Резултати от 1 до 11 от общо 11

По-бавен ли е форума на Setcom?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #1

    По-бавен ли е форума на Setcom?

    Първо предположих, че така ми се струва, но не е така: форума (и темите и подтемите) на Setcom ми се отварят по-бавно, отколкото аналогичните в другите български компютърни форуми. Това се дължи на доста по-големия трафик, който се генерира, при разглеждането из форума. Не можах логично да си го обясня, затова моля ако някой знае нещо по въпроса и дали може да се намали трафика!

    Искам само да отбележа, че съм го забелязал на различни места и не зависи от компютъра, операционната система и провайдера.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #2

    По-бавен ли е форума на Setcom?

    да !



    по-бавен е !



    - справка :



    http://www.setcom.bg/news/forum/topi...TOPIC_ID=11966




  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #3

    По-бавен ли е форума на Setcom?

    и smarty - би ли ми обяснил цитираната тема от теб какво общо има?!?



    3-4sec. ако е бавене за отваряне на тема... или поне при мен е така...

  5. Gadget
    Guest
    #4

    По-бавен ли е форума на Setcom?

    За пореден път smarty не знае за какво се говори... абе вземете му клавиатурата на това момче да спре да пише очевидни глупости



    чл. 13. Мислете, преди да пишете очевидни глупости.



    P.S А това, че spylog ти се отваря по-бавно няма нищо общо с форума

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    775
    #5

    По-бавен ли е форума на Setcom?

    добре, хванахте ме в крачка и признавам( рядко се случва това..) :





    - аз съм Просто момче и се изказах НЕПОДГОТВЕН(<font color="red">RED/RED/RED/RED</font id="red">) !






  7. Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    323
    #6

    По-бавен ли е форума на Setcom?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Първо предположих, че така ми се струва, но не е така: форума (и темите и подтемите) на Setcom ми се отварят по-бавно, отколкото аналогичните в другите български компютърни форуми. Това се дължи на доста по-големия трафик, който се генерира, при разглеждането из форума. Не можах логично да си го обясня, затова моля ако някой знае нещо по въпроса и дали може да се намали трафика!

    Искам само да отбележа, че съм го забелязал на различни места и не зависи от компютъра, операционната система и провайдера.



    <div align="right">Originally posted by god*-*22/06/2004*:* 22:59:15</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Няма такова нещо! Всичко се отваря за отрицателно време. Критика към доставчика!!!

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #7

    По-бавен ли е форума на Setcom?

    @god,

    Проблема със забавянията беше подробно дискутиран тук:

    http://setcom.bg/news/forum/topic.asp?TOPIC_ID=11851

  10. god
    god е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Варна
    Мнения
    394
    #8

    По-бавен ли е форума на Setcom?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">@god,

    Проблема със забавянията беше подробно дискутиран тук:

    http://setcom.bg/news/forum/topic.asp?TOPIC_ID=11851



    <div align="right">Originally posted by Lupus*-*23/06/2004*:* 06:23:00</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Мда, имам чувството, че кеширането не работи. Пробвах няколко пъти да отварям една и съща страница и времето (и трафика) бяха абсолютно еднакви. Средната ми скорост е 9-10 kВ/s, и чакам до към 10s за отваряне на страница. Ако река да поразгледам по-подробно из форума, това отнема доста време и мегабайти, а съм на лимитиран трафик. Не искам да прозвучи като реклама, но браузването из форумите на comexgroup и hardwarebg става много по-бързо.




  11. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #9

    По-бавен ли е форума на Setcom?

    И при мен не работи добре този форум (искам да отбележа че само този). Проблема при мен е че администратора на мрежата ни е направил, така че да се първите ~300 kb да се теглят на пълна скорост от около 50 кбайта/с а останалите с около 2.5 кбайта/с. Което ме навежда на мисълта че другите форуми за всяко кликване отварят нова конекция и затова се отварят бързо, а на този форум като отворя една конекция и не я затваря докато не затворя бразуъра или не отида на друга страница.

    Ако може това да се оправи ще бъде много добре или да се вкара някаква компресия на данните.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #10

    По-бавен ли е форума на Setcom?

    Просто е по тежък форума от другите работещи форуми вървящи под Invision Power Board например.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #11

    По-бавен ли е форума на Setcom?

    Вчера след 16 часа въобще не ми зареждаше,а днес зарежда за около 1 мин .Пъво се появяват надписисте : новини,статии....реклама на бяло поле и докато зареди минава към 1 мин.Мисля ,че е от каб.доставчик

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Бавен Samsun Smart hub???
    От http във форум Samsung телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 14-06-12, 17:48
  2. Бавен интернет - НР Павилион дв6626
    От tripio във форум Windows
    Отговори: 24
    Последно: 19-03-09, 11:03
  3. Бавен Windows Home?
    От IBM4o във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 09-02-07, 15:07
  4. Бавен upload
    От Niakoi във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 07-02-06, 21:33
  5. Бавен трансфер по локална мрежа
    От solo2003 във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 18-04-03, 23:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе