Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23

Как моята ТОШИБА 285JDR ненадейно се оказа на сайта на ТЕРМО-КЛИМА

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,749
    #16

    Re:Как моята ТОШИБА 285JDR ненадейно се оказа на сайта на ТЕРМО-КЛИМА

    Ами боцнали са снимка на GDR серията....И, толкова ли нямат снимка на машината?! Да питат, да им дам....Пък ако не се сетят, ами да снимат самата машина дето е имат, ако изобщо имат.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #17

    Re:Как моята ТОШИБА 285JDR ненадейно се оказа на сайта на ТЕРМО-КЛИМА

    Ами сигурно я нямат машината, или имат някоя която не е JDR, знам ли ги вече.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    13
    #18

    Re:Как моята ТОШИБА 285JDR ненадейно се оказа на сайта на ТЕРМО-КЛИМА

    Влизал съм в склада им и мога да кажа, че имат от пиле мляко. Сигурно не им се е занимавало да го снимат или са останали поразени от снимката на edi1.

  5. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #19

    Re:Как моята ТОШИБА 285JDR ненадейно се оказа на сайта на ТЕРМО-КЛИМА

    И това е възможно......

  6. Senior Member Аватара на dragozow
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1,304
    #20

    Re:Как моята ТОШИБА 285JDR ненадейно се оказа на сайта на ТЕРМО-КЛИМА

    Нищо не знаете за държавата Азия.

  7. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #21

    Re:Как моята ТОШИБА 285JDR ненадейно се оказа на сайта на ТЕРМО-КЛИМА

    Ето ги двата забавни отговора на двата ми мейла -
    Отговаряйки на писмата в електронната поща отново се натъквам на вашия климатик.
    Та ето как снимки от вашата вила са се озовали на нашия сайт. При търсене на изображения в Гугъл за вашия модел климатик вижте какво излизаааа...:
    http://www.google.bg/images?hl=bg&so...&aqi=&aql=&oq=

    Първите 2 са вашите. Не знам вие ли сте ги качвали и по какъв повод, но факт е че те се появяват в Гугъл. Нашият администратор на сайт качва ежедневно десетки снимки на различни модели и марки. Най-лесният начин да се намери снимка на даден продукт е като се използва Гугъл. Мога да ви уверя, че нито вилата ви, нито монтажът са представлявали интерес за нас, а самият продукт. Може админът ни да я е сметнал за рекламна
    Препоръчвам ви, когато качвате лични снимки в нета да им слагате парола. Нали знаете, че с тия информационни технологии светът е едно голямо село и всичко лъсва на мегдана. Това последното го казвам съвсем приятелски-след толкова мейли вече
    Хубав уикенд!
    Това е втория -
    Привет!
    Прочетохме мейла ви и махнахме снимката на "вашия" климатик, неволно озовала се на сайта ни. Като разбрахме кой е фотографа, модела и автора на стайлинга се отказахме. Снимката е с прекалено висока цена и не можем да си я позволим. Все пак е правена от момче в дочени гащи, а ние ползваме някакъв си Гаро Кешишан и Красимир Ранков за нашите реклами.
    Искрено ви завиждам за многото свободно време и чувство за хумор!
    Поздрави!

    Галя Симова
    Много се радвам, че хората ми отговориха.Тази жена просто ми харесва.Имат чувство за хумор, добре, че имам и аз такова чувство, че иначе нямат предства, с какво биха се захванали..Поздравявам ги сърдечно. Сашо, Сашо, объркаха монтажника - вместо теб, аз се виждам на снимката.Пък дори не съм с дочени гащи, бях с анцунг.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #22

    Re:Как моята ТОШИБА 285JDR ненадейно се оказа на сайта на ТЕРМО-КЛИМА

    Сашо да хвърля дочените гащи, щом творбите му са предпочитани пред тези на Гаро Кешишан и Красимир Ранков.

  10. Senior Member Аватара на kalcheff1
    Тук е от
    Aug 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,065
    #23

    Re:Как моята ТОШИБА 285JDR ненадейно се оказа на сайта на ТЕРМО-КЛИМА

    Ъммм, а кой е този супер модел ? Като оставим на страна вечния и неумръзващ агро-слоган, излиза, че дядката носи на всяка ръка по часовник. И не разбирам на път е да хване нещо с два пръста ли, оплескали са подреждането на обектите ли в рекламната агенция, защото най-логично е чичака да е гушнал машината, но и отдалеч се вижда, че не е така.
    ПП Когато отидох да се разберем мъжката в офиса им, понеже съм бил страхлив, последните думи на " управителя" им бяха : " И още един кавал пише против нас, ама той е от Пловдив "
    Прикачени изображения Прикачени изображения

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Иформация и мнения за фирма "Термо-Клима"
    От stenel във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 28-12-09, 22:50
  2. Ето и моята почивка
    От Mr.TECHNO във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 1
    Последно: 29-05-08, 00:13
  3. Моята Мечтана Система за Домашно Кино
    От gmkostov във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 06-04-07, 15:18
  4. The Day After се оказа пророчески филм ...
    От dedis във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 07-09-05, 12:20
  5. Имам въпрос за моята конфигурация.
    От maggio във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 07-04-05, 18:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе