Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 55

Демокрация тук?Тц.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #1

    Демокрация тук?Тц.

    Някой от господа администраторите ще ми обясни ли,защо се трият темите ми?Да,не са на техническа тематика,но аз мога да посоча поне дузина без въпросното съдържание и въпреки това неизтрити.Никого не съм обидил или засегнал,но въпреки това балтията се вихри с пълна сила.Наистина защо?На всеки мой въпрос до сега са откликвали посетителите,за което съм им благодарен.С много добри впечатления съм от форума и вярвам,че ще си останат такива.Благодаря за вниманието!

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #2

    Демокрация тук?Тц.

    абе каква демокрация бе пич ???



    в тази връзка нека ти разкажа един виц(на теб и на тук присъстващите):





    1982 година - Париж - някакво световно изложение - срещат се американец и руснак - пият - опознават се - чувстват се близки - отварят се на спорове - почват като теб да говорят за демокрация - скарват се:



    американеца:

    - Как може да сравняваш Американската демокрация с която и да е друга - аз още утре мога да отида пред Белия дом и да изкрещя "Рейгън е ******ст"!



    руснака:

    - И аз мога да отида утре пред Кремъл и да изкрещя "Рейгън е ******ст"!



    та и твоята работа такава - пробай се утре в районното си потърси правата и демокрацията потърси(само да не се окаже, че това е никнейма на НЕВОЛЯТА) - та тук търсиш някаква демокрация - то тук няма елементарна справедливост характерна и за най-лошия познат на човечеството строй, той ми търси демокрация...



    със същия успех можеш да търсиш Комунизма(бъдещия обществен строй) - ама да не се чудиш, че не ти отговарят(освен будали като мен)....



    <font color="orange">добавено</font id="orange">

    обаче, заради смелостта ти ще взема да ти люсна една звездичка[:P]



    eeeй, те пък взеха та 5 броя станаха[^]

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #3

    Демокрация тук?Тц.

    Прав си. Форумът не е особено демократичен, но това е една от причините, поради които го харесваш.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #4

    Демокрация тук?Тц.

    по моите мнения ако ника ти е дзвероподобен може да си пишеш и глупости без проблем.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    323
    #5

    Демокрация тук?Тц.

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">по моите мнения ако ника ти е дзвероподобен може да си пишеш и глупости без проблем.



    <div align="right">Originally posted by XaMaB*-*19/09/2004*:* 10:18:11</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    @XaMaB

    Хайде без нападения от тоя тип [8]

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #6

    Демокрация тук?Тц.

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">по моите мнения ако ника ти е дзвероподобен може да си пишеш и глупости без проблем.



    <div align="right">Originally posted by XaMaB*-*19/09/2004*:* 10:18:11</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    [:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D]

    Tцтцтц

    Ами... Смени си ника с дзвероподобен, и проблемът ти е решен, Хамав. Ще можеш да си пишеш глупости на воля, щом те влече...

    А глупости пишат глупавите. Демокрация искат демократичните. Има разлики [:D]

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #7

    Демокрация тук?Тц.

    Не съм убеден,че точно за това харесвам форума.Май е заради самите хора в лицето на техните мнения.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #8

    Демокрация тук?Тц.

    какви нападения?

    кой за каквото си мисли :P

  11. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #9

    Демокрация тук?Тц.

    Tрият ти се мненията пич щото не пускаш задачки закачки.. я почвай да пускаш всекиден по 2-3 и нямаш грижи , а и ще можеш да си спамиш вътре като луд , никой няма и копче да ти каже стига да са свързани с някой глупав "коментар" или разяснение.... на въпросното въпросче....

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #10

    Демокрация тук?Тц.

    Боби,не се нервирай ман,все пак има HWBG[:D]... и още една камара западни хардуерни форуми,където може да се научи много,ама много[:D]

    Наистина не е това което беше навремето,виж само колко хора(примерно Моллов) не влизат дори вече тук,и си има причина:форума се превърна в :софтуерен:,и логически[:D]...ако питаш мен не е нито едно от двете




  13. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #11

    Демокрация тук?Тц.

    Mитак , заявявайки това.... ти влизаш в черният списък на определена група хора ......вервай ми хахаха ами не влизат..... за съжаление.... аз лично квото мислех го казах .... а ти не си прав.... дай му време и ще стане изцяло логически .... така или иначе там се генерират най-много постове... 50 и кусур задачки ... по едно две предположения за отговор на човек , после по 3-4 коментара на някой друг отговора , после малко дискусии дали била трудна задачката , после малко постове в тртиида за месечно/седмично класиране , после още няколко в триида за правилата ....

    карай.... важното е че на човека от който зависи всичко е ОК с тва и повечето от модераторите.... другото.... няма значение

  14.  
     
  15. Gadget
    Guest
    #12

    Демокрация тук?Тц.

    Мда, аз не виждам сега никакво приложение да си модератор (попадайки в черния списък), кво да модерираш? кво да изтриеш... да махнеш една глупост и да оставиш друга? По-добре да си седят накуп пък който е глупав да си ги чете и поумнее... дет се вика "-" * "-" = "+"

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #13

    Демокрация тук?Тц.

    Ми са струва ,че тук пак ще има тежки мисли по чата.

    За подобряването си и повишаване интереса на компютърните специалисти и обучаващите се в тази насока тоя форум е имал - откакто аз съм тук - 3-4 инициативи.

    Тея, дето най - много приказвате на тая тема не съм ви видял дума да сте обелили в нито една от тях. Камо ли да сте помогнали с труд или идеи.

    Аде вместо много приказки, вземете и измислете нещо. Реализирайте го. И готово.

    Недейте за туй, че сте недоволни от себе си, да обвинявате света. Нормално е че за толкоз време хората вече се познават, сближиха се и изпитват по - силно желание за неформална, отколкото за чисто професионална комуникация. Съответно дъра бъра расте, а компютърната част старее.

    За това не съм виновен аз, нито пък Иво или някой друг.

    Има едно единствено решение на въпроса: Крис се хваща и банва всички сегашни участници по IP-та. След това той и админите започват да правят във форума нови, интересни, актуални компютърни теми и чакат да се привлекат заинтересовани, с които да започнат компютърни дискусии.

    Но и той(новият форум) пак дотук ще стигне.

    Хардуербг е просто значително по - голям, с по - други условия, повече динамика. Ние тук и кътните зъби си знаем.

    Боби, дай твойте смислени предположения. Знам те отдавна, беше ми направил добро впечатление, ама с тея натяквания вече ставаш смешен. Дай предложения как да се подобрят нещата или замълчи. За ДПетров - не искам да коментирам.

    Как да се подобрят нещата? С триене? Ми дайте направо да изтрием форума?

  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #14

    Демокрация тук?Тц.

    Боби,споко ман,все пак трябва да си казваме истината в очите,колкото и да е кофти[xx(]

    А за мен напрао бан на проксито,и без тва не решавам задачи[8D]

    Ние с тебе само мракове играем......е,нищо че сме дали 1000 полезни съвета на хората,нали не са логически?[:I]

    Дори и един път да си излееш душата в Дъра Бъра разни Ивовци веднага почват да реват:ИМАТЕ ПРОБЛЕМИ!!Ние неможем да ви ги разрешим!

    Проблеми...бе аз гледам да се посмеем тук за моя сметка,а логическия веднага със квалификациите.......ми кво да го праи човек,явно не е като мен да му минават по 5 тона хардуер през ръчичките седмично,интересно ми е,даже и на логика го обърна[8D]





    Гаджет,добре че е докера човече,иначе първата новина ше е от 2003-та май месец[8D]


  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #15

    Демокрация тук?Тц.

    При толкоз тона хардуер ми е чудно пък как намираш време и за толкоз много "смислени" мрънкания и за колежки със и без полички?

    Ръчкаш си там на 3Д Марк и тва е ...

    Ако имаш какво да кажеш, казвай. Да мрънкаш 50 пъти едно и също - еми дразнещо е. И е спам. Ама верно спам.

    Освен ако не мислиш, че по 20 пъти трябва да прочетем една и съща ценна мислъл, за да я запомним [:P]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Урок по демокрация
    От ql^2/8 във форум Логически задачи
    Отговори: 13
    Последно: 20-11-13, 09:34
  2. Май вече сме демокрация от американски тип...
    От xaero във форум Коментирай новина
    Отговори: 9
    Последно: 07-04-06, 11:36

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе