Страница 1 от 16 12311 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 238

Срещата-пикник в Св. Кирик - 1-ва част!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #1

    Срещата-пикник в Св. Кирик - 1-ва част!

    Edit:
    Поканата за срещата на 6-ти...8-ми Април с пикник-барбекю в комплекс Свети Кирик е за всички, които имат желание да дойдат - и за старите членове на форума, както и за съвсем новите!
    При заявка за участие, моля уточнявайте:
    - пристигане на 6-ти вечерта или на 7-ми преди обяд.
    - колко човека ще бъдат с вас.
    - типа на стаите, които ще се резервират: единични, за 1 човек (20 лв на нощ) или двойни, за двама (40 лв на нощ за двамата общо)
    Всеки сам ще си плаща стаите при пристигането.
    Тези, които пристигат на 7-ми - да бъдат в хотела малко преди обяд, защото тогава ще се съберем всички и ще решим заедно какво и в какви количества да се напазарува за пикника.
    Тези, който искат да празнуват Великден (8-ми) с роднини и т.н. - могат да отпътуват на 8-ми сутринта и така да съчетаят срещата с домашното празнуване.
    9-ти Април е почивен ден, така че има време за релакс за всички - и за натровените с бира на 7-ми, и за натровените с яйца на 8-ми
    Побързайте със записването!
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=116145

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #2

    Re: SPA Хотел Аугуста, Хисаря - Потвърждение

    Ами хайде аз да съм първи.
    Двойна стая за 6ти и 7ми две вечери.
    Следващия почивен ден в РЕАНИМАЦИЯ

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #3

    Срещата-пикник в Св. Кирик!

    Vandal, от мен имаш бира и мезе по твой избор

  5. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #4

    Re: SPA Хотел Аугуста, Хисаря - Потвърждение

    Не се заричай, че после да не съжаляваш

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #5

    Re: SPA Хотел Аугуста, Хисаря - Потвърждение

    Е, като е обещано от сърце - няма за какво да се съжалява

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #6

    Re: SPA Хотел Аугуста, Хисаря - Потвърждение

    Ще се консултирам до утре вечер с жена ми, че имахме идея до Гърция да отскочим по това време и не мога да взема решение в момента.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #7

    Re: SPA Хотел Аугуста, Хисаря - Потвърждение

    Засега и аз мисля за 6 и 7
    на 8-ми ще си празнуваме "Возккресение Христово" у дома

    Румен  добре е е да се даде сметка по която да се приведат парите ( за резервация на стаи ) , за да не стане фал!

    Аз иам  и друга идея - единия от дата дни да е барбекю - предполагам не постите ( аз съм на принципа "не е важно какво влиза в устата , а какво излиза от нея " )


    и колко км е от Варна че съм забравил ( поне 100 пъти съм ходил преди ,н о не помня пътя !)

  10. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #8

    Re: SPA Хотел Аугуста, Хисаря - Потвърждение

    зависи от маршрута
    приблизително 360-380

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #9

    Срещата-пикник в Св. Кирик!

    Добре Крис, надявам се да предпочетете чистият въздух и водите на Хисаря пред смога на Атина
    FearMe - нищо не каза за участие??
    Mr.TECHNO, браво! Кажи колко стаи искаш?
    Още не съм изяснил процедурата на резервацията, защото им казах че групата ни тепърва се заформя и още не си знаем бройката, но ще бъдем между 15 и 30 човека. Днес това ще го изясня и ще го напиша тук.
    Предложиха ни и конферентна зала, но аз отказах, защото каквото имаме да си казваме - си го пишем
    Идеята за барбекюто е чудесна, но не знам как ще стане това около Хисаря и как ще бъде реализацията - кой ще носи скарата, кой месото, кой въглищата и кой бирите? И къде и как ще се съхранява всичко това докато стигнем до употребата му.
    Вариант е на 8-ми като освободим хотела предиобяд - тръгваме заедно към Пловдив, напазаруваме всичко от Кауфланд, Била или Метро, правим пикника в някоя хубава местност наоколо, след това по колите и към дома!
    За разстоянието - 4-5 часа път си ги имаш от Варна. Единият вариант е караш към Шумен - В. Търново - Габрово, минаваш Шипка, оттам към Хисаря. Другият е през Бургас - Сливен, оттам по подбалканският път през Казанлък към Хисаря. Или Сливен - Ст. Загора - Пловдив - Хисаря, имаш магистрала, но е по дълъг пътя.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #10

    Re: SPA Хотел Аугуста, Хисаря - Потвърждение

    Rumen68
    За барбекю по принцип минавам през магазин и си купувам продуукти.
    Никога не съм правил барбекю с въглища , дръцето си е дръвце.

    Само требе една скара да се вземе !
    Огъня и печенето от мен - От Вас масата и салатите !

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #11

    Срещата-пикник в Св. Кирик!

    Имам ново предложение, което ще допадне на любителите на по-евтините нощувки, планината и барбекюто!
    Хотелски комплекс Свети Кирик! На около 20 км от Пловдив малко преди Асеновград. Намира се височко в планината и до там се стига по тесен път. Хотела представлява един голям правоъгълник с голям вътрешен двор с параклис. И е база на съюза на архитектите. Аз съм отсядал там многократно и мога да го препоръчам. Нестандартно и екзотично място е. Стаите не са луксозни, но са просторни, с хладилник, ТВ, печка, 2 маси, кресла и стол. Банята е с душ, няма вани. Няма обаче и басейн.
    От там се открива чудесна панорама към Тракия, Пловдив се вижда като на длан. Малко под хотела, на 100-тина метра има поляна с чешма, което ще е перфектно място за барбекюто!

    За 6-ти и 7-ми имат поне 10-тина свободни стаи. Цената на двойна стая е 40 лв! Ако се съберем 20 човека и повече - ще има отстъпка.
    Предимствата на този вариант са:
    - по евтини нощувки
    - няма да се налага да се обличаме официално, както в Аугуста, всеки може да си кара и по спортен екип, ако така му харесва.
    - първата вечер поради липса на подготовка и време - ще се храним в ресторанта на комплекса, а след това - ще си караме на барбекю! Това значи и откъм хранене ще минем по-тънко и доволно.

    За барбекюто - аз си имам голямо чугунено барбекю, което на едно мятане поема поне 15-тина кюфтета или 7-8 пържоли. Запалки за въглища ще донеса, а дървени въглища има навсякъде, едно чувалче ще ни стигне.

    Другото важно нещо - току що ми казаха, че по Великден се почивало само в събота, неделя и понеделник. Без петъка. Тоест 7, 8 и 9-ти Април.

    Е, как предпочитате - Св. Кирик или Аугуста?

    Ето и снимки на комплекса отвътре: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=116145

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #12

    Re: SPA Хотел Аугуста, Хисаря - Потвърждение

    Другото хубаво нещо е, че има единични стаи само по 20 лв! Така, че ако някой дойде сам - ще си има стая за 20 лв!
    Наблизо е и Бачковският манастир, което сигурно ще бъде интересно за дамите от компанията.

  16. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #13

    Re: SPA Хотел Аугуста, Хисаря - Потвърждение

    Цитат Първоначално публикувано от roumen68
    Другото хубаво нещо е, че има единични стаи само по 20 лв! Така, че ако някой дойде сам - ще си има стая за 20 лв!
    абе не е баш така, защото ако дойде и лудия всичките стаи около неговата ги пиши (акустично) заети и неупотребяеми

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #14

    Re: SPA Хотел Аугуста, Хисаря - Потвърждение

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    абе не е баш така, защото ако дойде и лудия всичките стаи около неговата ги пиши (акустично) заети и неупотребяеми
    Хе хе
    Все пак това е дебел манастирски зид и се съмнявам че положението ще е така лошо откъм децибелите

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #15

    Re: SPA Хотел Аугуста, Хисаря - Потвърждение

    явно не си виждал Лудия в Действие - @Kayso може да каже по-подробно за него .
    гласът му ще оттеква с години при монасите после !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 16 12311 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Вицове - част 2
    От stenly във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 862
    Последно: 18-06-24, 11:35
  2. Отговори: 7
    Последно: 24-08-08, 23:16
  3. ПРЕМЕСТЕНО: Срещата-пикник в Св. Кирик!
    От roumen68 във форум За Форума
    Отговори: 0
    Последно: 28-02-08, 12:24
  4. Срещата на 2-ри...4-ти Ноември в Трявна
    От Mr.TECHNO във форум За Форума
    Отговори: 143
    Последно: 31-10-07, 13:43
  5. Снимките от срещата в O! Шипка
    От DeathKnight във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 24
    Последно: 15-02-04, 19:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе