Резултати от 1 до 2 от общо 2

Тук има цензура?!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    15
    #1

    Тук има цензура?!

    Питам защо едни неща се толерират а други не?

    Дори когато са равнопоставени.Защо се трие тема която е равнопоставена с останалите?

    Моля да се възстанови темата ми в стария и вид,там съм поставил интересен въпрос.Нямам намерение да хабя трафик за да си възстановявам темата още повече, че са я затрили хора нежелаещи да се разчуят слабите места на един популярен български програмен продукт.

    Те знаят за какво става дума.Ако са засегнати с нещо - моите извинения.Считам,че и аз си имам интереси и ще си ги защитавам.

    На вас хора защитаващи интересите на фирмата която много добре знаете коя е бих казал,че не е това начина да се популязира един продукт,който откъм интерфейс е от зората на програмирането.

    Генерира трафик/който има Outpost firewall знае/,зарежда при инсталацията home page na firmata,изважда при стартиране на системата разни ненужни прозорци.Ако се абстрахирам от тези недостатъци и някои други които просто те сами знаят кои са а мислят че другите не знаят, програмата е читава и с нея се работи добре.

    Успехи на всички за каквото и де и където и де е!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #2

    Тук има цензура?!

    Не разбрах за коя тема става въпрос и къде си я поснал.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Цензура или ?
    От DarkRose във форум За Форума
    Отговори: 8
    Последно: 11-07-07, 00:44
  2. Цензура на attachments в gmail?
    От FearMe във форум Поддръжка
    Отговори: 9
    Последно: 06-03-06, 15:42
  3. *Цензура*
    От TazmaniaK във форум За Форума
    Отговори: 10
    Последно: 20-08-05, 17:08
  4. Ненужна цензура (1984)
    От Wise във форум За Форума
    Отговори: 48
    Последно: 01-04-05, 09:30
  5. Microsoft Search - обективност или цензура?
    От Gadget във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 2
    Последно: 25-08-03, 15:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе