Страница 33 от 58 ПърваПърва ... 23313233343543 ... ПоследноПоследно
Резултати от 481 до 495 от общо 860
Like Tree756Одобрявам

Вицове - част 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #481

    Отговор: Вицове - част 2

    Из делниците на един луд (13-17 март)
    ...
    Тръмп отказал да се ръкува с фрау Меркел. ...
    Колкото до бъдещето на ръкостискането, “Дейли експрес” писа полани, позовавайки се на томошно проучване, че било на път да изчезне. Над 50% от запитаните споделили, че вече не се ръкуват, намират го нехигиенично. И то верно е нехигиенично. Като си помислиш какво ли е пипала отсрещната ръка… Друго британско изследване, за което сме ви осведомил своевременно, показа, че англичаните, пипайки разни неща, на ден се докосвали до 15 чужди пишки… (Извинете, че така направо, но искам да съм сигурен, че сте ме разбрали точно.) Англичаните! Дето уж и преди, и след тоалет си мият ръцете. Като знаете ние колко си ги мием, не мисля, че ще възразите, ако допусна, че докосваме поне по 50. 75% при ръкостискане ...

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #482

    Отговор: Вицове - част 2

    София , централна гара. От влака слиза един русенец и отива до едно такси:
    – Колко пари е до Младост 4 ?
    – 40 лв.
    – Аз имам в себе си само 30.
    – 40.
    – Добре закарай ме нататък до 30 лв и аз ще сляза!
    Пътували и като наближили до Младост 4, шофьорът спрял и казал:
    – Слизай.
    – Навън вали, няма ли да ме откараш ? Още малко остава.
    – Слизай!
    След една седмица на Централна гара идва пак същият русенец. На стоянката – 10 таксита и едно от тях е онова с гадния шофьор. Русенецът отива при негов колега и казва:
    – Колко е до Младост 4?
    – 40 лв.
    – Ще ти дам 80. 40 за пътя и за 40 ще ми направиш една свирка !
    – Я да се махаш, бе !
    И така при всичките 9 и накрая отива при нашия познат и казва:
    – Колко е до Младост 4?
    – 40 лв.
    – Добре! Ето ти 80. 40 за пътя и за 40 ще помахаш на колегите си като тръгнем и ще се усмихнеш !
    – Дадено…
    grischa и CBET1 харесват това.

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #483

    Отговор: Вицове - част 2


  5. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #484

    Отговор: Вицове - част 2

    Преди месец изключих алармената система, понеже ми стана прекалено скъпа. Забила съм сега в двата края на двора знамето на Пакистан, а на покрива на къщата ми гордо се вее флагът на ИДИЛ! От тогава до днес домът ми е под постоянното наблюдение на ЦРУ, МИ6, Израелските тайни служби и Агенцията по вътрешна сигурност…
    Никога не съм се чувствала в такава безопасност.

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #485

    Отговор: Вицове - част 2



    - - - - - - - - - -


  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2017
    Мнения
    14
    #486

    Отговор: Вицове - част 2

    - Имате ли боксови ръкавици? - Не! - Имате ли шапка за плуване? - Не! - А имате ли кънки? - Не! Господине, ние продаваме алкохол. - Тогава ми дайте бутилка уиски, но Господ ми е свидетел, че исках да спортувам...

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #487

    Отговор: Вицове - част 2

    Съдията пита мъж защо иска развод. – Ами как да ви кажа… Абе, не мога да спя с тази жена! – Е, хайде сега капризи! Цял град може, той не можел…

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #488

    Отговор: Вицове - част 2

    Телефона в туристическа фирма звъни:
    - Ало, За Египет имате ли дестинации ?
    - Да, господине, имаме.
    - Какви курорти има там ?
    - Шарм-ел-Шейх, Хургада, Таба, Нувейба...
    - Стоп, Нувейба става !
    - Кога искате да пътувате ,господине ?
    - А не не, ние тука решаваме кръстословица, Нувейба стана! Благодаря !

  11. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #489

    Отговор: Вицове - част 2

    АНГЛИЙСКИ В ТРИ УРОКА:
    .
    "Първи урок, английски за начинаещи:
    Три вещици разглеждат три часовника Суоч. Коя от вещиците кой часовник разглежда?
    А сега на английски!
    Three witches watch three Swatch watches. Which witch watches which Swatch watch?
    Втори урок, английски за напреднали:
    Три вещици-травеститки разглеждат три бутона на часовници Суоч. Коя от вещиците-травеститки кой бутон на часовниците Суоч разглежда?
    А сега на английски!
    Three switched witches watch three Swatch watch switches. Which switched witch watches which Swatch watch switch?
    Трети и последен урок, английски за абсолютни професионалисти:
    Три швейцарски вещици-кучки, които имат желание да си сменят пола, разглеждат три бутона на часовници Суоч. Коя от швейцарските вещици-кучки, които имат желание да си сменят пола, кое бутонче на часовниците Суоч разглежда?
    А сега на английски!
    Three Swiss witch-bitches who wish to be switched Swiss witch-bitches, watch three Swiss Swatch watch switches. Which Swiss witch-bitch who wishes to be a switched Swiss witch-bitch, wishes to watch which Swiss Swatch watch switch?"
    ...
    След няколко години ще вградят фейсбук в колите:
    Правиш маневра, правиш задръстване и ти излиза съобщение:
    "34 души смятат, че си педераст";
    "28 вежливо те питат: "Кой ти даде книжката, бе?";
    "Публикацията е харесана от патрул на КАТ"
    ...
    Вече почти не остана българин, живеещ на село, който да не е спечелил поне 50 хиляди лева от националната лотария.
    ...
    Мюнхен. В автобуса двама сирийци си говорят: "В Хановер сме 100 хил., в Мюнхен 50 хил, скоро в Германия ще бъдем 4 мил. и ще я превземем!"
    На слизане от рейса, възрастна германка промърморва: "...тe и евреите бяха 6 мил..
    ...
    6-ти май е най-мъжкият празник, защото всеки мъж поне веднъж в живота си е забивал копието си в някой змей.
    ...
    Шефът води в офиса трима чужденци и казва на секретарката:
    - Aни, направи кафета за тия тримата педераси!
    Единия се обажда:
    - Двама педераси, аз съм преводачът.
    ...
    Жена пържи яйца за закуска.
    Изведнъж в кухнята се втурва мъжа:
    - Внимателно!!! Внимателно!!! Сложи повече олио!!!
    Боже мой! Пържиш прекалено много яйца наведнъж! ПРЕКАЛЕНО МНОГО!!!
    Обърни ги! ОБЪРНИ ГИ ВЕДНАГА!!! Трябва им повече олио! Божичко!
    ОТКЪДЕ да вземем ОЩЕ ОЛИО? Сега ще залепнат!!!
    Внимателно! ВНИМАТЕЛНО! Казах ВНИМАТЕЛНО!!!
    НИКОГА не ме слушаш когато пържиш яйца!!! НИКОГА!!!
    Обърни ги! БЪРЗО!!! Ти да не си малоумна?!!
    Съвсем ги развали?!! Не забравяй да посолиш!
    Винаги забравяш да посолиш! Използвай СОЛ!
    С-О-О-О-О-Л!!!
    Жената учудено гледа мъжа си:
    - Какво ти става днес?! Смяташ, че не мога да сготвя едни яйца ли?
    Мъжът спокойно обяснява:
    - Исках да ти покажа какво ми е когато карам колата.
    ...
    Надпис на надгробна плоча:
    “Тук лежи жена ми, а аз у дома си почивам в мир!”
    ...
    Ако меки и финни ръце ви закрият очите, в гърба ви се опре пищна гръд и отзад чуете нежно гласче:
    - Познай кой е?
    Винаги отговаряйте:
    - Митко ти ли си бе?
    Повярвайте - така ще е най-добре..
    ...
    - Здрасти, как е? Завърши ли висшето? - Завърших. С две дипломи съм вече - психология и публична администрация. - Браво! А по колко даваш марулите?
    Този пост е редактиран от Tommorow; 18-04-17 в 01:30.
    Pat, Karata, Aleksandars и 2 други харесват това.

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #490

    Отговор: Вицове - част 2

    Колко участника в интернет форум на dir.bg са необходими за да сменят една крушка?
    Отговор: 1,193

    1 сменя крушката и пише във форума, че крушката е сменена.
    12 споделят подобни техни дейности по замяна на крушки, които са извършили някога.
    7 предупреждават, че смяната на крушки може да бъде опасна.
    27 намират граматически грешки в предишните съобщения
    53 започват да спорят за тези граматически грешки
    156 пишат до администраторите на форума за недопустимото обсъждане на замяната на крушки във форума
    41 човека поправят граматични и стилистични грешки в темите на тези, които преди това са намирали граматични и стилистични грешки
    109 се опитват да пренесат обсъждането във форумите на друг сайт.
    203 се опитват да им обяснят, че не трябва да е в този сайт, а в друг сайт
    111 пишат, че всички ние използваме крушки и е напълно допустимо да се пише за тяхната замяна в този форум.
    306 спорят, къде е по-добре да се купуват крушки и какви методи за тяхната замяна са по-ефективни, кой крушки се сменят лесно и кои - не.
    27 изпращат линкове на сайтове, където могат да се видят различни модели крушки.
    14 съобщават, че тези линкове не работят и изпращат правилните линкове.
    3 пишат, че са намерили на тези сайтове материали, касаещи форума и правещи обсъждането допустимо.
    33 сортират всички предишни мнения, събират ги в един голям текст и накрая добавят своето мнение.
    12 заявявят, че напускат този просташки и некадърен форум завинаги, защото не могат да понасят нито dir.bg, нито хората, които пишат във форума.
    4 предлагат да се напишат FAQ по въпроса с крушките и тяхната подмяна.
    25 предлагат да се направи отделен форум по този въпрос.
    47 заявяват, че нов форум не е необходим.
    jonny33 и valeridimitrov харесват това.

  13. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #491

    Отговор: Вицове - част 2

    grischa одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #492

    Отговор: Вицове - част 2

    Защо дебелеем?
    В началото Бог сътвори небето и земята. Земята бе покрита с броколи, карфиол и спанак, и плодове най-различни: червени, жълти, оранжеви и всякакви, и животът на Адам и Ева бе здрав и дълъг.
    И сътвори Сатаната сладоледа „Делта” и кашкавала.
    И попита Сатаната Адам: „Искаш ли да си хапнеш?”
    И Адам му отговори: „Да!”
    И добави Ева: „И аз искам! Два сладоледа!”
    И наддадоха Адам и Ева всеки по 3 килограма.
    И сътвори Бог киселото мляко, за да съхрани Ева фигурата си такава, каквато я харесва Адам.
    И сътвори Сатаната бялото брашно, маята и захарта, и ги смеси.
    И Ева мина от размер 42 на 50.
    И каза Бог: „ Яж с апетит тази зелена салата от моята райска градина!”
    И каза Сатаната: „ И добави дресинг с майонеза и синьо сирене, хапвай чеснови питки и пий Coca-Cola.”
    И след вечерята Адам и Ева отпуснаха коланите.
    И каза Бог: „Давам ви свежи зеленчуци за здраво сърце и зехтин студено пресован.”
    И сложи Сатаната на масата капама, печено прасе и панирано пиле.
    И подскочи холестерина на Адам и Ева до небесата.
    И сътвори Бог картофи, запечени без масло, с повишено съдържание на калий и други полезни ингредиенти.
    И обели Сатаната картофи, наряза ги на тънки резенчета, изпържи ги в маслена баня, посоли ги щедро и ги нарече „чипс”.
    И качи още килограми Адам, а Ева получи целулит.
    И сътвори Бог маратонките и ги даде на децата си, за да стопят излишните килограми.
    И даде Сатаната на Адам и Ева кабелна телевизия с дистанционно, за да не се напрягат като превключват програмите.
    И Адам и Ева се смееха и плачеха срещу светещият екран, и си обуха анцузи с ластик на корема.
    И даде Бог на Адам и Ева постното месо, диетичните продукти, и кълновете, за да не приемат много калории.
    И сътвори Сатаната McDonald's, и бургери Big Mac.
    И попита Сатаната Адам: „ Искаш ли и пържени картофи, и бира?”
    „Да ! – отговори Адам – Голяма порция! И няколко бири!”
    И получиха Адам и Ева инфаркт!
    И въздъхна Бог, и създаде байпаса.
    И усмихна се Сатаната, и създаде здравната каса.
    grischa и valeridimitrov харесват това.

  16. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #493

    Отговор: Вицове - част 2

    Ядосана руса дама излиза от автосервиз.
    – Какво става? – пита я приятелката.
    – Остави ги! Пълни простаци! Аз ги питам за колата, а те ми казват, че трябва да ми се смени тампона.


    valeridimitrov одобрява това.

  17. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #494

    Отговор: Вицове - част 2

    Дневникът на обикновения руснак:
    – Днес станах както обикновено, сипах си двеста грама водка за закуска и пуснах телевизора да видя *****. Вместо него обаче даваха Алла Пугачова. “Тоже неплохо”, помислих си аз, допих водката, намигнах на портрета на Сталин на стената, облякох се и тръгнах за работа. Във входа срещнах съседа Серьога. “Крым наш!” – поздравих го аз. “Воистина наш!” – отговори той и извади една бутилка водка да полеем събитието. На улицата беше минус 50 градуса и ладата запали едва от втория опит. Подкарах я внимателно между дупките и мечките. Особено досадни бяха последните – като видят кола, тичат да си изпросят нещо за ядене. Уж кметът все обещава да направи нещо с бездомните мечки, но нищо не се случва и те все така си обикалят около кофите за боклук. После минах покрай една от най-голямите дупки, където на дъното лежи предишната ми кола. Впрочем, вероятно и двадесетина други. Местните власти чакат да паднат още пет-шест и като се напълни, после да асфалтират отгоре. Малко по-нататък ме чакаше полицейски патрул. По навик посегнах към калашника, но видях в ръцете на единия лека картечница и се отказах. Полицаите ми взеха десет долара, но почерпиха по една водка с кисели краставички, а служебната им мечка ми изтанцува ламбада. Разделихме се като приятели. На работа бригадирът беше купил пет бутилки водка и кило сельодка. Изпихме всичко, като пяхме песни за войната и за победата. После съм заспал. Привечер се събудих и тръгнах за в къщи. На улицата беше минус 70 градуса и дори мечките бяха с шапки и шалове. Помислих си, че е време да сложа зимните гуми. Вечерта най-после дадоха ***** по телевизията и аз отворих една бутилка водка по този случай. Стана ми малко студено, та слязох до мазето да подсиля малко ядреният реактор. Навремето го свих от военния завод, в който работех и сега не давам пари за отопление. Вярно, на няколко години трябва да му се сменя урана, но иначе си работи. Посвирих малко на балалайка, а после си легнах. Малко преди да заспя си напомних, че вече цял месец не съм ходил в мавзолея на Ленин…

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #495

    Отговор: Вицове - част 2

    Мъж отива при кварталния и се оплаква от жена си:
    - Инспекторе, жена ми иска да ме отрови.
    - Как разбрахте?
    - Ами видях я да сипва отрова в яденето. Дори вкуса на храната се измени от това.
    - Добре. Ще видя какво мога да направя. Елате утре пак.
    На следващият ден човекът отново отива при кварталния. Кварталният седи зад бюрото, косата му рошава, очите изцъклени, ръцете му треперят....
    - Инспекторе,... аз таковата,... дето вчера идвах.....
    - Да, говорих с жена Ви по телефона. Три часа си говорихме. Три часа!!! Ще приемете ли един съвет от мен?
    - Ама разбира се, имам Ви доверие...
    - Човече, изяж отровата!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 33 от 58 ПърваПърва ... 23313233343543 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Вицове
    От ql^2/8 във форум Логически задачи
    Отговори: 5
    Последно: 11-04-14, 15:09
  2. Тема за вицове!
    От ql^2/8 във форум Логически задачи
    Отговори: 4
    Последно: 01-12-13, 20:22
  3. Вицове
    От Леголас във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 821
    Последно: 09-12-10, 13:53
  4. Не точно вицове...
    От Slero във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 22
    Последно: 31-12-02, 18:09
  5. IT-PC-Gamers вицове :)
    От DPetrov във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 14
    Последно: 24-06-01, 13:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе