Страница 6 от 9 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследноПоследно
Резултати от 76 до 90 от общо 133

Трябват ли звездички?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #76

    Трябват ли звездички?

    Като гледам тия новите админ/модератори са решили сериозно да осакатят чара на форума.



    Момчета,тук навремето беше едно много приятно място за спор и инфо от първа ръка,и тва праи един форум интересен,за съжаление малко останаха,но може да питате Дани или ФеарМе,те знаят[:D]



    Сега ако целта на някого е да намалее посещаемоста наоловина,друг въпрос

    Тва аз го отдавам на неуморната работа на новите админ/модератори,може би недоспиване,частично замайване и тнт.



    Крис предполагам доста работа има напоследък и не е забелязал бисерите ви...само да не е и той на тва мнение че лошо[:-ashamed][:-ashamed]






  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    179
    #77

    Трябват ли звездички?

    Хехе ще се сетите вие ама късно, нали все пак за това са измислени модераторите а именно да се грижат за реда и чистотата във форума. И да има звездички и да няма, спамери винаги ще си има. Според мен по този нов начин се губи образа на форума, което неминуемо ще доведе до някакви последици. Може би наистина може да се промени само текста под името на участника. Аз лично съм за връщане на оригиналния вид на форума и по-голяма усърдонст на модераторите.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #78

    Трябват ли звездички?

    Крис, според мен форума трябва да е уникален по рода си, защото се подразних от изказвания, че видете ли другите форуми имали същите работи и т.н. Ама ние да не сме овце, че като тях като видим една да тръгне на някъде и нии след нея. Според мен е хубаво да си ги има броевете на постовете, но при профила на всеки участник.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #79

    Трябват ли звездички?

    СЕТИХ СЕ!!!!!!!!!!!



    Добре, измислих как може да се ограничат тези, които искат да трупат звезди.

    Значи - за да станеш напреднал участник ти трябват Х броя мнения и.... да си регистриран поне от 6 месеца. За старши учасник смятам че 2 години е добре

    По този начин ще се махнат постове, и звезди евентуално, а титлите кой колко е старши ще си останат и хората ще имат понятие кой дава акъл.



    Но като цяло съм нещата да са по старо му!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #80

    Трябват ли звездички?

    И аз се сетих нещо []

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #81

    Трябват ли звездички?

    DeathKnight определено си държи на звездичките.... ;о) Само че ще трябва собственоръчно да си сменяш броя на мненията .

    А за мен нещо като "Дама - Няма право на мнение(словом: 0 мнения)" ...и 5 звездички отдолу (по инициатива на уайър)... а може и цветенца . Не съм претенциозна [:-angel]

  8.  
     
  9. 3Di
    3Di е офлайн
    Member Аватара на 3Di
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    411
    #82

    Трябват ли звездички?

    въх,...ма тия звездички май са ви пийнали мозъците...тема от 4 страници за вашите звездички!!!

    на децата ми в детската градина им закачат звездички от картон-честна дума много се радват...вашата история май натам отива...

    Ще взема да ви изрежа звездички от цветна хартия и ще ви обиколя да ви закича всички та да сте мирни и да се радвате...

    Я, вижте батко ви DeathKnight как си е решил проблема...[:-splat]

  10. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #83

    Трябват ли звездички?

    DPetrov - не смятам, че с това което мислим да правим, ще се намали чара на форума, по скоро ще се намалят глупостите, спама, флъъда, повтарящите се теми, поредните постове от един юзър, абсолютно неужните никому теми и тн, и тн.

    Все пак, тука не е чат и мисля, че особенно ти ще се съгласиш с това

    Всичко това, ще правим с цел, за да стане форума отново такъв какъвто е бил, както ти го описваш !!!Момчета,тук навремето беше едно много приятно място за спор и инфо от първа ръка!!!

    Това е, мисля, че повечето юзъри ще се съгласят

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #84

    Трябват ли звездички?

    Верно доста интересна тема []

    Само дето сте го обърнали на комунизъм - all да са равни []

    Това май не е много гот ...

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #85

    Трябват ли звездички?

    Според мен, трябва да има дата на регистриране и участниците да могат да менят текста под никовете. Също така модераторите и админите да си имат оделни иконки или имената да се изписват с различен цвят.



    Иначе смятам, че е глупаво да се махат звездичките - като има безсмислени мнения, има и модератори, които да ги трият...

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    243
    #86

    Трябват ли звездички?

    Не ви ли се струва че откакто се махнаха звездичките, все по-малко хора започнаха да постват. Това ме накефи максимално. Ще се махнат хората които пишат само за ранг. А и нова тема в Дъра-Бъра не се е появявала от...няколко дни. Докато в останалите секции се е нормално. Това ми харесва. НЕ НА ЗВЕЗДИЧКИТЕ. НЕ!!!

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    300
    #87

    Трябват ли звездички?

    ...

    didoriginal, казвам ти честно, когато прочетох това последното...

    Както и да е - забрави... От колко време посещаваш сетком?

    От около месец? Активен участник си, браво



    П.С. setcom.bg има над 2000 регистрирани участника.. Като гледам как е тръгнало,

    всички ще успеят да се изкажат по явно болния проблем... горко й на базата данни.. [:D]

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #88

    Трябват ли звездички?

    Маи някои хора пишат само за да се намират на приказки.Вече забравих кои от модераоторите беше го написал ( ако трябва ще го намеря ),но сам си противоречи:

    Хем иска форума да се разраства и да има нови потренители,хем новите да се "орязват".Ми нали едно от нещата които привлича новите потребители е точно това с звездичките.Даже и да ги ниама това ниама да намали до голяма степен spama.Все пак всички в началото почват да пишат заради звездичките,пък след извесно време им писва и пишат само там кадето им се струва интересно.

    И щом искате да намалите spam-a,ми махнете тогава и всички модератори,защото аз невиждам каква ще е тяхната работа.Или просто им е писнало да се разправят? Винаги ще се намерят нови желаещи.



    П.С. Неискам да засегна никои,съжалявам ако съм го направил.

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #89

    Трябват ли звездички?

    Както бях казал потърсих и намерих един форум, където махнаха броя на постовете и звездичките поради същите причини, както и тук. Лично съм следял подобната на тази тук дискусия, проведена преди повече от година . Ето и линк към въпросния форум:http://ina-community.com/forums/foru....php?forumid=3. Форумът няма нищо общо със компютрите, но мисля това е без значение.



    Аз лично също харесвам звездичките. Нямам нищо против и срещу броя на постовете, но явно за много хора това като че ли е най-важното. Направил някой си 1000 поста и почва да се тупа в гърдите - леле кой съм аз бучка с мас или цял п*д*р*ст. Сигурно като натрупат 5 звездички и после си пускат някоя тема с тяхно мнение и им се любуват ). Еми извинявайте ама такива потребители са ми смешни. Нека ви питам нещо - какво точно според вас значи броят на постовете? Ами ще ви кажа . Значи САМО и ЕДИНСТВЕНО, че въпросният участник има n на брой мнения. Всичко друго което може да значи е твърде ОТНОСИТЕЛНО и в последно време невярно! На мен ми стигат потребители като Mollov, DPetrov и др. от които като им чета мненията знам какво да предпочета при следващата си покупка на хардуер примерно. САМО децата се водят от звездичките и пишат заради тях - а децата във форум от такова ниво може и само да четат , не че няма вундеркини хехе. Все си мисля, че големите ги забелязват(звездичките), харесват им, но за тях те не са най-важното.

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    240
    #90

    Трябват ли звездички?

    Нека и аз да кажа нещо макар,че според постовете съм новак. Имам чувството, че някои раздава пари за тези звездички ??? Аз съм регистриран тука от началото на 2001г. и какво като имам малко постове ??? Намерил съм много полезна информация и то не винаги постната от хората натрупали по много звездички в спорове AMD vs Intel или ATI vs Nvidia! Може и аз да съм помогнал на някои , даи боже, но не мисля ,че броя на звездичките определя коефицента ми на интелигентност или на знанията ми, нито пък има значение дали постът който ми е свършил работа е сложен от участник с 5 мнения или от човек с 1005! Та думата ми е всъшност, че лично за мен и със и без звездички е все едно, да решават админите как форума ще има по голяма посещаемост!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 6 от 9 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. ТРябват ми интериорни врати!!!!
    От testow във форум Домашен майстор
    Отговори: 2
    Последно: 14-04-15, 16:05
  2. Трябват ми изгорели харддискове
    От HiFi във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 22-06-07, 13:01
  3. Звездички
    От Wizard във форум За Форума
    Отговори: 13
    Последно: 21-12-03, 15:24
  4. Трябват ми субтитри
    От Allcapone във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 23-01-03, 18:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе