Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 79

Умира ли СетКом

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #46

    Умира ли СетКом

    Сетком, ще е винаги жив за хората, които са тук, и винаги умиращ за тези, което са живели на гърба му и впоследствие изоставили, обвинявайки чуждите интереси за това.




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #47

    Умира ли СетКом

    За тези които знаят какво беше Сетком преди време той отдавна е умрял,и повярвайте ми вината не е само наша

    Къде ви стои Сетком във фаворитите?Моят все още стои във секция драйвери...отпреди 4-5 години,точно така попаднах аз тук,търсейки драйвери за Баншето си

    Имаше много богата колекция на ФТПто,както и хора които много добре се занимаваха със сайта:сега сайта го няма(почти) все пак с едни голи новини които ги мма на още 15 места не става,остана май само форума:в този му вид

    Разбира се за тия 50тина процента не е умрял,напротив:както казва Дани това си е точно ИТ версията на Клуб в дира[)]:глас народен глас божи,всяко нещо си има своя чар

    Ако искате все пак да видите какво беше сетком навремето посетете http://www.comexgroup.com/:буквално точно копие на оригинала от преди 3-4 години

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #48

    Умира ли СетКом

    Това пък как ти хрумна???

    Какво общо има Комекс със Сетком сегашния или предишния?

    Ти си търсиш драйвери в Комекс ли искаш да кажеш или какво?

    Преди години имаше смисъл да се отделят труд и ресурси за да се качват драйвери и интересен софтуер на сървъра. В наши дни полза от това реална няма. Основната разлика е в дотъпа до Интернет на средния потребител, развитието на търсачките, окрупняването на драйверите, намаляването на производителите и куп други зависимости.

    Ще ме извиняваш, но в последно време си станал доста повърхностен. Личи и по мненията и поради факта, че не виждаш смисъла от страницата...


  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #49

    Умира ли СетКом

    Рабира се че има,или си забравил?Че къде другаде в БГ може да се намерят на куп всичко необходимо?Особено след като закрият фритата:това че никой не му се занимава е друг въпрос,ако го беше казал това щях да разбера

    Ти специално знаеш какво беше преди,така че е тъпо да се лъжеш сам,не смяташ ли?

    Кой ше посети сайта след като на него няма нищо?И за какво?Би ли ми отговорил?не виждаш ли че е празен:едни новини ала Дата.бг и това е!Само че те имат терабайти софтуер и тнт:Аз лично го посещавам само заради форума.и както казах преди само той остана



    преди беше писал че форума бил притурка ъм сайта;обратното е крис..вече[V]

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #50

    Умира ли СетКом

    Не знам кой ще го посети.. - ти ще кажеш. Има си брояч, има го открай време, всеки, на когото му е интересно може да види как са се променяли посещенията в зависимост от контента.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #51

    Умира ли СетКом

    Крис...знаеш за какво ти говоря а ти ми посочваш брояча,няма да коментирам,убеден съм че сме на едно мнение

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #52

    Умира ли СетКом

    //--offtopic

    @Дзвер

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    Че на Духа това му е специалност, е ясно(възнамерявам при следващите му излияния аз да му ревизирам постовете и да видите ценен човек за форума - писане на латиница напук на правилата(знае ги много добре);

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Възнамеряваш... Tи!? Да рeвизираш мен!?...Не мисля че си достатъчно умен, за да можеш да го правиш...Относно латиницата - ами пиша от различни машини, някои от тях не са кирилизирани...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    подигравки с всеки и заяждания - това са преобладаващите му постове(без споровете); не знам дали мога да намеря полезни - отворете на неархивираните му мнения на хардуер, за който много реве и потърсете - може да има)

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    1) Ти не си всеки!



    2)Със сигурност ти не можеш да намериш полезни мои постове (вече казах защо)



    3)Моля, обоснови се с цитат на мое мнение, за да покажеш къде съм "ревал" за хардуеър!!!!



    4) Ша та замоля да се правиш, че не ме виждаш в този форум - игнорирай ме, както аз правя с теб (освен, когато пряко не ме земесиш в поредната си тъпотия). Предложих да те изхвърлят, резултата беше на лице - 60% от гласувалите искат да се разкараш (т.е. дразниш много повече, но не искат да стигат до крайни мерки). Крис ми обясни, че е дал "кард бланш" на модераторите да те махнат. Що си още тука не знам....мен лично ако не ме искат някъде, бих се махнал сам, без да чакам да ме изхвърлят...





    ---//


  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #53

    Умира ли СетКом

    То за да ревизирам такъв като тебе, Дух, ......

    <font color="red">ru-boy: личните нападки са в нарушение на правилата на форума. </font id="red">

  11. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #54

    Умира ли СетКом

    Как ще умира форума бре.Не може така.Ако някой е изпаднал в малка депресия не значи , че форума умира.Напротив ,според мен става обратното.Нали се сещата ,че ако се коментират само ИТ новини и проблеми , маса хора няма да са вътре.

    Много си е добър форума , даже бих казал за мен (не разбирам толкова задълбочено от ИТ - та всякъкви) е най добрия.

    Специално аз не влизам в други форуми.В СЕТКОМ получавам абсолютно всичката ми необходима информация и освен това можеш да си поговориш с добри специалисти не само на тема ИТ ,а и на доста разнообразни други теми.

    Нема да се плашите - ще живее според мен.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #55

    Умира ли СетКом

    само малко отклонение за комекс:

    може би моя браузър е кеширал нещо обаче и там ревютата си седят както бяха преди повече от половин година.

    Новите неща се коментират само във форума им.

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2001
    Мнения
    781
    #56

    Умира ли СетКом

    Здравейте и от мен.

    От доста време съм във форума и следя развитието му, както и промените, които стават.

    Мисля, че мнението "форумът умира" е доста пресилено.

    Форумът постепенно става все по-отворен и посещаван от все повече хора, респективно повече различни интереси.

    И аз се интересувам доста от hardware, но все пак животът не е само това. Животът се променя, форумите също.

    Доста хора са любопитни, имат нужда да общуват и намират за удобно и нормално да споделят своите интереси, виждания и въпроси тука.

    Виждам, че се правят съпоставки и с други форуми, но мисля че setcom.bg си е уникален, поради ред причини.

    Някак си тук сме доста по-задружни и обединени, доста по-приятелски и спокойно без подигравки се отговаря дори на елементарни и общи питания. Точно това прави този форум по-привлекателен и харесван. Много по-лесно се комуникира и мисля, че има доста ценни кадри, които се навъртат :-)

    Не виждам смисъл да се караме по тази тема, че дори да избива и на личностни проблеми.



    П.С. Да не забравяме и сбирките от време на време, които все пропускам :-)


  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    285
    #57

    Умира ли СетКом

    <font color="blue">@ДЗВЕР

    За пореден път показваш, че си най-рядкото словесно разстройство във форума - казвал съм ти го няколко пъти, пък и не само аз. Или се замисли и се коригирай или аз ще се убедя за пореден път, че имаш психи(атри)чни проблеми.</font id="blue">

    По темата: Научих за форума от началото на 2001г. от един приятел. Септември 2001 даже се регистрирах, ама си забравих паролата и декември пак[]. Бях доста зле с компютрите/не, че сега съм експерт/, а ме беше срам да питам и главно четях. Главният ми принцип винаги е бил - като не можеш да помогнеш - не пречи.

    Според мен форумът не умира, а се променя/разводнява и то главно последната година. Имам чувството, че няколко човека - случайно или не, попаднали тук, са видяли високото ниво и са решили за 1 година да направят 1000+ поста, за да се почувстват по-интелигентни. Не казвам, че всичките са били безполезни, но колко от тях са били съдържателни? Бъдещето на форума е в ръцете на членовете - ако не се самоконтролират, нито модери, нито админи ще помогнат. Не е нормално да ти правят забележки и ти да не се замислиш - ще се пишат глупости и старите членове ще недоволстват - с основание защото са се мъчили да помагат, когато информацията беше много по-оскъдна, а сега гледат някакви логически задачи / например/ в които 10 човека се вживяват.

  16. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #58

    Умира ли СетКом

    Не е въпроса в същността на темите и разделите DarkRose.

    Аз също приемам, изключително тясно специализирания форум, като екзотика.

    В края на краищата сме хора, не сме поредица от нули и единици, налага се да споделим неща и извън скъпите ни играчки или оръдия на труда.



    Въпроса е в начина на изразяване, начина на водене на диалог, целта на писането в определена тема. По това Сетком, леко започва да залита към безделническите форуми, с някои от които го сравняват. Съвсем леко, но вече осезаемо.

    Сигурен съм, че Крис го осъзнава, но нарочно не реагира, вероятно има някаква причина. Ще избегна този коментар, ще постъпя като DPetrov.



    Погледни само тази тема.

    Сравни я с другите, колко пъти е прочетена. Ще рече, че на аудиторията е интересно да гледа "кръв и зрелища" вместо да се занимава с нещо поне малко по-съществено. Нека пак да е в "Дъра-Бъра".



    Вярно е, че софтуерните, хардуерните и разделите за комуникации имат приливи и отливи. През времето, когато няма нищо интересно в тях нямам нищо против да се разведря и в "Дъра-Бъра".



    Значи някои са на мнение "Ами като не ти се чете в 'Дъра Бъра' не чети".

    Да не чета, но като съм свикнал да си губя малкото свободно време там? И предполагам, че не само аз съм така.



    Влизам в "Дъра Бъра" и виждам теми започващи добре, да се превръщат в пълна каша и за съжаление доста преди края вече не можеш да се ориентираш въобще за какво става дума и кой на какво мнение е.



    Дали ще пиша или не е без значение, вместо да се разтоваря, аз се товаря.

    За това иде реч.



    Но някои пък ги разтоварва. Няма нищо парадоксално.

    Така че форумът си съществува, въпроса е за какво се използва.

    Крис си знае най-добре. Както казах, вероятно има причина да остави нещата да се развиват така.



    "Кралят е мъртъв, да живее кралят"



    BTW много повече ме кефи така. "Дъра Бъра" отдолу.




  17. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #59

    Умира ли СетКом

    Господа, форумът никога няма да бъде такъв, какъвто е бил преди 3 години. Както и няма да бъде същият след 10. Което лично мен ме радва, защото показва развитие. Някой от вас твърдят, че това е падение, други възход - въпрос на гледна точка. Никога не е съществувало нещо, което да удовлетворява напълно потребностите на цялата група общество.

    Обикновено, когато някъде се установи пукнатина, всеки който се чувства обвързан би помогнал за отстраняването й. А този, който (както по-горе се спомена) "не му пука" няма никакво право да хленчи. До тук видях едно единствено конструктивно предложение за промяна и подобрение и видях, че то бе прието, за което се радвам.

    Форумът сам няма да се промени. Той зависи от нас и от нашето поведение.

    Както Бърнард Шоу казва:

    "Най-добрите реформатори, които познава светът, са онези, които са започнали реформите от себе си"



    Какво всъщност искате? Да се премахнат разделите несвързани с IT? Смятате ли, че с това ще се привлече напълно вниманието на хората върху софтуер и хардуер да кажем? Аз лично не мисля, че това е начинът. Защото, който го интересуват технологиите взима отношение там и наличието на раздел за "общи приказки" ни най малко не би му отклонил вниманието. А който просто търси къде да загуби един час време - пак ще си намери място да "бърбори". Както казах, това зависи от нас.

    Ако сами не променим начина си на възприемане на Сетком, никой друг не е в състояние да го стори.

  18. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #60

    Умира ли СетКом

    Все още не разбирам някои хора тук и най-вероятно никога няма да ги разбера. Чудя се дали въобще да се занимавам или да си трая, но виждам, че "Логичиските задачи" отново е наточен като най-предразполагащият към "информационна смърт" раздел на форума. Искам сега, лично да попитам хората, които са против тях - къде бяхте с мненията си, когато предложих раздела? Къде бяхте с мненията си, когато задачите пълниха "Дъра-Бъра" с все още неясна съдба? Какво, разделът започна да ви пречи едва когато се обособи като такъв ли? Не вярвам.



    Muncho, самият ти имаш отговори в раздел "Логически задачи". И то не един. И то не обосновани. Затова мисля, че е малко нагло да се изказваш за хората, които се опитвали да трупат мнения.



    Лично аз все още не съм посещавал някои раздели, но не роптая срещу тях. Всеки си има причина да бъде тук и всеки решава как и къде ще прекара времето си. Не мисля, че е въпрос на чужди вкусове да се определя моето "местоположение" тук. И без "Логически задачи" пак ще съм тук. И пак ще се опитвам да помагам с каквото и както мога. Мисля, че вече съм доказал това. И ще продължавам да го правя. Според мен безсмисленото хленчене, което израства в неудържим рев по стари "традиции", може само да руши авторитета на този прекрасен форум! Еднообразието ще убие форума - нищо друго. Според мен Сетком процъфтява и който не го забелязва - толкова по-зле за него.



    И пак повтарям, за тези, които не са ме разбрали: Не оправдавайте своята ангажираност и липса на време и желание, с мястото, което ви е помогнало да се почувствате някакви личности. Това е неблагодарност и то черна. Просто се опитайте да възвърнете вярата на хората във вас, а начинът определено не е това.



    Толкова от мен по тази тема.




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Има ли креационисти в Сетком?
    От FearMe във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 99
    Последно: 20-09-15, 16:52
  2. СЕТКОМ-анкета
    От FearMe във форум За Форума
    Отговори: 93
    Последно: 16-07-07, 22:58
  3. Историята на Сетком
    От roumen68 във форум За Форума
    Отговори: 75
    Последно: 20-10-06, 17:08
  4. Умира ли форума част2
    От G_R_U във форум За Форума
    Отговори: 4
    Последно: 16-11-05, 19:00
  5. 3dfx - легендата не умира!
    От The_UFO във форум Коментирай новина
    Отговори: 17
    Последно: 30-09-01, 14:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе