Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 77
Like Tree27Одобрявам

covid-19 - заразих се --> разболях се --> болница --> излекуваха ме

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #61

    Отговор: covid-19 - заразих се --> разболях се --> болница --> излекуваха ме

    след болницата какви илачи предписаха? или просто така те пуснаха?

  2.  
     
  3. ayl
    ayl е офлайн
    Member Аватара на ayl
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    406
    #62

    Отговор: covid-19 - заразих се --> разболях се --> болница --> излекуваха ме

    Аз си мисля, че има два ковид вируса на пазара: първият си е чист SARS и от него се мре яко (това е бойния щам, както се изрази някой в другата тема) и друг с температура, отпадналост, болки в главата и тялото, който всички прекарват.
    Та прекаралите втория се заразяват от първия “повторно” и го карат по-тежко.
    Няма друго обяснение. А PCR тестовете ги разпознават като един и същ.

  4. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #63

    Отговор: covid-19 - заразих се --> разболях се --> болница --> излекуваха ме

    Цитат Първоначално публикувано от ayl Виж публикацията
    Аз си мисля, че има два ковид вируса на пазара: първият си е чист SARS и от него се мре яко (това е бойния щам, както се изрази някой в другата тема) и друг с температура, отпадналост, болки в главата и тялото, който всички прекарват.
    Та прекаралите втория се заразяват от първия “повторно” и го карат по-тежко.
    Няма друго обяснение. А PCR тестовете ги разпознават като един и същ.
    Възможно е да вилнеят 2 щама. И аз съм се отдавал на подобни мисли от наблюдение...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #64

    Отговор: covid-19 - заразих се --> разболях се --> болница --> излекуваха ме

    Нали в България имаше 35 мутации.

  6. ayl
    ayl е офлайн
    Member Аватара на ayl
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    406
    #65

    Отговор: covid-19 - заразих се --> разболях се --> болница --> излекуваха ме

    Май разликата между мутация и щам е голяма.

  7. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #66

    Отговор: covid-19 - заразих се --> разболях се --> болница --> излекуваха ме

    Къде се загуби автора на тази тема, гледам от 31 октомври не е влизал. Има ли някой информация.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #67

    Отговор: covid-19 - заразих се --> разболях се --> болница --> излекуваха ме

    Вероятно след като минеш всички етапи на болестта като страничен ефект ти се отщява да четеш или пишеш по темата Вероятно при Ицето няма да проработи....тц тц тц
    VanDan одобрява това.

  10. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #68

    Отговор: covid-19 - заразих се --> разболях се --> болница --> излекуваха ме

    Що бе,аз го изкарах и дори не разбрах, че го карам.Жената ми се радваше най-редовно, няколко пъти дори и по два пъти...... .Имах 14 дена да си бачкам в работилницата и на вилата на воля.Кеф на кутийки.Днес ми изтича болничния.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #69

    Отговор: covid-19 - заразих се --> разболях се --> болница --> излекуваха ме

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    Нали в България имаше 35 мутации.
    3 щама в България
    https://nextstrain.org/groups/neherl...rid&r=division

    https://nextstrain.org/groups/neherl...=Europe&p=grid

  12. Moderator
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    7,189
    #70

    Отговор: covid-19 - заразих се --> разболях се --> болница --> излекуваха ме

    Цитат Първоначално публикувано от fbr Виж публикацията
    Къде се загуби автора на тази тема, гледам от 31 октомври не е влизал. Има ли някой информация.
    Благодаря за провокативния въпрос - още мърдам.
    А е провокативен, защото в края на Декември, влизах във форума около два дни преди въпроса.. .
    Този пост е редактиран от MitkoS; 03-02-21 в 00:26.
    bajotierra одобрява това.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2017
    Мнения
    74
    #71

    Отговор: covid-19 - заразих се --> разболях се --> болница --> излекуваха ме

    Когда эпидемия начиналась, было много критиков, которые говорили что это сказки. Где теперь эти критики?

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #72

    Отговор: covid-19 - заразих се --> разболях се --> болница --> излекуваха ме

    никто здесь не говорил, что это сказки, только что надо думать рационально, а не емоционально

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Живее в
    Pleven
    Мнения
    100
    #73

    Отговор: covid-19 - заразих се --> разболях се --> болница --> излекуваха ме

    коллега, изучайте болгарский язык, это болгарский форум.не то чтобы мы вас не понимали, здесь все старшие знают русский, наши языки довольно близки.Я использую много русских форумов, но всегда пишу там по-русски.
    Kaar и Kasap харесват това.

  17. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #74

    Отговор: covid-19 - заразих се --> разболях се --> болница --> излекуваха ме

    Цитат Първоначално публикувано от veskodivia Виж публикацията
    коллега, изучайте болгарский язык, это болгарский форум.не то чтобы мы вас не понимали, здесь все старшие знают русский, наши языки довольно близки.Я использую много русских форумов, но всегда пишу там по-русски.
    Веско, ама това на каквъв език е?!

    П.С. Само не казвай, че на такъв пишеш в русских форумов.

  18. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #75

    Отговор: covid-19 - заразих се --> разболях се --> болница --> излекуваха ме

    Цитат Първоначално публикувано от Kasap Виж публикацията
    Веско, ама това на каквъв език е?!

    П.С. Само не казвай, че на такъв пишеш в русских форумов.
    Остави човека, може да е чукча!
    Kasap одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 05-10-04, 16:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе