Резултати от 1 до 3 от общо 3

Бавен Samsun Smart hub???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    5
    #1

    Бавен Samsun Smart hub???

    Здравейте. Покраи проблемите ми по свързването към рутера ми, ми направи впечатление, че Smart Hub е доста бавен. Какво имам предвид, натискам на Smasung Apps, и се започва едно "свързване" по 5 мин, като накрая най-често плюе някаква грешка при свързването или че не може да си намери сървара. Та при всики ли е така, или аз съм единичен случаи. Телевизора е ES6530. Вчера успя да си качи 4/4 update-a.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #2

    Re:Бавен Samsun Smart hub???

    Пусни му директно и само на него лан кабел и няма да ти забавя.

  4. Novice
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    5
    #3

    Re:Бавен Samsun Smart hub???

    Проблема е, че точно в тази стая не съм пуснал кабел. Кой да знае преди 5 години, че телевизора ще се връзва с интернет . И все пак, премина през ъпдейт. Старата версия беше 0107, настоящата 0121. Smart hub-a се забърза, даже се ъпдейтнаха някой от нещата. Добави се нова опция при търсене на каналите, или поне така ми се струва. Отделно не се наложи рестартиране. След завършване на ъпдейта, се появи уведомление, че телевизора е възможно да се включи изключи няколко пъти. В крайна сметка, само мрежата си беше изгубила настройките. Там също има подобрение, особено при въвеждане ръчно на настройките. Със старата версия бълваше грешка при ръчно въвеждане, отделно опресняването на мрежата става значително по-бързо. Остава да пробвам как са филмите.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 27-12-14, 13:00
  2. Търся Smart или 3D с Smart TV до 1000лв 32"-46"
    От radibg2 във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 18-09-14, 21:32
  3. Продавам ТВ Samsun UE-40f5070 - сателитен тунер
    От icemans във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 10-06-14, 21:08
  4. Бавен Windows Home?
    От IBM4o във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 09-02-07, 15:07
  5. Бавен upload
    От Niakoi във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 07-02-06, 21:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе