Вижте резултатите от анкетата: За или против подфорум "Автомобили"

Гласували
60. Не можете да гласувате в тази анкета
  • За

    36 60.00%
  • Против

    24 40.00%
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 30 от общо 30

За или против подфорум "Автомобили"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #16

    Re: За или против подфорум "Автомобили"

    prt, мислиш, че тук има повече и по-големи авто-разбирачи?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #17

    Re: За или против подфорум "Автомобили"

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    prt, мислиш, че тук има повече и по-големи авто-разбирачи?
    Я някой да го измодерира тоя...

    Това е анкета, а не дискусия.

    П.П. После изтрийте и моя пост.

  4. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #18

    Re: За или против подфорум "Автомобили"

    Въздържал се.
    Само AUDI :-))

  5. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #19

    Re: За или против подфорум "Автомобили"

    Да не стане само така че форума да стане всичко друго , но не и свързан с компютрите. Щото напоследък на пръсти се броят темите от по-горните раздели на форума. Когато и да вляза , гледам помощ при избора на плазми , LCD - та , климатици и много малко свързано с хардуер , софтуер , мрежи администриране и т.н.
    Ще си помисля как да гласувам , щото съм от тези дето разбират от всичко по малко и от нищо като цяло.

  6. prt
    prt е офлайн
    Member Аватара на prt
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    650
    #20

    Re: За или против подфорум "Автомобили"

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    prt, мислиш, че тук има повече и по-големи авто-разбирачи?
    Тук има мъже, питащи и знаещи за перални машини. Също така има и жени - пиращи и знаещи за компютри.
    Няма как да разберем без да пуснем нов раздел и за колите :-)

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #21

    Re: За или против подфорум "Автомобили"

    Аз съм за , но няма големи шансове.
    За тези които писаха да не разводним форума - къде спяхте досега , достатъчно е разводнен форума. ( Вече ни кръстиха Климатично - Битов )
    Относно меренето на П....и ( всеки да си го разбира както ще ) не мислите ли, че отдавна това става?
    Проблемът не е подфорумите , а дисциплината. В този форум няма никаква дисциплина! Това дава криле на всякакви да разводнят каквато и и да е тема !
    Вземете пример от HWBG - яка дисциплина , ама преди време много активен участник от нашия форум имаше скандална разправа с друг, именно за примера с HWBG!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #22

    Re: За или против подфорум "Автомобили"

    Няма логика да имаме подфорум е 18257295029 еднакви теми за климатици, а да нямаме подфорум за автомобили... И както се оказва че тук има разбирачи и разбирковци на климатици, така ще има и полезни мнения по колите.

  10. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #23

    Re: За или против подфорум "Автомобили"

    Цитат Първоначално публикувано от MetalMilitia
    Няма логика да имаме подфорум е 18257295029 еднакви теми за климатици, а да нямаме подфорум за автомобили... И както се оказва че тук има разбирачи и разбирковци на климатици, така ще има и полезни мнения по колите.
    Сигурно е така! А и в една кола има вече по три-четири компютъра.
    Изобщо с термина "разводняване" не бива да се спекулира. Това, което за един е "рядка бозица" защото не го интересува, за друг крие ценна и полезна информация.
    Вчера се зачетох във форумите на http://forum.ixbt.com/ - много "компютърен" форум. Нека който иска да влезе и да види колко много и различни от компютърната техника подфоруми има. От гледна точка на някои наши съфорумци той ще се гледа не като разводнен, ами направо като "гола водица". "Да. ама не!" както казваше Петко Бочаров.

  11. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #24

    Re: За или против подфорум "Автомобили"

    Против!
    Не знам каква е политиката на управляващите форума, но ако целта им е висока посещаемост за сметка на професионалната насоченост, токава мога да им дам един съвет (съвсем безплатно ) - Отворете раздел " Намери Интелигентен SEX партньор - Само тук и само с едно "кликане" "
    Гарантирано раздела ще има неколкократно по-висока посещаемост от всички останали.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #25

    Re: За или против подфорум "Автомобили"

    Цитат Първоначално публикувано от Cko
    Тук най-вероятно ще има само караници - справка темата за VW.
    По конкретно ?? Цитират се нарояването на 3 форума през наалото на 2005г ли? Ами пак си остана само 1.

  13. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #26

    Re: За или против подфорум "Автомобили"

    Като се замисля можеби ще е добре да има и такъв форум. Всеки от нас кара кола и се е сбъсквал с някакви проблеми. Друг е въпроса, че аз редовно си посещавам форум за марката автомобил, която карам. Има и друго нещо. Мисля, че ако се направи форум автомобили той няма да е толкова изчерпателен както форумите на различните марки автомобили.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #27

    Re: За или против подфорум "Автомобили"

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Има и друго нещо. Мисля, че ако се направи форум автомобили той няма да е толкова изчерпателен както форумите на различните марки автомобили.
    +
    Не бих казал , че няма да е изчепателен. Аз карам Ауди и съм чел (не съм регистриран) във форума такива простотии , дето никога не съм си и помислял , че може да се напишат.
    Проблема е , когато се създаде такъв раздел във форума , накъде ще наклони везните. В посока мерене на п..ки или в посока , на практични съвети , въпроси и отговори.
    И те така мислим язе.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #28

    Re: За или против подфорум "Автомобили"

    мислех си че темата отдавна е закрита!
    Относно разводняването - за това си има админ и модератори.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    66
    #29

    Re: За или против подфорум "Автомобили"

    Аз си мисля че един подфорум за автомобили ще е много полезен , особенно ако се акцентира върху автоелектрониката и допълнителните устройства които се продават на пазара за автомобили защото в специализираните форуми не се акцентира върху тях .Пък и в един такъв форум може да почерпиш идея от колегата с голф за твоето рено.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #30

    Re: За или против подфорум "Автомобили"

    Според мен няма смисъл. В специализираните форуми има много инфо, ако вземе и тука да се качва не знам какво ще стане със сървъра / натоварване с инфо/
    Има 2 екстра форума само : http://vwclub-bg.org/ и http://www.clubalfaromeo.com/forum/index.php )

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  2. Отговори: 51
    Последно: 07-03-10, 10:22
  3. Отговори: 12
    Последно: 16-04-07, 17:00
  4. Отговори: 23
    Последно: 20-05-06, 12:36
  5. фотоапарат "за или против PRAKTIKA DCZ-4.4"
    От SPaun във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 15
    Последно: 17-01-06, 09:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе