Страница 16 от 58 ПърваПърва ... 6141516171826 ... ПоследноПоследно
Резултати от 226 до 240 от общо 861
Like Tree759Одобрявам

Вицове - част 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на alphabeta
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    295
    #226

    Отговор: Вицове - част 2

    Неомъжената 42-годишна библиотекарка М.Н. мечтаеше някой читател да я вземе и да я върне след 20 дни скъсана.
    RaveUnit одобрява това.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,305
    #227

    Отговор: Вицове - част 2

    Една жена имала три дъщери.
    Когато най-голямата се омъжила и се готвела да се премести при съпруга си майка и я помолила да и напише за интимния си живот.
    След 2 дни пристигнало писмо в което имало само една дума: "Nescafe".
    Майката отначало нищо не разбрала, но след това случайно се натъкнала на реклама във вестника на "Nescafe" – "Удоволствие до последната капка" – и много се зарадвала за
    дъщеря си.
    След това се омъжила средната дъщеря и майка ѝ отново я помолила за същото. След една седмица пристигнало писмо: "Benson & Hedges".
    Майката започнала да търси във вестниците реклама за съответните цигари, намерила текста: "Extra Long, King Size" и отново се зарадвала.
    Най-накрая дошъл редът на най-малката дъщеря, която след един месец изпратила писмо само с една фраза: "British Airways".
    Майката намерила реклама на авиокомпанията и паднала в несвяст, прочитайки нейния текст: "Три пъти дневно, седем дни в седмицата, във всички направления".
    ========================================================

    Един фермер имал голямо стадо крави. Имал трима синове, които пасяли кравите. По едно време кравите взели да измират без причина. За да не фалира, бащата решил да изпрати най-големия син до големия град да доведе доктор да установи причината.
    Тръгнал той, пътувал що пътувал и срещнал в гората една горска фея.
    - Къде си тръгнал, юначе?
    - Баща ми ме прати да разбера от какво умират кравите...
    - Ако ме оправиш 10 пъти, аз ще ти кажа!
    Казал си юнакът "ех,че късмет" и се съгласил. Почнал 1, 2,5, 8,ама тя била много добра, изморила го и той не успял...
    Върнал се с увесен нос, разказал. Бащата решил да прати средния брат.
    Феята, обаче, като от по-млад поискала 15 пъти...
    Той капитулирал на 13-ия...
    Върнал се и той отчаян, а малкият брат изявил желание и той да отиде. Погледнали го с недоверие, но нямали избор, пратили го...
    Феята - като от най млад, поискала 20 пъти!
    Почнал той - 5, 10, 20, 30 пъти и не спирал, феята по едно време не издържала и изпъшкала:
    - Стига, стига, не издържам повечеееее...
    А той:
    - Ей сега ще разбереш от какво умират кравите!...и продължил...




    Женски феминистки сбор. Става немкинята и казва:
    - Аз като се ожених за моя Зигфрид, и му казах в прав текст “Виж какво, от днес нататък ти ще готвиш. Прибирам се първия ден - нищо не виждам. Прибирам се втория ден - нищо не виждам. Прибирам се на третия - гледам - сготвил”
    Става италианката:
    - А аз като се ожених за моя Паоло, и му казах в прав текст “Виж какво, от днес нататък ти ще чистиш. Прибирам се първия ден - нищо не виждам. Прибирам се втория ден - нищо не виждам. Прибирам се на третия - гледам - изчистил”
    Става Айшето:
    - А аз като се ожених за моя Асан, и му викам: “От днес нататък ти ще готвиш и чистиш. Първият ден - нищо не виждам. Вторият ден - нищо не виждам. На третия лееко прогледнах с едното око.

    ===============================================

    Решили дядо и баба да правят секс за последно. Рекла бабата - Абе, дядо, той не може се н.....и бре! Кво ша ми .... като ти е мек...? Дядото упорит: - Два молива ш'му сложа за шини, с тиксо ш'го вържа и пак ш'ти го набутам!" Речено - сторено, сложил дядото два молива отстрани, вързал ги с тиксо, мушнал цялата конструкция... Единия яйчник при вида на гледката казал на другия: - На тия години мислех, че всичко съм видял, братле, ама на носилка да го вкарват ми е за сефте...
    ======================================

    Вечер, дъжд. Английски джентълмен седи до камината, протегнал крака към огъня. Отваря се вратата и влиза друг джентълмен. Без да каже нито дума, новодошлият влиза в спалнята на съпругата. Първият джентълмен продължава спокойно да ровичка дървата в камината с ръжена.
    След половин час вторият излиза от спалнята и казва:
    - Сър, съпругата ви днес бе необичайно хладна към мен.
    Първият джентълмен продължава да рови из дървата в камината и също толкова спокойно отбелязва:
    - Е, тя и приживе не беше особено страстна…

    ==============================================

    ИЗ МОДЕРНИЯ РУСКИ ФОРУМЕН ФОЛКЛОР.
    Здравейте, това е телефонният секретар на президента на Руската федерация Владимир *****! За съжаление не мога точно сега да Ви отговоря, извън обсег съм.
    Ако искате да се предадете - натиснете 1.
    Ако искате да ни заплашите със санкции - натиснете 2.
    Ако искате да обсъдим ситуацията в Украйна - натиснете 3
    Всички клавиши, с изключение на 1, активират междуконтиненталните термоядрени ракети "Тополь М"!
    Успех!

    =================================================

    Прибира се малкия Иванчо от детска градина и пита майка си:
    - Мамо, какво е котенце?
    - Е как, не знаеш ли?!?
    - Знам, но ... все пак.
    Майката вади детската енциклопедия, отваря на нужната страница и показва: ето виж, котенце. Иванчо си бърка замислено в носа и продължава:
    - Добре де, какво е "кучка"?
    Майката разгръща няколко страници по-нататък и обяснява, че това е просто женско куче. Малкия бърка в другата ноздра, след това в лявото ухо, въздиша и отива при баща си:
    - Тате, какво е "котенце"?
    Баща му измъква "правилното" списание изпод дивана, разгръща на първата гола кака и очертава едно кръгчекъдето трябва:
    - Ей на това сине му казват "котенце".
    - А какво е "кучка"?
    - Всичко останало около кръгчето...
    Този пост е редактиран от justify; 26-03-14 в 21:26.
    blue1 одобрява това.

  4. Member Аватара на alphabeta
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    295
    #228

    Отговор: Вицове - част 2

    В бара:
    - Ей патенце, на бас, че мога да позная кога си родена само като ти пипна ц@ците.
    - Хайде пробвай.
    Хванало нашето момче ц@ците и започнало да ги ..."пипа". След около минута мацката припряно:
    - Хайде де, кога съм родена?
    - Вчера...

  5. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #229

    Отговор: Вицове - част 2

    Тайландски бар.
    - Здравей, красавице, какво пиеш?
    - Простамол уно.


    ***

    Шофьорът на камиона, сменяйки гума в студената зимна нощ, си мислеше:
    - По дяволите! Права беше мама, като казваше - "Учи, сине, да станеш гинеколог - и парите ти в джоба и ръцете ти на топло...
    "
    alphabeta и RaveUnit харесват това.

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    704
    #230

    Отговор: Вицове - част 2

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    Шофьорът на камиона, сменяйки гума в студената зимна нощ, си мислеше:
    - По дяволите! Права беше мама, като казваше - "Учи, сине, да станеш гинеколог - и парите ти в джоба и ръцете ти на топло...
    "
    На предната страница:
    Цитат Първоначално публикувано от Karata Виж публикацията
    Докато сменяше гумата в студената зимна нощ, шофьорът на камиона си мислеше: "По дяволите! Казваше ми мама: учи, сине, да станеш гинеколог - и парите ти в джоба и ръцете ти на топло..."

  7. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    961
    #231

    Отговор: Вицове - част 2

    - Келнер, може ли да да върнете тези пъдпъдъци да се доопекат?
    - Защо, не са ли опечени добре?
    - Не знам, но ми кълват от салатата.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,305
    #232

    Отговор: Вицове - част 2

    Имало една жена, която била много ненаситна и само секс искала. Веднъж мъжът и отишъл командировка и тя веднага звъннала на любовника си. Дошъл той, правили секс, но не щеш ли се позвъняло на вратата! Какво да прави жената казала на любовника си:
    - Бързо скачай в този чувал и на терасата!
    Така и станало. Отворила жената вратата и гледа нейно старо гадже, което разбрало, че мъжа й е командировка и дошъл да се позабавляват. Тъкмо приключвали, когато се позвъняло на вратата отново. Жената пак се казала:
    - Скачай в този чувал и на терасата!
    Отворила тя вратата, гледа съседа. Поканила го да влезе и не щеш ли се озовали в леглото. Тъкмо когато той обувал панталона си, когато отново се позвъняло на вратата. Тя нахлузила чувал на главата на съседа си и го изкарала на терасата. Отворила вратата и гледа мъжът й!
    - Защо си гола, жено!? - попитал съпруга.
    - Ами бях под душа до сега.
    - А какви са тези чували на терасата?
    - Ами мама прати малко зимнина.
    Отишъл мъжът, подритнал първият чувал и се чуло:
    - Кудкудяаак!
    - Ооо маминка пилешко е пратила!
    Подритнал втория, чуло се:
    - Грух!
    - Ооо маминка и свинско е изпратила!
    Подритнал третия, нищо! Учуден мъжът го ритнал отново и пак нищо. Ритнал го трети път а от вътре се чуло:
    - Аз съм картофи бе пе**рас!

    ===========================================
    На един мъж от Перник вече не му ставала оная работа. Жена му била яко крива и не го възбуждала. Пил виагра, мазал се с какво ли не. Накрая попаднал на един доктор, който му дал шест хапчета и му казал да пие по едно на месец. Мъжът си казал наум "Абе, ще ти чакам аз толкова време, заеби!". Вечерта ги изпил наведнъж, а оная му работа станала чугун.

    И като почнал жената, съседката отгоре, съседката отдолу, минал целия вход, после целия блок, абе, почти цял Перник минал. След три дни отива човекът унил при доктора с обяснението, че само му се плющи и така също не се живее. Докторът се ядосал, защото лекарството било експериментално и нямало инструкции при предозировка. Все пак му казал, че логически, ако прекара ток през каламбаците си, може и да прекъсне чугунената си ерекция. Мъжът се прибрал в квартала. Било събота. Отишъл пред входа на блока при своя Голф 2, а всички живущи в блока наизлезли по балконите, за да видят притеснено какво ще стане.
    Човекът си свалил гащите, извадил две жици от акумулатора и точно тогава от един етаж се чул истеричен вик:
    - Бегайтееее, тоя презарежда!

    ============================================

    Един пич отива да търси работа в канадските пощи.
    Интервюиращият го пита – Алергичен ли сте към нещо?
    Оня отговаря – Да, към кофеин. Не мога да пия кафе.
    Ок, били ли сте някога на военна служба?
    Да, казава пичът, бил съм на една мисия в Афганистан.
    Интервюиращият казва – Това ще ви донесе 5 допълнителни точки към характеристиката. А имате ли някаква степен на инвалидност?
    Пичът казва – Да. Избухна бомба близо до мен и изгубих двата си тестиса.
    Интервюиращият прави гримаса и вписва – Инвалидност, получена при служба на родината! Това носи допълнителни бонус точки. Окей. Според регламента имате достатъчно точки за да ви назнача още сега. Нормалното ни работно време е от 8 сутринта до 4 следобяд. Можете да започнете утре в 10 часа и да си планирате нещата всеки ден да идвате в 10.
    Пичът озадачено го пита – Щом работното време е от 8 до 4, защо да идвам в 10?
    -Това е държавна работа, казва интервюиращият. Първите два часа пием кафе и си чешем ташаците. Няма смисъл да идваш преди 10.
    ==================================================


    Жените не били добри шофьори !?!....Напротив !
    -Първо те запалят,
    -после те покарат,
    -после те прегазят,
    -а накрая започват и да те заобикалят...!

    ==========================================

    Купува си един бизнесмен BMW 11-та серия. Всичко е автоматизирано и перфектно, Но на другият ден се връща в магазина с оплакване:
    - Виж, ся кво! Радиото не баца! Ръчкам, тикам копчилъците – и нъцки!
    - Господине, радиото е напълно автоматично! Просто кажете на висок глас какво искате да слушате и то ще започне..
    Учудил се бизнесмена, но решил да пробва:
    - АЗИС!
    И радиото пуска съответната станция с песен на Азис.
    - Я! Бачка! ЛЕПА БРЕНА!
    И радиото пак сменя на някаква сръбска станция с Лепа Брена…
    Тръгва бизнесмена. Още на първият светофар го засича някаква таратайка и той:
    - ПЕДЕРАСИИИ!!!
    И радиото включва автоматично пряко предaване от Народното събрание...

    ==================================

    Една жена се омъжва за четвърти път. След първата брачна нощ новия й съпруг учудено я
    пита:
    - Скъпа, нали вече три пъти си била омъжена? Не разбирам само как може да си още
    девствена.
    Жената отговаря:
    - Първия ми съпруг беше пианист и всичко правеше с пръсти. Втория беше комунист и само обещаваше, а третия беше политик и колкото и да се стараеше, все ми го начукваше отзад.
    Този пост е редактиран от justify; 27-03-14 в 08:32.

  10. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #233

    Отговор: Вицове - част 2

    Иван отива при майката на своята приятелка:
    -Лельо Пепа, аз..такова...твойта дъщеря...
    Майката отговаря:
    -Да сте мислили когато е трябвало. Сега щеш не щеш ше се ожениш занея.
    -Ама не бе,лельо Пепа, аз... такова... прегазих я с трактора

  11. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,305
    #234

    Отговор: Вицове - част 2

    18 годишно италианско момиче казало на майка си, че вече 2 месеца няма цикъл. Много притеснена майката отишла до близката дрогерия и купила тест за бременност. Резултата показал, че девойката е бременна.
    Псувайки и плачейки майката попитала: „Коя е тази свиня, която ти причини това? Искам да знам!“
    Девойката грабнала телефона и се обадила някъде. Половин час по-късно пред къщата спряло Ферари. От него слязъл изискан мъж на средна възраст с посивяла коса и безупречен костюм Армани и влязъл в къщата.
    Седнал в дневната заедно с момичето и намръщените й родители и казал:
    “ -Добър ден. Вашата дъщеря ме информира за проблема. Аз не мога да се оженя за нея заради семейното и социалното ми положение, но ще поема грижата за нея. Ще платя всички разходи и ще поема издръжката на дъщеря ви за цял живот.
    Отделно,ако се роди момиче ще и предоставя Ферари, къща на крайбрежието, 2 магазина, къща в града, вила на плажа и 2 милиона долара в банката.
    Ако се роди момче ще му завещая 2 фабрики и 4 милиона долара в банката.
    Ако са близнаци те ще получат фабрика и 2 милиона долара в банката – за всеки.
    Но нямам решение как да постъпя, ако дъщеря ви пометне.“
    Тук бащата, който до този момент не проронил и дума станал, сложил бащински ръка върху рамото на човека и казал: „Ще еб*ш пак…“

    ==============================================


    Мъж с болни зъби отива на зъболекар, който му казва, че ще трябва да му вади зъб. Мъжът иска нещо обезболяващо.
    - Добре ще ви сложа инжекция с упойка.
    - Аааа не докторе само не инжекция - страх ме е от игли.
    - Тогава ще ви дам да подишате упойващ газ.
    - Не става докторе имам алергия.
    - Ами тогава ще ви дам едно хапче виагра.
    - Че тя действа ли обезболяващо?!
    - Не. Но поне ще имате за какво да се хванете докато ви вадя зъба.

    ============================================

    Един мъж често вечерял в кварталния ресторант; водел всеки път със себе си един щраус и едно мокро рижо коте.
    Поръчвал и като дойде сметката, изсипвал един джоб със стотинки, които винаги били колкото сметката.
    Един, два ..... много пъти и накрая управителят отишъл и го попитал:
    - Абе, пич, за щрауса и за котето няма да те питам, щото всеки може да си идва, с когото си иска тук. Ама, кажи ми само как го правиш, така че винаги знаеш колко ще ти е сметката.
    - Виж, шефе - отговорил човекът - ....хванах златната рибка.
    - Е, и? - попитал управителят.
    - Ми пожелах си едно дългокрако пиле с мокро коте и всичко да ми е точно...

    ==========================

    Завършила Марийка 8-ми клас в родното си село и дошло време да продължи образованието си в града. Понеже нямала никакъв опит с мъжете майка й я посъветвала:
    - Дъще! Пази се! Мъжете са много опасни!
    Сега като идеш в града ще се запознаеш с някое момче. Той ще те заведе на разходка, после на кино, заведение и накрая у тях. Ще се хвърли на тебе, ще те изчука и... СРАМ ЗА НАШАТА КЪЩА
    След седмица Марийка се прибрала и от вратата завикала:
    - Майче, Майче. Много права излезе. Всичко стана така както го каза, но аз го изпреварих. У тях аз му се хвърлих отгоре, изчуках го и сега .. СРАМЪТ Е ЗА ТЯХНАТА КЪЩА.

    ===========================================

    Френският крал се разболял от венерическа болест. Идвали разни лечители, но никой на можел да помогне. Накрая наредил да доведат при него Нострадамус. Прегледал го той – навсякъде язви, яко тече!
    - От какво съм болен?
    - Не знам, но усещам, че след двеста години, учените хора ще го нарекат сифилис.
    - Има ли лечение?
    - Не съм сигурен, но ми се струва, че ако намерите стогодишна девица и правите с нея секс през шест часа, 10 дни наред, болестта ще си отиде.
    С много зор, кралят намерил девица на възраст и започнал терапията. След десет дни – Чудо, наистина бил излекуван. Отново се срещнал с Нострадамус:
    - Браво, лечителю! Помогна. Но как се нарича това лечение?
    - Не знам, но усещам, че след четиристотин години, учените ще го нарекат пеницилин!
    Този пост е редактиран от justify; 27-03-14 в 13:57.

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #235

    Отговор: Вицове - част 2

    С кого граничи *****?
    С когото си пожелае.
    RaveUnit одобрява това.

  13. Member Аватара на alphabeta
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    295
    #236

    Отговор: Вицове - част 2

    На днешната дата във всички ресторанти McDonalds по света се празнува годишната смяна на мазнината във фритюрниците.
    RaveUnit одобрява това.

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #237

    Отговор: Вицове - част 2

    Катаджия спира кола :
    - Господине, имате ли представа колко криволичеше колата Ви?!
    - Пил съм 8 бири.
    - Това не е извинение да оставяте жена Ви да кара....
    espace, jonov, raziel66 и 1 други харесват това.

  16. Member Аватара на alphabeta
    Тук е от
    Jan 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    295
    #238

    Отговор: Вицове - част 2

    Евреин намира пари на пътя. Брои ги. Не стигат.
    raziel66 одобрява това.

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #239

    Отговор: Вицове - част 2

    12 английски джентълмени изнасилват германка, а тя крещи:
    - Найн, найн!
    Тогава трима от джентълмените стават и си тръгват...
    iwan33, alphabeta и raziel66 харесват това.

  18. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #240

    Отговор: Вицове - част 2

    8-ми март. Мъжът седи пред телевизора и чете вестник, а жената мие чинии. Изведнъж мъжът се сеща, че е 8-ми март, а той нито подарък е взел, нито е честитил. Без да вдига погледа от вестника, казва:
    - Остави, скъпа, днес е 8-март, утре ще си домиеш.
    jonov и RaveUnit харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 16 от 58 ПърваПърва ... 6141516171826 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Вицове
    От ql^2/8 във форум Логически задачи
    Отговори: 5
    Последно: 11-04-14, 15:09
  2. Тема за вицове!
    От ql^2/8 във форум Логически задачи
    Отговори: 4
    Последно: 01-12-13, 20:22
  3. Вицове
    От Леголас във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 821
    Последно: 09-12-10, 13:53
  4. Не точно вицове...
    От Slero във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 22
    Последно: 31-12-02, 18:09
  5. IT-PC-Gamers вицове :)
    От DPetrov във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 14
    Последно: 24-06-01, 13:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе