Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 25

Снимките от срещата в O! Шипка

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #1

    Снимките от срещата в O! Шипка



    Тук виждате момичетата танцуващи на масата.





    Тук Докера леко се е олял.





    Общ изглед на цялата маса, никой трезвен няма.





    Тук си допиваме в друго заведение

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #2

    Снимките от срещата в O! Шипка

    Започваме да се съмняваме в действителността на веселото мероприятие []

    Покажете ни факти!!! [:P][][:P]

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #3

    Снимките от срещата в O! Шипка

    аахахахахахаха... къртишшш... [][:D][^][:P][]

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #4

    Снимките от срещата в O! Шипка

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Започваме да се съмняваме в действителността на веселото мероприятие []

    Покажете ни факти!!! [:P][][:P]



    <div align="right">Originally posted by Profita*-*14/02/2004*:* 18:36:14</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    на интересни се правят май [:D]



    аре бе.. покажете поне нещо скучно / нецензурирано / [8D]

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #5

    Снимките от срещата в O! Шипка

    Deathknight...изби рибатаааааа:-)))) Това се искаше от теб:-)))

    Разкатан, то скучно нямаше, а това, което е снимано не е за показване, повярвай ми[][:P]

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #6

    Снимките от срещата в O! Шипка

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    аре бе.. покажете поне нещо скучно / нецензурирано / [8D]



    <div align="right">Originally posted by Pa3KaTaH*-*14/02/2004*:* 18:45:24</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Е просто нямаше скучни неща! А всички дружно делегирахме на DeathKnight права да цензурира снимките... все пак във форума влизат и малолетни [:D][:D][:D]



    //offtopic EDIT: Sunny, изпревари ме...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    57
    #7

    Снимките от срещата в O! Шипка

    Ба му маата пак пропуснах интересното... Ай показвайте не се скатавайте

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #8

    Снимките от срещата в O! Шипка

    еххх айде деее... ние как още на другия ден ги показахме... и то без грам цензура []


  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #9

    Снимките от срещата в O! Шипка

    Много добре:-) Така не си личи че ме няма на снимките:-)) Но когато падне цензурата направо не знам. Ще има плач и скърцане със зъби[V]

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    6
    #10

    Снимките от срещата в O! Шипка

    Липсата на снимки говори за скучно изкарване или липсата на събиране.

    Варненци си останаха силните в събиранията. Няма при тях скрито покрито, за разлика от някои, които дълго се правеха на силни, вилни и накрая нищо. Така всеки може.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    994
    #11

    Снимките от срещата в O! Шипка

    Това изказване на Мариана ужасно намирисва на провокация:-))



    [:D] НЕ СЕ ПОДДАВАЙТЕ В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ!!!!! [:D]

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #12

    Снимките от срещата в O! Шипка

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Много добре:-) Така не си личи че ме няма на снимките:-)) Но когато падне цензурата направо не знам. Ще има плач и скърцане със зъби[V]



    <div align="right">Originally posted by Popkaro - 14/02/2004 : 23:13:28</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ще ги разсекретим след 20-на години. Надявам се да има хора на важни държавни постове. [}]

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #13

    Снимките от срещата в O! Шипка

    Поизбистри ми се главата

    А всъщност какво стана? От 50 човека никой ли не донесе фотоапарат?

  17. Gadget
    Guest
    #14

    Снимките от срещата в O! Шипка

    Да, какво стана съвсем накратко и без снимки...

    Дойдоха всякакви индивиди, познати и непознати, за които се предполагаше, че ще дойдат и реално места нямаше да има. Интересно бе, че в 19:30 вече местата бяха заети, а организаторът на сбирката Sunny, както и част от The Setcom Core увиснаха прави. Последва конско от управителката на O!Шипка за това как се прави резервация ("Искате няколко маси? Сега не мога да отида отзад в двора да ви скова..."). Е с малко импровизация седнахме долу на свещи да пийнем по нещо. Докато чаках наливането на бирата на бара, Raid и LazyDog пазариха водката. Барманката не беше добре с математиката и разговорът с колегата й протече така:

    - За колко да им дам бутилката?

    - Колко е?

    - 0.7l

    - 14x1.5

    - Ъъъъ, колко е това? (тръгва да търси химикалка да пише и смята)

    - 14x1.5

    - Това е 14 и 7

    - Е не мога да го сметна... 21?



    Това нещо (пиенето) бе повече от очакваното, след като станахме, масата бе покрита само от празни чаши, нат. сок и бут. водка. Нямаше кой да ни отсервира и само ни сменяха пепелника. Даже нямаше достатъчно чаши за бира и искаха да ми я сипват в пластмасови чаши. Викам: "Как в пластмасова?" А барманът: "Ако имаш чаши, донеси...". И аз му занесох Музиката бе на ниво, за разлика от спокойната такава горе, а тинейджърското присъствие създаваше нужната обстановка. Не знам горе как са протекли събитията, кой колко е пил и ял и какъв бизнес е заформил, но явно не са скучали с Кокоsh, Legolas и т.н. За съжаление Dockera не можа да разчупи стереотипа и да се появи горе като O!Emo, като поднесе на дамите по едно питие. Пак се намеси управителката (btw тя е много свястна и знае как да ръководи заведение), която спря замисленото и добре, че познанството му с нея го спаси да не бъде изхвърлен от охраната...

    Като се поосвободи малко се качихме горе да хапнем, че само с бира не се живее и веднага се възползвах от поредната промоция на заведението. Спомням си за интересен момент пред тоалетната... беше се събрала опашка като никога и то пред мъжката... явно някой беше творил, но не беше от нашите. След няколко минути чакане оттам излезе Kokosh и с бурен вик го подканих да излиза по-бързо оттам, защото "бирите нямат спирачки", но това не се хареса на охраната, която ми направи забележка. Тази забележка определено не се хареса на токущо появилия се на опашката КрИс, който подкрепи моите действия и поиска обяснение от охраната. В диалогът се включи и Kokosh, а през това време клиентите на заведението не можеха да се доберат до тоалетната от създалата се ситуация. "Каналът" се отпуши като влязох да източа бойлера, а ситуацията приключи мирно.

    Точно в 24:00 fori поръча кана вино да се почерпим за празника, а малко след това като оправихме сметката. (btw ненам как е оправена, защото някой бил платил, друг събираше пари и... надявям се, че не е имало авантаджии

    По нечие предложение се качихме в две таксита и отидохме в едно сдухано рок заведение. Малко след това се появи и втората вълна... Сдуханата атмосфера не попречи на Кафето да опъне жици, последван от Кокоsh. Шоуто продължи с участието на Dockerа & Gadget да си правят незнайно защо пого, в което на "Nirvana" се влючиха още няколко души. После не знам какво съм изпълнил пред Mura и парчето "Can't touch this", но явно не съм трогнал само нея. Закачалката в заведението също рулираше... Към три с Mura се прибрахме и оставихме останалите да се веселят...ама много студ навън... разбрах, че останалите са си тръгнали към 4-5...



    Благодаря на всички за веселото изкарване



    //Offtopic

    Спирам да пиша във Setcom за неопределено време (DK има известна вина за това). Малко почивка...


  18. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #15

    Снимките от срещата в O! Шипка

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Липсата на снимки говори за скучно изкарване или липсата на събиране.

    Варненци си останаха силните в събиранията. Няма при тях скрито покрито, за разлика от някои, които дълго се правеха на силни, вилни и накрая нищо. Така всеки може.



    <div align="right">Originally posted by Mariana*-*14/02/2004*:* 21:19:11</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Ти всъщност коя си? Питам понеже даваш някакъв сравнителен анализ на сбирките във Варна и София, все едно си присъствала на всички. И още нещо да те питам. Къде видя връзката между липса на снимки и скучно изкарване? Значи ако няма фотоапарат, много тъпо сме изкарали????? И също не можах да разбера кой се е правел на силен. И ще ти дам един съвет - не се опитвай да внасяш някаква конкуренция между Варна и София. Сетком си е Сетком където и да е в България, а даже и извън нея!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. ПРЕМЕСТЕНО: Срещата-пикник в Св. Кирик!
    От roumen68 във форум За Форума
    Отговори: 0
    Последно: 28-02-08, 12:24
  2. Срещата на 2-ри...4-ти Ноември в Трявна
    От Mr.TECHNO във форум За Форума
    Отговори: 143
    Последно: 31-10-07, 13:43
  3. Срещата-пикник в Св. Кирик - 1-ва част!
    От roumen68 във форум Хоби и свободно време
    Отговори: 237
    Последно: 15-04-07, 23:30
  4. Setcom@Sofia: 13.02, 19:30- О!Шипка (ул.Шипка №11)
    От Sunny във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 136
    Последно: 19-02-04, 02:13
  5. Отговори: 61
    Последно: 04-04-02, 22:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе