Резултати от 1 до 3 от общо 3

бойлер -теси-15л

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    1
    #1

    Question бойлер -теси-15л

    здравейте! Преди 2 месеца си купих бойлер Теси-15л за кухнята на който му изгоря нагревателя и го върнах в магазин Технополис-Добрич за рекламация и от тогава минаха 5 дни и никой не ме е потърсил аз се обадих и ми дадоха номера на сервиза.А от сервиза ми отговориха че срокът за ремонт е 1 месец и само в петък получават нагреватели.Искам да попитам производителят на бойлерите Теси защо им са толкова дълги сроковете за доставка на резервни части и не може ли да ми бъде сменен бойлерът със нов а те да си вземат за поправка повреденият уред

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,260
    #2

    Отговор: бойлер -теси-15л

    Добре дошла,
    1. Да, наистина според българското законодателство срокът за отремонтиране на гаранционно изделие е 1 месец.
    2. Не знам дали производителят ще ти отговори на въпрос зададен в нашия форум.
    3. Коя е тази фирма, дето ще ти даде нов бойлер заради изгорял нагревател?
    4. Със сигурност има марки, чийто сервизи реагират по-бързо, но цената на продуктите им е съвсем различна. Няма как да си купиш Лада и да искаш да поддържат гаранционно в сервиза на Мерцедес:rolleyes:

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    288
    #3

    Отговор: бойлер -теси-15л

    При подобен случай се обадих на сервиза, дойде техник на място следващия ден и смени нагревателя.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Конвектор Теси CN 201ZF
    От rpl във форум Електрическо отопление
    Отговори: 19
    Последно: 16-12-12, 20:47
  2. Проблеми бойлер Теси
    От bobyjuvefan във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 5
    Последно: 03-06-12, 19:00
  3. Проблем с бойлер Теси
    От tony1975 във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 9
    Последно: 03-08-10, 14:49
  4. Надигнат капак на бойлер Теси
    От fatmacheto във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 16
    Последно: 05-04-10, 23:53
  5. Бойлер
    От irenaiva във форум Друга битова техника
    Отговори: 21
    Последно: 05-09-09, 13:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе