Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 23

Как моята ТОШИБА 285JDR ненадейно се оказа на сайта на ТЕРМО-КЛИМА

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #1

    Как моята ТОШИБА 285JDR ненадейно се оказа на сайта на ТЕРМО-КЛИМА

    Вижте как моя ТОШО 285JDR стана медийна звезда - оказа се качен на сайта на ТЕРМОКЛИМА като снимка на предлаган от тях климатик.Колегата ZZZ ровил из сайта им и видял, че продават 285JDR и какво да види - за снимка на модела качена снимката, която САШО прави, когато монтира машината на моята вила и пусна тук във форума.Май климатика ми тпрябва да почерпи http://www.termo-klima.com/bul/full_info.php?recid=698 ето го юбиляра. Драснах им едно две писъмца на ел пощата, че съм много "горд" от честта, която ми е оказана, даже мога да им дам снимки докато работи.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #2

    Re:Как моята ТОШИБА 285JDR ненадейно се оказа на сайта на ТЕРМО-КЛИМА

    Еди, къде? Дай да си искаме правата......ти знаеш най-добре....

  4. zzz
    zzz е офлайн
    Member Аватара на zzz
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    БУРГАС
    Мнения
    405
    #3

    Re:Как моята ТОШИБА 285JDR ненадейно се оказа на сайта на ТЕРМО-КЛИМА

    може би си приписват монтажа за техен http://www.termo-klima.com/bul/full_info.php?recid=698

  5. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #4

    Re:Как моята ТОШИБА 285JDR ненадейно се оказа на сайта на ТЕРМО-КЛИМА

    Горе дадох линка, сега чакам да видим какво ще кажат по въпроса или кога ще махнат снимката, ако ги дострашее, а пък има основания за това, ако реша да се позанимавам, нали знаеш....... Можем да искаме възнаграждение - ти Сашо за монтажа и снимането, аз за дървенията и интериора. Все пак ми правят реклама, как съм си изработил вилата, мога да приемам и поръчки за облицовка в свободното си време.

  6. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #5

    Re:Как моята ТОШИБА 285JDR ненадейно се оказа на сайта на ТЕРМО-КЛИМА

    Едно, че са използвали твоята машина без разрешение, друго лъжат като цигани в сайта за него...Държава - произход - Азия?! и цената кърти направо - доста удрят през краката....

    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1298545671[/time]_________________________________________________

    Цитат Първоначално публикувано от edi1
    Горе дадох линка, сега чакам да видим какво ще кажат по въпроса или кога ще махнат снимката, ако ги дострашее, а пък има основания за това, ако реша да се позанимавам, нали знаеш....... Можем да искаме възнаграждение - ти Сашо за монтажа и снимането, аз за дървенията и интериора.
    Ако решиш, знам, че можеш....Така, че не му мисли много!!!

  7. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #6

    Re:Как моята ТОШИБА 285JDR ненадейно се оказа на сайта на ТЕРМО-КЛИМА

    Понеже в момента нямам много работа, може да прескоча до магазина им в Ямбол и да поискам да си купя климатика, ама ако ми направят монтажа като на снимката и то същата бригада, която е слагала и този на снимката.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #7

    Re:Как моята ТОШИБА 285JDR ненадейно се оказа на сайта на ТЕРМО-КЛИМА

    Ами да взема да им предоставя няколко стотин мегабайта снимки от монтажи, като нямат налични да лепят от тях......

  10. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #8

    Re:Как моята ТОШИБА 285JDR ненадейно се оказа на сайта на ТЕРМО-КЛИМА

    Да, ако им пратиш архива си, който прави, поне да знаят как се монтира тази система, ако не знаят.......

  11. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #9

    Re:Как моята ТОШИБА 285JDR ненадейно се оказа на сайта на ТЕРМО-КЛИМА

    Цитат Първоначално публикувано от edi1
    Понеже в момента нямам много работа, може да прескоча до магазина им в Ямбол и да поискам да си купя климатика, ама ако ми направят монтажа като на снимката и то същата бригада, която е слагала и този на снимката.
    Ще ти вземат парите, пък после гони вятъра ако си нямаш друга работа.Просто кризата удари страшно всички сектори -те преди нея не предлагаха климатици втора употреба.Втората употреба се появиха преди няколко месеца на страницата им.Те и СЕГА не предлагат или поне не тяхни СОБСТВЕНИ, продават/предлагат чуждите климатици, без да знаят собствениците им...

    Абе с "чужда булка сватба правят"...ако се върже някой "кандидат жених" , ще го обръснат...

  12. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #10

    Re:Как моята ТОШИБА 285JDR ненадейно се оказа на сайта на ТЕРМО-КЛИМА

    Цитат Първоначално публикувано от justify
    Абе с "чужда булка сватба правят"...ако се върже някой "кандидат жених" , ще го обръснат...
    С тази цена, направо дибидюс ще го направят....

  13. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #11

    Re:Как моята ТОШИБА 285JDR ненадейно се оказа на сайта на ТЕРМО-КЛИМА

    Понеже си почивам, реших да си създам малко положителни емоции и ето какво им драснах - "Добър ден.Гледам оферта на сайта Ви, че продавате климатик ТОШИБА 285JDR втора употреба.Снимката на машината, която е прикачена към офертата, обаче е снимката на моя климатик във вилата ми, като ръководството ви, или този, който прави сайта Ви, е копирал без знанието и съгласието ми от един от двата форума - СЕТКОМ или НАПРАВИ САМ.Няма друго място от където да ги вземете, освен от там, понеже аз съм ги качвал в двата форума.Моля, да попитате ръководството си, кой, кога и защо е копирал чужди снимки и е показвал чужда собственост, без съгласието на самия собственик.Надявам се на някакъв приемлив отговор, понеже, веднага мога да сезирам институцията в която работя самия аз, да разпореди извършването на предварителна проверка относто гореизложените факти. С поздрав, собственика на климатика от снимката, поставен до офертата.P.S.Мога да ви дам и снимки на работещата машина, като със съгласието на монтажната група, която го монтира, може да ви предоставим пълен запис на самия монтаж. " Това е малко да се посмеем и да видим, дали някой ще реши да ни отговори.понеже имат два мейла, изпратих им послание и по двата.
    justify, то това на снимката е моята машина.Ще поискам точно тази, сложена на снимката.Пък ако я продават, може да им я дам за 2000 лева, поне да има какво да продават.
    Сега, като прегледах двата форума, снимката на сайта на ТЕРМОКЛИМА е пусната само в този форум, в НАПРАВИ САМ съм пускал други снимки, точно тази я няма там, значи са я взели от тук, пък може и този който я е взел и качил там, да чете в момента, знам ли......

  14.  
     
  15. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #12

    Re:Как моята ТОШИБА 285JDR ненадейно се оказа на сайта на ТЕРМО-КЛИМА

    Цитат Първоначално публикувано от edi1
    пък може и този който я е взел и качил там, да чете в момента, знам ли......
    Много е вероятно да има такава възможност.

    Прати им "Господари на ефира"

  16. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #13

    Re:Как моята ТОШИБА 285JDR ненадейно се оказа на сайта на ТЕРМО-КЛИМА

    Няма лошо да се покаже хубава машина и хубав монтаж, ама да бяха драснали едно на лични само за протокола.

  17. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #14

    Re:Как моята ТОШИБА 285JDR ненадейно се оказа на сайта на ТЕРМО-КЛИМА

    Цитат Първоначално публикувано от edi1
    Няма лошо да се покаже хубава машина и хубав монтаж, ама да бяха драснали едно на лични само за протокола.
    Ако си забелязал от всички снимки на втората употреба само на JDR-а е от твоите снимки, явно много са харесали твоя климатик и монтажа

  18. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #15

    Re:Как моята ТОШИБА 285JDR ненадейно се оказа на сайта на ТЕРМО-КЛИМА

    Ами да почерпят тогава.........
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1298633332[/time]_________________________________________________

    http://www.termo-klima.com/bul/full_info.php?recid=698 айдеееее, моя ТОШО спря да им харесва и са сложили нова снимка, която отгоре на всичкото не е на JDR.Пък аз бях много доброжелателен и горд.Наздраве на собствениците и администраторите на сайта на ТЕРМОКЛИМА.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Иформация и мнения за фирма "Термо-Клима"
    От stenel във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 7
    Последно: 28-12-09, 21:50
  2. Ето и моята почивка
    От Mr.TECHNO във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 1
    Последно: 28-05-08, 23:13
  3. Моята Мечтана Система за Домашно Кино
    От gmkostov във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 06-04-07, 14:18
  4. The Day After се оказа пророчески филм ...
    От dedis във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 07-09-05, 11:20
  5. Имам въпрос за моята конфигурация.
    От maggio във форум Общ - хардуер
    Отговори: 7
    Последно: 07-04-05, 17:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе