Резултати от 1 до 8 от общо 8

Странна реклама

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    18
    #1

    Странна реклама

    Здравейте,

    вчера мернах във форума реклама на Caseking.de, но когато ги попитах дали шипват продуктите си до България, отговорът беше "не". Някой от администрацията би ли могъл да разреши този действително странен казус? Да не би тази реклама да е на риселър на сайта за страната?

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #2

    Re:Странна реклама

    В форума се въртят реклами от цял свят. Защо задължително мислиш, че рекламата е локална(за България)?
    По добре кажи какво точно търсиш, ако някои знае може да помогне...

    П.С. Сега видях сайта... Колеги са И какво толкова имат те, дето ние го нямаме?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    18
    #3

    Re:Странна реклама

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    В форума се въртят реклами от цял свят. Защо задължително мислиш, че рекламата е локална(за България)?
    По добре кажи какво точно търсиш, ако някои знае може да помогне...
    Амиии, без да съм специалист в тази област, ми се струва изключително необичайно някой да плаща за реклама, насочена към аудитория, която не може да се възползва от услугите на рекламирания сайт.

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark
    П.С. Сега видях сайта... Колеги са И какво толкова имат те, дето ние го нямаме?
    Кои сте "вие"? Дай линк (на Л.С. ако е необходимо). Конкретно ме интересува HTPC кутия Silverstone GD07, която не откривам никъде у нас.

  5. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #4

    Re:Странна реклама

    Под "ние" имам в предвид българските търговци, не конкретно наща фирма...
    Иначе ПЦ аксесоари принципно не се продават "международно" по 2 причини. Ниската надценка с която се работи, и високата цена за международна доставка на такава техника - започваща от около 20 евро...

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #5

    Re:Странна реклама

    Цитат Първоначално публикувано от almagro
    Конкретно ме интересува HTPC кутия Silverstone GD07, която не откривам никъде у нас.
    Звънни на Перси.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    18
    #6

    Re:Странна реклама

    Благодаря, ще пробвам и през тях. Като алтернативен вариант остава поръчка от UK с доставка от Еконт.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #7

    Re:Странна реклама

    Цитат Първоначално публикувано от almagro
    Благодаря, ще пробвам и през тях. Като алтернативен вариант остава поръчка от UK с доставка от Еконт.
    От UK има варианти за евтина доставка. Поръчва се стоката с доставка до адрес на куриера в UK от там тои ти я носи в БГ и си я взимаш... Еконт прави същото, но цената е различна. Става въпрос за доставка от порядъка на под 20 лв...

  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #8

    Re:Странна реклама

    За доставка от Англия до България ползвам тези от две години някъде, и съм много доволен. Има още няколко подобни фирми при сходна цена за доставка - паунд на килограм, но когато си извън София, тяхната доставка със Спиди до твоето населено място е с 50% отстъпка в цената. Поддържат си сайта и можеш да гледаш кога има курсове и кога пристига камиона, както и те уведомяват веднага щом пристигне нещо на английският адрес и съответно с кой номер камион тръгва за България.

    И аз съм харесал две кутии на Силвърстон за един аудиопроект и ще ги взимам от английският ибей по същият начин.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Странна случка
    От nen4oo във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 04-07-12, 09:36
  2. Странна черта на монитора
    От izashev във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 05-01-11, 11:02
  3. Фирма със странна политика
    От LordOfEvil във форум Мрежи
    Отговори: 11
    Последно: 04-10-05, 10:07
  4. Странна платка
    От TopBG във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 04-03-05, 17:16
  5. Странна работа...
    От Caesar във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 23-06-04, 16:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе