Резултати от 1 до 8 от общо 8

Бъг в старата версия

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #1

    Бъг в старата версия

    В старата версия на форума се появи някакъв бъг и не може да се зарежда. Дава следната грешка:



    Microsoft VBScript runtime error '800a0009'

    Subscript out of range: 'nCount'

    /news/poll/incpollmentor.asp, line 111


  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #2

    Бъг в старата версия

    Да, съжалявам, заради новата анкета е.

    Ще гледам да го поправя до края на седмицата, пък... ако нямам време - ще взема да я махна тази стара версия

    Принципно само проблеми ми създава поддръжката на повече от една, а новата смятам, че е достатъчно лека и незатормозяваща..

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    323
    #3

    Бъг в старата версия

    Не е тук мястото да питам но неискам да отварям нов топик. С преинсталирано ХР без SP съм и сега не се отваря www.setcom.bg, но форума се отваря без проблеми с директен линк (добрече го имам). Какво да направя за да се отваря началната страница?

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #4

    Бъг в старата версия

    Лично аз ползвам само старата. Новата не ми допада - причините съм изложил в съответната тема.

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #5

    Бъг в старата версия

    Ползваш стара, защото има

    Причини, реално затормозяващи новата версия няма. Има предпочитания и вкусове, но.. дизайнът не е нещо, което може да постигне 100%-ва успеваемост...

    Както и да е де - не съм казал, че ще махам старата, а че ако има много работа евентуално може и да се стигне дотам.

    То принципно големия проблем не е оправянрто на конкретния проблем, а обновяването на рекламните банери, което не е автоматично - това ме блазни да шкартирам старите версии - в момента май 3 или 4 работят паралелно



    За неотварянето на заглавната страница - инсталирай си флаш плейър, той не идва вграден...

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #6

    Бъг в старата версия

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Не е тук мястото да питам но неискам да отварям нов топик. С преинсталирано ХР без SP съм и сега не се отваря www.setcom.bg, но форума се отваря без проблеми с директен линк (добрече го имам). Какво да направя за да се отваря началната страница?



    <div align="right">Originally posted by sorrowsad*-*17/05/2004*:* 23:19:29</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Flash player сложил ли си... [?][8D]

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #7

    Бъг в старата версия

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ползваш стара, защото има

    Причини, реално затормозяващи новата версия няма. Има предпочитания и вкусове, но.. дизайнът не е нещо, което може да постигне 100%-ва успеваемост...

    ..................

    <div align="right">Originally posted by КрИс*-*17/05/2004*:* 23:38:35</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Така е. "На вкус и цвет товарищи неть". Наистина 4 са много за поддръжка. Остави само предишната. На мен тая ми изглежда, като прекарана през "Ace" - избелена някак си...

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    323
    #8

    Бъг в старата версия

    Не съм, хванахте ме [] . Благодаря за бързия отговор!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Какво правим със старата техника?
    От zeroslav във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 14
    Последно: 09-08-10, 00:43
  2. Nokia 6210 (старата версия от преди 7 години) contact service
    От SET_time във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 20-11-09, 19:38
  3. Как да освежа старата ми машинка
    От Drilling във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 20-02-09, 22:13
  4. Нов живот за старата бангия?
    От Araiz във форум Linux
    Отговори: 5
    Последно: 17-02-06, 22:05
  5. Старата песен на нов глас
    От Poinovito във форум Овърклок
    Отговори: 3
    Последно: 22-09-05, 14:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе