Резултати от 1 до 3 от общо 3

домашен фитнес

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #1

    домашен фитнес

    здравейте,
    от няколко месеца нямам никакво време да ходя на фитнес, нито пък ми се дават по 50-60 лв на месец за абонаментна карта. след радикален ремонт ми остана една приятна остъклена тераска, използваемата част е 3,40 на 1,50 метра. оглеждам се за комбиниран фитнес уред и крос-тренажор (велоергометър не искам, много ми е скучно), като общата цена, която съм готов да дам е 1000 лв, с кеф бих се разминал и по-тънко.
    гледам следните модели:
    този за 555 лв и този за 669 лв. тъй като не съм чувал нищо за горепосочените марки, ще помоля за адекватно мнение. могат ли да се видят в някоя голяма верига - МЕТРО, Технополис...? защото 100 кг доставка от София до Русе, ще е грубо.
    освен това - имате ли опит с домашните крос-тренажори?
    забравих да спомена, че тежа 100 кг, което ще е много важно при избора на уред

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #2

    Re:домашен фитнес

    Според моите наблюдения, всеки един подобен уред, поставен на тераса, се превръща в закачалка за торби с лук и картофи, в рамките на 3 до 5 месеца.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    57
    #3

    Re:домашен фитнес

    тези уреди са малко кофти, постоянно им се късат въжетата, които са скъпички, освен това вградените тежести са им малко. Аз съм направил друго. Един човек ми направи всички необходими уреди може да са малко груби с винкел, но са здрави. Въжетата на скрипцета за верига от колело няма късане вече 9 година. Лежанка също от винкел и мести в мазето, ще ти излезне горе долу същите пари, но поне ще ги ползваш с години. Тука вече идва проблема с дисковете 1кг. колко струва вече 2-3лв. доста е. Трябва да намериш и човек които знае какво прави (за уредите имам впредвид)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. 'Домашен' RAID 1 ?? А в домашен файлов сървър ?
    От MetalMilitia във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 10
    Последно: 10-03-09, 18:53
  2. Фитнес
    От go6o78 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 13-09-06, 09:40
  3. Фитнес...
    От IBANEZ_ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 16
    Последно: 03-08-06, 12:14
  4. Фитнес оборудване
    От ipnaid във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 10-06-06, 17:57
  5. Фитнес програма
    От JOJO във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 17-08-04, 23:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе