Резултати от 1 до 10 от общо 10

Проблем при плащане през Paypal

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #1

    Проблем при плащане през Paypal

    Не е проблем , а по скоро невъзможност . Имам акаунт , статус verified и не мога да плащам . Като се стигне до плащане , се иска наличие на пари в моя пейпал акаунт , а не може да се преведат средства .Кредитната ми карта е Виза на ДСК.

    Някави идеи защо е така ? Кое не наред ? Картата , нещо от менюто на Пейпал ?

    Благодаря за всяка помощ !

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #2

    Re:Проблем при плащане през Paypal

    И тук се оплакват от същият проблем. Предполагам че е някакъв временен проблем в Пей Пал.

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #3

    Re:Проблем при плащане през Paypal

    Благодаря Eddie ! Значи не е само при мене , но този "временен" проблем е дълговременен . На един доставчик три пъти се опитах да платя и резултата беше , че ми пратиха номер на поръчката и сега чакат да потвърдя как ще стане плащането .

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #4

    Отговор: Проблем при плащане през Paypal

    Извинявам се, че повдигам толкова стара тема, но няма нужда от нова. Искам да попитам - има ли някаква такса при плащане през PayPal или ползват някакви непонятни за мен валутни курсове?
    Купих от един сайт две еднакви неща - за първото платих с кредитна карта, директно, за второто пак с кредитна карта, но чрез PayPal /имам си акаунт/. Разликата е фрапираща, според мен. Първото излезе 265лв., а второто 279лв., което си е почти 10$.

  6. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #5

    Отговор: Проблем при плащане през Paypal

    Има една настройка в акаунта, където задаваш дали курса на чуждата валута да е на банката или на Пейпал. По подразбиране е на Пейпал, а те режат глави през кръста. При тебе явно е пейпалския курс и затова е тази голяма разлика.

    Ето, откъде може да промениш настройката:


  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #6

    Отговор: Проблем при плащане през Paypal

    Благодаря много! Разбрах си грешката и я поправих.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    326
    #7
    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    Има една настройка в акаунта, където задаваш дали курса на чуждата валута да е на банката или на Пейпал. По подразбиране е на Пейпал, а те режат глави през кръста. При тебе явно е пейпалския курс и затова е тази голяма разлика.

    Ето, откъде може да промениш настройката:

    О... благодаря много и аз за това обяснение! Имах същия проблем и те наистина режат глави по дефолт, затова спрях да им ползвам услугата даже. А то къде било заровено кучето. Бутнах и аз настройката. Жив и здрав.

  10. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #8

    Отговор: Проблем при плащане през Paypal

    Моля, да ви се връща .

    И все пак преди да направите плащане се логнете в Пейпал и проверете дали "случайно" не се е променила настройката! Има немалко подобни случаи, включително и при мен.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #9

    Отговор: Проблем при плащане през Paypal

    Това може да се променя и при всяко плащане - просто трябва да се маркира другата опция за изчисляване, а не стандартният курс на ПейПал.
    Този пост е редактиран от svetlio1; 01-10-17 в 17:28.

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Живее в
    Русе
    Мнения
    326
    #10

    Отговор: Проблем при плащане през Paypal

    Ами то добре е казано, че човек преди да ползва нещо, трябва да отдели време добре да си прегледа настройките, ама хайде де. Но в случая втората опция така е описана от гадовете, че звучи като нещо много лошо, ако я приемеш. :D Нормално, все пак всеки се мъчи да спечели от някъде. Ще хвърлям по едно око всеки път вече и ще огледам внимателно другите опции, че особено за eBay, а и не само, е понякога най-удобната и дори единствена практически приемлива онлайн опция.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Плащане на данък за МПС през интернет?
    От Cko във форум Автомобили
    Отговори: 5
    Последно: 09-03-13, 01:45
  2. Онлайн плащане
    От serenade във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 01-08-11, 19:47
  3. Плащане по и-нет ?
    От CreatoR във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 4
    Последно: 05-06-05, 01:49
  4. Плащане на сметки чрез еPay
    От Jenny във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 11
    Последно: 12-03-05, 11:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе