Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследноПоследно
Резултати от 106 до 120 от общо 133

Трябват ли звездички?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #106

    Трябват ли звездички?

    И да пишеш с латински букви при положение че като си се регистрирал във форума си "обещал" да пишеш на кирилица, при положение че си имаш на компа, и в самия форум има - значи нищо не разбираш!!!



    DeathKnight - оценявам мниманието, което ми отделяш ) ... и времето. Но все пак се борим за една кауза - не забравяй :]



    BTW - поредната неосъществима идея - за всеки участник да се проверяват средния прой постове на ден и съответно да се заклейнямат като flood-ери... ма в това число пак ще попадне DeathKnight. LOL

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #107

    Трябват ли звездички?

    Сега видях че на тежкия форум сте махнали и броя на мненията. Поне пък там има картинки и мойто котенце все още си е там.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #108

    Трябват ли звездички?

    Молим са, спрете се... Трябваше да го прочета туйтото цялото и сега съм с няколко часа по-стара и започвам да усещам белите си косми.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #109

    Трябват ли звездички?

    Ама има само два и са в период 2 часа, така че... (това за последният пост от страница 5)



    Иначе една анкетка на главна може да свърши работата (като няма възможност за форумна такава) (Шницел форуми съкс [xx(], искаме Инвижън ?

    И без това сегашната седи вече един милион години... [?][?][?]


  6. Member
    Тук е от
    Dec 2002
    Мнения
    515
    #110

    Трябват ли звездички?

    Не бе, усещам как ще се появят ;о).

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #111

    Трябват ли звездички?

    [:-smile_green]Компромис: Крис, остави звездичките и броя на посровете, а махни имената.[:-smile_green]

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #112

    Трябват ли звездички?

    Е не, хайде стига! Вие сте готови за политици в Парламента или за синдикалисти бе! Толкова приказки за едни звездички струва ли си? Според мен това си е чиста проба загуба на интелектуална енергия. СПРЕТЕ СЕ !!!

  10. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #113

    Трябват ли звездички?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by Ghost


    [:-smile_green]Компромис: Крис, остави звездичките и броя на посровете, а махни имената.[:-smile_green]

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Как не се сетих...



    маа му стара на цирк го обърнахме - крайно време е да се вземе решение и тази тема да престане да съществува (но ако може постовете в нея да се броят :РРРРРРРРР )

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    21
    #114

    Трябват ли звездички?

    Съгласен съм със Slero - НЯМА никакъв смисъл от такъв спор !!! Крис трябва да си вземе решение и както гледам от това по-нагоре никак не го улеснявате . Звездичките не са толкова важни въпреки, че трябва да уценява труда на такива като DeathKnight !

    BTW DeathKnight поздравления - това най-отгоре е станало БРУТАЛНО :PPP !

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #115

    Трябват ли звездички?

    LOE и X-Ray ме наведеха на няколко много мъдри идеи:

    1. Брой постове и звездички си стоят. Нивата на звездичките може да се вдигнат съответно на 500/1000/1500/2000 ... за да не може спамерите да ги трупат... 500 е недостижим лимит за спамери според мен, звездичките ще станат по малко и няма да шашкат хората...

    2. Дъра-Бъра и Игри не се броят постовете (това май и аз имам права да го активирам)

    3. Така ще се намали спама до минимум, дъра-бъра ще стане по либерална. А в сериозните теме ще има строг модераторски контрол за спам и ламерия

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #116

    Трябват ли звездички?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by DeathKnight


    LOE и X-Ray ме наведеха на няколко много мъдри идеи:

    1. Брой постове и звездички си стоят. Нивата на звездичките може да се вдигнат съответно на 500/1000/1500/2000 ... за да не може спамерите да ги трупат... 500 е недостижим лимит за спамери според мен, звездичките ще станат по малко и няма да шашкат хората...

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Това значи 10 човека с 2 звездички(1000+), 14 човека с 1 звездичка(500+) е май не е много удачно това!!!

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #117

    Трябват ли звездички?

    И пак няма да стане - ако си мислиш че това ще спре спамерите се лъжеш. Номера е ако имаш 500 мнения + 6 месеца регистрация - хоп и ставаш напреднал участник. Ако имаш 1245 мнения и си регнат от да речем година и 7-8 месеца - и си старши участник (нямам предвис себе си :РРР )!

    Постепенно мярката се променя спрямо това кога е създаден форума - както в Unix - там времето се измерва в секунди от създаватено му (Unix iz God ха ха ха).



    Цитат: "500 е недостижим лимит за спамери според мен" - а аз как съм направил толкова много а? )

    Пък не виждам защо да променяме системата - само трябва да понамалиш спама от твоя страна, щото скоро ние - старите участници трябва да сме с по 1 звездичка, защото ти до 1 година ще направиш 20000 мнения...

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #118

    Трябват ли звездички?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">LOE и X-Ray ме наведеха на няколко много мъдри идеи:

    1. Брой постове и звездички си стоят. Нивата на звездичките може да се вдигнат съответно на 500/1000/1500/2000 ... за да не може спамерите да ги трупат... 500 е недостижим лимит за спамери според мен, звездичките ще станат по малко и няма да шашкат хората...

    2. Дъра-Бъра и Игри не се броят постовете (това май и аз имам права да го активирам)

    3. Така ще се намали спама до минимум, дъра-бъра ще стане по либерална. А в сериозните теме ще има строг модераторски контрол за спам и ламерия<hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Това с броенето на постове в определни форуми е безумно. Например каква е разликата дали ще помогнеш на някой да пусне някоя игра или да си флашне биос-а ?!



    Също така, не виждам защо във форуми, където има милион спамери никой не се оплаква (може би защото модераторите си вършат работата ?), а в Сетком се появиха двама (дори единият "се оправи", ако мога така да се изразя) и настана всенародна паника...



    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">

    А в сериозните теме ще има строг модераторски контрол за спам и ламерия

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Ами айде де - като ще има какъв е проблемът да се оставят мненията и звездичките !?


  17. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #119

    Трябват ли звездички?

    Наистина идеята за обвързване на броя мнения и минимално време от регистрацията, публикувана от Лорда, е много добра!(по мое мнение най-добрата до момента)

    Не е лоша и идеята за незачитане броя на мненията публикувани в "Дъра-бъра". Така ще се получи една "чат зона", в която всеки ще може не само да публикува "офтопик", но и да поспами прилично до начешване на крастата. Хубавото е, че спама в случая няма да бъде "полезен" за изкачване в йерархията на форума и следователно няма да бъде самоцел.

    По този начин ще се достигне до така желания компромис:

    Хем ще има звездички и брой мнения, хем те няма да са стимул за flood. Съчетано с работата на модераторите нещата клонят към перфектна схема.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #120

    Трябват ли звездички?

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">

    Цитат: "500 е недостижим лимит за спамери според мен" - а аз как съм направил толкова много а? )

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Мдааа не бях се замислял ... Но като гледам report-a нищо смущаващо не виждам. Темите са разпредели равномерно в различни категории и няма нищо общо помежду си...



    Lord of Evil : Report



    Теми

    1. Излезе Quake III- 100мнения

    2. Проблеми с Quake - 50мнения

    3. Конзолни команди в Quake - 40мнения

    4. Logitech Dual Optical: Rail Test/Bazuka test 40 мнения.

    5. Проблеми с Geforce и Quake 3 - 20 мнения

    6. Излезе Team Arena - 50 мнения

    7. Counter Strike Vs Quake III Arena - 200мнения

    8. Турнир по Quake - 40 мнения

    7. -СТРАХ- смачка LOE на Quake с 50:2 - 300 мнения

    ------------




    Сумарния брой постове може да надвишава текущия понеже участника е изтрил част от постовете си.

    Проучването е направено със съдействиетно на Snitz Forums

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. ТРябват ми интериорни врати!!!!
    От testow във форум Домашен майстор
    Отговори: 2
    Последно: 14-04-15, 16:05
  2. Трябват ми изгорели харддискове
    От HiFi във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 22-06-07, 13:01
  3. Звездички
    От Wizard във форум За Форума
    Отговори: 13
    Последно: 21-12-03, 15:24
  4. Трябват ми субтитри
    От Allcapone във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 23-01-03, 18:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе