Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 91
Like Tree48Одобрявам

Почина Милен Цветков

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #31

    Отговор: Почина Милен Цветков

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Ти шегуваш ли се? Пари имат стойност при демокрация.
    Божков също има някой лев. Това доколко му помогна?
    Инфото не може да се прокрадва - доказва се в съда. Преди това е произвол и манипулация на информация чрез медии.
    Сериозно ли мислиш, че живеем в демокрация? Защото аз мисля, че живеем в султанат. На лицето Божков спретнаха много интересна сценка, по-скоро доста зле скалъпен театър ни показаха, като му спестиха да плаща милиони в печалби. Нека видим как ще свърши всичко това. Накрая да не се окаже, поредния грабеж на народа. Преди доказването в съда, обвинението има право да задържи гражданин. Ако се чувстсва репресиран, има компетентен български съд, на които се позоваваш.
    Gena_bs одобрява това.

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #32

    Отговор: Почина Милен Цветков

    Обърках се? Не, не мисля. Затова изтъкнах, че довода ти - има пари, значи ще си подсигури справедливост и адекватна юридическа защита е невалиден.
    Много непоследователно боравиш с данните... Веднъж султанат, втори път спретната сценка, а третия път - компетентен български съд.
    Избери страна

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #33

    Отговор: Почина Милен Цветков

    Най -вероятно ще се сключи споразумение с прокуратурата и ще му дадат 2 години условно.
    Mega одобрява това.

  5. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #34

    Отговор: Почина Милен Цветков

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Обърках се? Не, не мисля. Затова изтъкнах, че довода ти - има пари, значи ще си подсигури справедливост и адекватна юридическа защита е невалиден.
    Много непоследователно боравиш с данните... Веднъж султанат, втори път спретната сценка, а третия път - компетентен български съд.
    Избери страна
    Защо да е невалиден, по-горе написах пост, пак питам, кой точно лежа ефективно от подобните случаи в изминалите години? Къде точно видя репресия срещу майката? Запознат ли си с доводите на разследващите? Отишла е с двама адвокати в СДВР и е задържана за 24 часа.

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #35

    Отговор: Почина Милен Цветков

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Къде точно видя репресия срещу майката? Запознат ли си с доводите на разследващите?
    Запознат съм дотолкова, доколкото са ги споделили с медиите.
    Обявените доводи са, че трябва да се провери дали е знаела, че синът й е карал джипа.
    И че джипа е фирмена собственост.
    Два наистина сериозни довода за арест и затвор.
    Впечатлява ме, че може да бъде повдигнато обвинение и то явно сериозно след като е свързано с арест, че роднина кара автомобил, който е собственост на твоя фирма.
    Внимавайте ако сте със служебни коли да не вземе жената или детето да ги ползват, че... в затвора.


    Майката на 22-годишния Кристиан Николов, който причини смъртта на журналиста Милен Цветков при вчерашната зверска катастрофа в София, също беше задържана, след като по-рано беше извикана на разпит в СДВР.

    Засега Десислава Пешева, която е изпълнителен директор на Винпром "Карнобат", остава в ареста за 24 часа. Утре обаче е възможно да й бъде повдигнато обвинение, тъй като джипът "Ауди Q7", с който синът й помете колата на Цветков на червен светофар, е на нейна фирма. Тя ще остане в ареста до утре, за да установят разследващите знаела ли е, че младежът шофира мощния автомобил.

  7. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #36

    Отговор: Почина Милен Цветков

    Това сериозно ли? Ако имаш служебни коли и човек извън фирмата убие някой с една от колите, при известните вече факти не носиш отговорност ли? Това е само хипотеза, може лекето да е бил служител на фирмата. По-горе колеги зададоха още резонни въпроси относно фирмените коли. Но ако има повдигнато обвинение, едва ли ще е по несъществуващ член от закона? Но това ще се доказва, или не, това не пречи да бъде задържана за 24 часа. Иначе си прав, нито жена ми, нито деца ми, ще ползват служебните ми коли, затова са служебни. Приятели са ми ги искали за да си свършат работа и съм отказвал, помагал съм им, като ги шофирам лично!



    Не искам да съм лош пророк, но ще се случи ей това накрая.
    Този пост е редактиран от Mega; 20-04-20 в 21:09.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2008
    Живее в
    Burgas, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    2,081
    #37

    Отговор: Почина Милен Цветков

    не съм на ТИ със законите,но ако присъдите се акумулират както в САЩ,всичко ще си дойде на мястото.А+Б+В=Ц.ай ся отнеси един 20-так и да го излежиш,та другия след тебе да има поле за размисъл

  10. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #38

    Отговор: Почина Милен Цветков

    Да дадем информиран отпор на беззаконието
    kod одобрява това.

  11. Moderator Аватара на Mega
    Тук е от
    Oct 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    5,686
    #39

    Отговор: Почина Милен Цветков

    Искам да следите идващите дни, каква ще бъде официално записаната в протоколите скорост на Audi-то преди удара. Да предположа ли, между 80 и 90 км.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #40

    Отговор: Почина Милен Цветков

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Искам да следите идващите дни, каква ще бъде официално записаната в протоколите скорост на Audi-то преди удара. Да предположа ли, между 80 и 90 км.
    Не съм юрист, но на това май му викат следствена тайна.

  13. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #41

    Отговор: Почина Милен Цветков


  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #42

    Отговор: Почина Милен Цветков

    Скоростта ще се сметне от експертите според дефрмациите на двете коли, има си софтуер, и то не един за това, но е още много рано.А що се касае до пуснатото по-горе, медала има три страни и за катранената благодарности на палячовците в НС.
    Този пост е редактиран от edi1; 20-04-20 в 22:30.

  16. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #43

    Отговор: Почина Милен Цветков

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията

    Видео на живо веднага след зверската катастрофа, при която нелепо загина Милен Цветков, бе пуснато снощи от журналиста Димитър Патарински в личния му профил във фейсбук.


    https://blitz.bg/obshtestvo/ochevide...ews740606.html

    От това видео излизат три интересни факта:
    1. Не Милен е карал колата, а е бил на задната седалка (това напълно обяснява смъртта му!)
    2. Няма никаква информация за другите хора в колата - кои са, какви са, пострадали ли са? (защо?)
    3. Вече 24+ часа няма никаква официална версия за това как е станала катастрофата, всички участници в нея и състоянието им. (а има очевидци, хора помагали да бъдат извадени пострадалите, записи от видеокамерите, наблюдаващи такова важно кръстовище)
    Очевидно е, че и журналята премълчават част от фактите, вероятно неудобни за колегата им.

  17. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #44

    Отговор: Почина Милен Цветков

    Цитат Първоначално публикувано от Mega Виж публикацията
    Ако имаш служебни коли и човек извън фирмата убие някой с една от колите, при известните вече факти не носиш отговорност ли?
    Каква точно отговорност носиш ?
    Глоба ?
    Глоба с арест ?
    Затвор ?
    Бой с тояги публично ?
    Или нещо друго ? Например конфискация на возилото ?

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,566
    #45

    Отговор: Почина Милен Цветков

    На глупостите от Блиц нямам и капка вяра, на мен друго ми е странно. Как досега едно видео на инцидента не излезе. Не може да няма поне една камера заснела случая.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Почина легендарният Чък Бери !
    От civica във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 19-03-17, 14:32
  2. Почина Патриарха
    От kod във форум Коментирай новина
    Отговори: 35
    Последно: 16-11-12, 20:51
  3. Почина Гари Мур !
    От Tommorow във форум Коментирай новина
    Отговори: 3
    Последно: 07-02-11, 17:15
  4. Почина Пол Нюман
    От Karata във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 0
    Последно: 27-09-08, 19:20
  5. Почина Кембъла
    От dragozow във форум Коментирай новина
    Отговори: 17
    Последно: 20-03-07, 11:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе