мен е виваком...

  16. Member Аватара на daley
    Тук е от
    Jun 2004
    Живее в
    Варна
    Мнения
    420
    #13

    Re:Странно позвъняване на GSM

    Също на Виваком.

  17. lucipher
    Guest
    #14

    Re:Странно позвъняване на GSM

    Цитат Първоначално публикувано от daley
    •САО ТОМЕ И ПРИНСИПИ 00239
    така си помислих и аз ама тябвало да има 7 цифри след кода , а те са само 6 ,пък и никой не познавам от тая африканска държавамисля си че са от онези телефонни бутки на азни доставчици ,ама като им ги няма кодовете никяде?!

  18. Member Аватара на daley
    Тук е от
    Jun 2004
    Живее в
    Варна
    Мнения
    420
    #15

    Re:Странно позвъняване на GSM

    Цитат Първоначално публикувано от lucipher
    така си помислих и аз ама тябвало да има 7 цифри след кода , а те са само 6 ,пък и никой не познавам от тая африканска държавамисля си че са от онези телефонни бутки на азни доставчици ,ама като им ги няма кодовете никяде?!
    Не е задължително, след като се има в предвид, че това е малка островна държавичка с население от около 187 хиляди души.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. 12 LDC жужи странно
    От zeroslav във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 13
    Последно: 23-01-12, 19:46
  2. Странно 'зависване' на Win XP SP2
    От hypperion във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 23-08-06, 14:39
  3. Странно
    От the_unique във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 26-01-05, 02:26
  4. Странно
    От nikolin във форум За Форума
    Отговори: 4
    Последно: 14-01-04, 02:48
  5. странно
    От nniki във форум Windows
    Отговори: 11
    Последно: 18-03-02, 09:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе