Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24

Безсъвестен пост

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #16

    Безсъвестен пост

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">E щом става дума за един чувал с пари смятам,че ще има кандидати.



    Аз поне не съм.



    Но нали знаете,че ВСИЧКО КОЕТО НЕ СЕ КУПУВА С ПАРИ СЕ КУПУВА С МНОГО ПАРИ



    <div align="right">оргинално мнение на Tecno</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    В тази връзка имаше един филм с Деми Мур - Неприлично предложение. Много показателно за това как една крупна сума може да ти разклати ценностната система.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #17

    Безсъвестен пост

    Ми то наистина зависи. Винаги ще се намери човек, който да го направи за един чувал пари. Но тук идва и другия момент. Парите трябва да са толкова повече, колкото примерно аз съм доволен от начина си на живот . Ако човек няма пари, а в БГ общо взето повечето хора са така, то и по-малко пари биха постигнали целта. И пак си зависи до мирогледа, аз лично смятам, че кънтъра е мноо глупава игра .

  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #18

    Безсъвестен пост

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Имам един въпрос:

    .........

    Другия въпрос, който ме мъчи е "какво по дяволите си пишат модераторие в служебния форум"



    <div align="right">оргинално мнение на B.L.</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Първия въпрос го прескачам, а на втория въпрос отговора е потърси в старите постове, там някъде бях описал начин да се влезе в "служебния форум" и без парола, но може да се разгледат само темите. Като ги разгледаш ще се разочароваш, защото и те като другите хора си говорят общи приказки и т.н.

    -----

    http://www.setcom.bg/news/forum/topi...избрани

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    84
    #19

    Безсъвестен пост

    Кой трябва да убия?

    Все пак аз съм професионалист и по-малко от 100К в зелено не взимам.

    Гарантирам,че няма да има никъкви улики,който да ме издадат на полицията.

    Следователно до ВАС(който ме наемата),няма как да се стигне.

    Тоест Пълна Анонимност.

    Практиката ми е да не се срещаме с ВАС наживо,за да не стават фалове.



    АКо дадето още 50% над моята тарифа,ВИ давам избора на начин на убиство.

    Предпочитъм да застелвам със снайпер жертвата,но това са професионални подробности.



    Известен съм като Hitman.[]



    А сега по темата:

    За много(ама найстина много пари),ще ми трябва около 30 минути размисъл и ще се съглася да извърша убиството.

    Но ще ми трябват и няколко дена след като съм приел парите и предложението да обмисля начина и как да направя,че да се измъкна безнаказан.

    Това е много важно,ззащото няма смъсъл от парите,ако съм в затвора.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #20

    Безсъвестен пост

    Преди 96 / гадния скок на инфлацията / вземах страшно много пари . След това стигнах до положение да изкаравм месеца с 10-20 лева . Сега вече бивам . Обаче и преди и сега никога не ми е идвала идеята да претрепя човек за пари . Съвеста не е пречка . Представете си че удряте с бухалка главата на приятел или роднина и тя се пръска като диня - как ще се чувствате - баси психиката дето трябва да я имаш . Аз ставам за такава гадост .

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #21

    Безсъвестен пост

    За вас не знам ,но има хора дето убиват за много по-малко пари (вижте само какво пишат по-весниците и ТВто). Така ,че не смятам че вие сте точно на хората на които ще преложат офертата.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #22

    Безсъвестен пост

    абе, мене ли ще трепате сега ?



    и кой го поръча ?


  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #23

    Безсъвестен пост

    Твърдо нье:-)))

    Сетих се за действителния случай с корабокрушенците (не помня вече кораба), които за да оцелеят си хапнали от мъртвите, а след като не останали мъртви, въпросът един да умре за да живеят останалите бил на дневен ред. Разликата е малка, но я има.

    Едно е да го направиш за да оцелееш, а друго за да си подсигуриш охолен живот (и то доста относително. Знае ли човек дали няма да се повтори недай боже историята от 96 година???:-)

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #24

    Безсъвестен пост

    (един полукриминален контингент)

    Немам проблеми със съвестта. И ши си зема не само комп, ами и периферия! Колко казваш е средната работна заплата? И как точно смяташ да отупаме оня, дето плаща? Той шси търси парите после, а мен шса намери кой да ме убие и за по - малко пари, отколкото въпросния човечец...

    Между нас казано, тъй, като темата си е offtopic, добре е че има такава тема, където се опитваме да се покажем свободномислещи и отворени към хората, ма честно, аз си мисля така - малко от нас са ангели. Не съм много живял, но достатъчно съм се убедил, че в таз държава в 90 % от случаите хората вървят нагоре, като преебават останалите, лъжат ги, злоупотребяват с доверието им. Понякога даже го правят и без да вървят нагоре. Е що да не убиваш тогава, дай ми причина? След като живеем сред хищници дето ни отхапват ръцете и краката дай пък ние да им отхапем главата. Ще отхапеш на един, останалите ще те заобикалят отдалеч. Хората гледат на мен или нас като на овце за доене.... Хем с малко пуканица можем да решим и световния демографски проблем. Хората са подобни навсякъде и нявсякъде са вредни за всички около себе си че дори и за себе си.....

    Лъвовете и тигрите обаче никога не убиват без причина. Обикновено убиват за да ядат, обаче никога не убиват като нас, за да трупат по мазета и тавани....Парите са си пари, обаче не са достатъчна причина, а като са много, са и главоболия. Ако има добра причина, мисля че няма много да се замисля. Добрите причини са си мои причини Истината е, че хората не са ми братя, ако на вас са - ваша работа, не съм убиец, но имам физическата възможност и не ме е страх.... Има добри хора и аз много ги ценя. Тях най - лесно можете да ги познаете по това, че почти никога не преуспяват....

    И като се вживявам в темата аз искам да кажа едно нещо само още: вероятно наистина доста от вас няма да приемат поръчката. Което не е нито много принципно, нито много умно, защото при отказ или уклончиви отговори вие вероятно ще сте първите жертви на поръчителя. Или си мислите, че часът, датата и обекта на убийството се разпространяват предварително в периодичния печат? Така че ситуацията е доста по - деликатна от това, което описвате. Най - доброто, което можете да направите, ако такова нещо ви се случи и сте твърдо решени да не убивате невинни граждани, е да приемете поръчката. Полицията едва ли ще ви опази. Затова най - добре да свитнете поръчителя си. Този, който ще дойде лично при вас е 99% посредник.... Въпросът е тогава дали поръчителят ви познава....



    P.S. Споко, вече изтрезнях, споко Няма да убивам никого.....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. пусни пост от праархаичен комп тук
    От cvb във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 23-07-12, 18:29
  2. Видео камера подходяща за пост продукция
    От otherwize във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 09-09-07, 12:15
  3. Моят първи пост във форума.
    От roumen68 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 24
    Последно: 16-02-07, 08:20
  4. Как се вмъква картинка в пост
    От shutdawn във форум За Форума
    Отговори: 3
    Последно: 01-09-05, 09:03
  5. Сигнал за нов пост в "Логически задачи"
    От prt във форум За Форума
    Отговори: 12
    Последно: 27-05-05, 18:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе