Резултати от 1 до 5 от общо 5

Регистрация на карта в Paypal

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    5
    #1

    Регистрация на карта в Paypal

    Здравейте, имам проблем с ъпдейта на изтичаща карта. Картата ми бе валидна до 7 месец. Замених я преди да е минал месеца, но срещнах проблем с ъпдейта на датата на валидност и кода за сигурност. При въвеждане на новите данни ми изписва Your card has been declined. Please try a different payment method (Картата ви бе отхвърлена. Моля, опитайте с друг метод на плащане). След над 20 неуспешни опита реших да я изтрия и въведа наново, но и това е невъзможно без да имам въведена друга карта. Направих регистрация на нова карта с първия опит без проблем, така изтрих старата карта и реших да я въведа наново, но пак същата работа - Картата ви бе отхвърлена. Моля, опитайте с друг метод на плащане. В картата има пари и съм сигурен, че въвеждам всичко правилно. Вече съм направил няколко плащания с нея, проблема не е в картата. И вече се чудя дали да не си изтрия профила и да направя нова регистрация.
    Вързаха ми ръцете от тоя скапан сайт.
    Този пост е редактиран от mar80; 20-07-19 в 15:09.

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #2

    Отговор: Регистрация на карта в Paypal

    Трябвало е да я въведете като нова карта.

    И как разбрахте, че не е заради номера на картата, а от така нареченият от вас "ъпдейт" на дата и секюрити код?

    "Ъпдейт" по мой опит не се допуска, допуска се нова карта.Може и няколко да си въведете и да избирате от коя да плащате.

    Веднъж "компрометирана"- ако не е станало плащане дават срок и след това блокират картата завинаги ако не платите или по друг начин .

    Освен това ме зная някой да е правил "ъпдейт" - трие се старата карта и се въвежда нова.С опита за "ъпдейт" и двете ви карти сега са блокирани.Отделно, че 6 месеца преди изтичане на срока картата не може да се регистрира по понятни съображения.

    Сега единственото което ви остава е да въведете нова неизползвана досега в PayPal карта или да поискате новоиздадената.карта
    да бъде анулирана и да ви издадат нова -5 или 10 лева беше издаването е този случай.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    124
    #3

    Отговор: Регистрация на карта в Paypal

    Цитат Първоначално публикувано от justify Виж публикацията
    Освен това ме зная някой да е правил "ъпдейт" - трие се старата карта и се въвежда нова.
    Никога не съм си трил картата от PayPal за 10 години.

    Всеки път е било "ъпдейт" на expiration date и CVV код.

  5. Novice
    Тук е от
    Oct 2013
    Мнения
    5
    #4

    Отговор: Регистрация на карта в Paypal

    Цитат Първоначално публикувано от hadean Виж публикацията
    Никога не съм си трил картата от PayPal за 10 години.

    Всеки път е било "ъпдейт" на expiration date и CVV код.
    Точно така. Този път си я поднових 10 дни преди изтичане на срока. Може би затова не ми прие новата дата на валидност. Не виждам друга причина.

  6. Kx
    Kx е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    968
    #5

    Отговор: Регистрация на карта в Paypal

    Виж дали няма отхвърлено плащане /блокиране от амазон за подновената карта.
    Проверяват картата дали е действителна с такава транзакция

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 81
    Последно: 18-01-19, 13:58
  2. Проблем при плащане през Paypal
    От civica във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 01-10-17, 16:56
  3. ВНИМАВАЙТЕ!!! PayPal крадци на пароли.
    От Vandal във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 10
    Последно: 22-05-10, 13:58
  4. MAMBO + PayPal = ? ? ?
    От Nedko във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 1
    Последно: 14-10-05, 18:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе