Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 24

Безсъвестен пост

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    78
    #1

    Безсъвестен пост

    Имам един въпрос:

    Ако в този момент дойде при вас човек, който не познавате, той не ви познава и ви предложи прилична за БГ сума / например средната работна заплата за 20 години / , но недостатъчна за приличен живот навън, а от вас се иска да убиете човек, който познавате, но не ви е приятел, като знаете че никой никога няма да разбере, че вие сте убили човека и единствения проблем е СЪВЕСТТА ви, то как ще отговорите. Любопитно ми е колко от вас биха се навили.???

    Другия въпрос, който ме мъчи е "какво по дяволите си пишат модераторие в служебния форум"

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #2

    Безсъвестен пост

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Другия въпрос, който ме мъчи е "какво по дяволите си пишат модераторие в служебния форум"



    <div align="right">оргинално мнение на B.L.</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Модераторите не си пишем в служебния форум, имаме си ICQ []

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #3

    Безсъвестен пост

    B.L - за каква сума става дума ?

    Иначе зависи много от състоянието - ако чове няма друг изход - може и да го направи

    все пак всичко зависи 80 % от парите 10 % от съвеста и 10 % от страхът

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    39
    #4

    Безсъвестен пост

    Съвестта по принцип е доста сериозен проблем, нищо, че е останала единственото свястно нещо в повечето хора. Абе не разбирам кой би се навил на такава глупост. Аз поне не бих независимо от сумата.



    Модераторите и те си пишат същите глупости, само дето сигурно се взимат по-насериозно от нас.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    182
    #5

    Безсъвестен пост

    аз съм навит-с тия пари 6е си зема ебахти компа......

  7. SAGE
    Guest
    #6

    Безсъвестен пост

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">аз съм навит-с тия пари 6е си зема ебахти компа......



    <div align="right">оргинално мнение на shavo</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Надявам се, това което казваш да е шега, защото ако за един "ебахти компа" си готов да убиеш ЧОВЕК, то по-добре е да убиеш себе си (или отиди на лекар)!

  8.  
     
  9. DJ
    DJ е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    622
    #7

    Безсъвестен пост

    Ако е някой тъпанар въобще няма да се замисля - веднага ще го бутна в дупката и да взема кинтите - щото е такава мизерия - от 5 години (буквално) не мога да събера толкова кинти накуп че да си сменя коравия 14" монитор!!!



    А веднъж даскалката ми по философия ни беше питала нещо подобно - "бихте ли се близнали от собсвеното ...ъъъ "изпражнение" за пари?" - а? питам Ви и аз Вас - бихте ли ?

  10. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #8

    Безсъвестен пост

    Всичко зависи от обстоятелствата - радвам се че все още мога да го кажа, но за мен парите не са основното...сигурен съм че ще си променя мнението ако започнат да не ми достигат. А ако въпросът е мизерия за мен или смърт за някой друг, е, не ми се иска да разбера какво ще е решението ми в подобна ситуация

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    562
    #9

    Безсъвестен пост

    Все още смятам, че не съм чак толкова безкрупулен. Това да убиеш човек с лека ръка... Е разбира се всички тия мафиоти дето ги трепат напоследък въобще не ми е жал за тях .

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #10

    Безсъвестен пост

    интересен въпрос , на този етап ще пропусна предложението на ненормалника

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #11

    Безсъвестен пост

    малко са кинтитите само за следващите 20 години ! ако за за следващите 100 съм навит ! или пък не съм ли прекалено евтин ?!?! все пак съм професионалист ! / макар и в друга сфера/

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #12

    Безсъвестен пост

    Аре ве, аз 3 години за ко съм играл каунтър денонощно !!!

    По малко от милион в зелено не вземам, па ако ще и тоя да е най-големия мизерник на земята

    Това разбира се в границите на шегата - аз за пари, човек не бих убил. По скоро, ако умре детето ми в следствие на пристрастяване към наркотици, е тогава, дилърите в махлата и бог неможе ги опази ...

  16. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    78
    #13

    Безсъвестен пост

    Радвам се, че повечето сме на едно мнение, т.е. аз също не бих. За момента поне. Обаче по отношение на кънтъра - смятам, че колкото повече го играя, толкова повече не-то става да. На вас не ви ли промиват мозъка всички игри от този тип. Замислете се над това. Дали бихте отговорили пак така, ако видите чувала с парите на масата пред вас?

    А това за модераторите беше шега.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #14

    Безсъвестен пост

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"> Aко видите чувала с парите на масата пред вас?



    <div align="right">оргинално мнение на B.L.</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    От личен опит ти казвам, че хората са променят когато видят пред себе си повече пари от нормалното количество с което оперират.

    Аз лично за себе си не мога да кажа как бих реагирал ако ми тръснат над 500 000. Едно е да говориш а друго е да броиш пари []

  18. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    226
    #15

    Безсъвестен пост

    E щом става дума за един чувал с пари смятам,че ще има кандидати.



    Аз поне не съм.



    Но нали знаете,че ВСИЧКО КОЕТО НЕ СЕ КУПУВА С ПАРИ СЕ КУПУВА С МНОГО ПАРИ

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. пусни пост от праархаичен комп тук
    От cvb във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 23-07-12, 18:29
  2. Видео камера подходяща за пост продукция
    От otherwize във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 09-09-07, 12:15
  3. Моят първи пост във форума.
    От roumen68 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 24
    Последно: 16-02-07, 08:20
  4. Как се вмъква картинка в пост
    От shutdawn във форум За Форума
    Отговори: 3
    Последно: 01-09-05, 09:03
  5. Сигнал за нов пост в "Логически задачи"
    От prt във форум За Форума
    Отговори: 12
    Последно: 27-05-05, 18:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе