Резултати от 1 до 5 от общо 5
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By Kasap

Конвектори, климатик или какъв тип отопление за 80 кв.м. помещение?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    36
    #1

    Конвектори, климатик или какъв тип отопление за 80 кв.м. помещение?

    Здравейте,
    аз съм поредния нуждаещ се от вашето компетентно мнение Ще съм много благодарен на всеки който даде съвет.
    Случая е следния....
    Имам еднопространствено помещение 80 кв.м. с почти 4 метрови тавани (около 300m3) Намира се в мноого стара производствена сграда със 70 см. дебели стени и като цяло и зимата не е кой знае колко студено, но все пак трябва да се греем с нещо. Има само една външна стена. Ще трябва да се отоплява по 5-6 часа на ден максимум. Не държим да става кой знае колко топло... но до едни 20 градуса ако стига температурата ще е супер. За съжаление и бюджета е мноого малък... максимум до към 1000-1300 лв. Та въпроса е следния... с какво да се отопляваме? За момента съм се спрял на 2 варианта... или някой евтин (примерно Осака) колонен климатик или 3-4 броя конвектора. Вие какво бихте ме посъветвали?
    Отворен съм и към всякакви други предложения.

    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #2

    Отговор: Конвектори, климатик или какъв тип отопление за 80 кв.м. помещение?

    Цитат Първоначално публикувано от yasoo Виж публикацията
    За съжаление и бюджета е мноого малък... максимум до към 1000-1300 лв. Вие какво бихте ме посъветвали?
    Отворен съм и към всякакви други предложения.
    Два газови калорифера и си в джаза.
    tony34al одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    36
    #3

    Отговор: Конвектори, климатик или какъв тип отопление за 80 кв.м. помещение?

    Благодаря за отговора, но това не е опция за съжаление.
    В помещението непрекъснато сноват хора, пространството е бая запълнено от какво ли не по земята та не мисля, че е удачен вариант калорифера

  5. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #4

    Отговор: Конвектори, климатик или какъв тип отопление за 80 кв.м. помещение?

    Какви са рамките на месечния бюджет за отопление на това помещение?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    36
    #5

    Отговор: Конвектори, климатик или какъв тип отопление за 80 кв.м. помещение?

    Еми колкото по-евтино, толкова по добре
    Проблема идва от там, че в момента се действа по ремонта на помещението който глътна всичко до стотинка и просто трябва да "закърпим положението" за тази зима. За догодина живот и здраве ще го мислим

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. дилема за отопление на 50 кв.м. помещение ?
    От onion във форум Електрическо отопление
    Отговори: 6
    Последно: 23-10-13, 14:19
  2. Климатик за ГОЛЯМО помещение
    От Hollyshit във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 19
    Последно: 21-02-12, 23:42
  3. Климатик за помещение 38м2?
    От alien_1 във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 8
    Последно: 24-06-11, 21:38
  4. Климатик за помещение 15 m²
    От conrad във форум Климатици Midea
    Отговори: 11
    Последно: 04-06-08, 23:21
  5. Климатик за голямо помещение
    От ico-bs във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 5
    Последно: 27-06-07, 12:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе