Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 18 от общо 18

СИФОНИ ЗА БАНЯ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,271
    #16

    Отговор: СИФОНИ ЗА БАНЯ

    Aз съм с този (дори съм сложил два, че не се знае кога ще изплюе някоя връзка докато ме няма). Миризми никакви, но малко трудно се чисти.
    Тоя воден затвор PRIMUS представлява нещо като чаша с кухи стени обърната наобратно и на дъното на сифона има към 1см вода. Но това беше преди 10г, сега може и по-нови технологии да има

    https://deplan.bg/c/sifoni-272/podov...121x121mm-7973

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2021
    Мнения
    30
    #17

    Отговор: СИФОНИ ЗА БАНЯ

    Цитат Първоначално публикувано от dwrbudr Виж публикацията
    Aз съм с този (дори съм сложил два, че не се знае кога ще изплюе някоя връзка докато ме няма). Миризми никакви, но малко трудно се чисти.
    Тоя воден затвор PRIMUS представлява нещо като чаша с кухи стени обърната наобратно и на дъното на сифона има към 1см вода. Но това беше преди 10г, сега може и по-нови технологии да има

    https://deplan.bg/c/sifoni-272/podov...121x121mm-7973
    Да и аз чувам добри отзиви за тези сифони, но само хидроизолацията за него струва 100 лв. Реално два сифона ще са ми 500лв. линейния който ви показах го намирам и за по-около 100-тина лв с включена хидроизолация.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #18

    Отговор: СИФОНИ ЗА БАНЯ

    От Практикер си взех ъглов сифон, не беше много скъп, към 50лв., но освен че задържа вода, има и клапа, която се затваря автоматично, никакъв шанс за миризми.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Баня Стил
    От bobyjuvefan във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 43
    Последно: 08-08-19, 14:37
  2. Вентилатор за баня?
    От dat във форум Бяла техника
    Отговори: 11
    Последно: 31-01-15, 22:54
  3. Музика за баня
    От rkk във форум Аудиотехника
    Отговори: 12
    Последно: 24-03-11, 19:46
  4. Теч в баня
    От leno във форум Електро, ВиК инсталации
    Отговори: 10
    Последно: 15-12-09, 09:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе