Резултати от 1 до 4 от общо 4

Старата песен на нов глас

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    97
    #1

    Старата песен на нов глас

    Здравейте,
    Почвам направо сглобих една кошничка следната: А- trend 6240 v.2 I 440BX; CPU PII350mhz Deschutes; 128mb RAm 1x64 PC133mhz, 2x32mb PC100, HDD SCSI Seagte 4,5 GB+ controller on PCI.
    Клоквам го от шината върви стабилно на 112мхз шина 392 мх.Стига и до 433 на 124 шина, но дава грешки във Уина(примерно син екран) мисля че е заради скъзито. Дъното има джъмпер който отключва множителя, така клокнах един Celeron 300A на 450 стабилно само с промяна на множителя, но при Пентиума това не важи.Та изписах всичко това за да ви искам съвет за още @ и евентуално какъв проц на слот1 да търся по добър от моя PII350mhz Deschutes.Благодаря ви предварително.

    P.S.
    Моля ви не ме корете, нов @клокър съм.Проявете разбиране и помогнете на неукия
    И още една молба някой може ли да ми разясни тази статия
    http://www.overclockers.ru/lab/15583.shtml

  2.  
     
  3. Gadget
    Guest
    #2

    Re: Старата песен на нов глас

    Да си разгонваш видеото на тази система определено нема смисъл, разгони си CPU колкото може и тва е. Да търсиш по-добро значи още кинти... и накрая пак нищо съществено

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #3

    Re: Старата песен на нов глас

    Не знам какво точно се опитваш да направиш, но е малко....безмислено.
    Прочети тук там, има хора, които продават на доста евтини цени такива процесори, примерно може да пробваш с PIII, някоя евтина бройка от 450-550 MHz, без да е нужно да правиш овърклок...
    PII като цяло малко се овърклоква, мисля че поради самата си технология (някой да го обясни, че не съм толкова умен :-) ), т.е. това сигурно което си постигнал за процесора е нкъде максимума на 350 ....

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    203
    #4

    Re: Старата песен на нов глас

    Celeron 300A не беше ли вече с заключен множител???Не го мъчи на 124ФСБ защото тва скъзи няма да издържи високо ПЦИ

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Как да освежа старата ми машинка
    От Drilling във форум Общ - хардуер
    Отговори: 10
    Последно: 20-02-09, 22:13
  2. Старата пушка (Le vieux fusil /The old gun)
    От roumen68 във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 3
    Последно: 10-02-08, 23:25
  3. Нов живот за старата бангия?
    От Araiz във форум Linux
    Отговори: 5
    Последно: 17-02-06, 22:05
  4. Бъг в старата версия
    От Lupus във форум За Форума
    Отговори: 7
    Последно: 17-05-04, 23:50
  5. Отговори: 4
    Последно: 27-10-02, 15:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе