Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 22

нещо е сбъркан този форум

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    3
    #1

    нещо е сбъркан този форум

    Току ще се регистрирах, публикувам тема и ми дава "Тази публикация вече е създадена! Моля обнови страницата. "
    Сменям името на темата, опитвам пак - отново "Тази публикация вече е създадена! Моля обнови страницата. "

    Къде е проблема???

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #2

    Re:нещо е сбъркан този форум

    Не знам, друг не се е оплаквал от подобно нещо, на мен също не ми се е случвало?
    Продължаваш ли да имаш проблеми?

  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2010
    Мнения
    3
    #3

    Re:нещо е сбъркан този форум

    не става, току що пак опитах, в раздела хладилници. "Тази публикация вече е създадена! Моля обнови страницата. "

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #4

    Re:нещо е сбъркан този форум

    Хем не става, хем тук можеш...
    Не знам, докато някой друг не сподели подобен пробем бих приел, че проблема е при теб, а не във форма...

  6. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #5

    Re:нещо е сбъркан този форум

    Цитат Първоначално публикувано от NewAge2012
    не става, току що пак опитах, в раздела хладилници. "Тази публикация вече е създадена! Моля обнови страницата. "
    Много бързо натискаш последователно, забави, поеми дъх, копирай написаното(за всеки случай) и след повече от 1 минута можеш да публикуваш, но се увери, че поста/отговора/въпроса не е ВЕЧЕ публикуван при някое от предишните натискания.

    Успех.

  7. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #6

    Re:нещо е сбъркан този форум

    При мен от повече от година получавам "Последната публикация от вашето IP беше преди 60 секунди" при опит да напиша нещо във форума, дори и последната публикация да ми е била преди седмица, а кукитата да са трити многократно през този период. Това се получава само, когато съм зад NAT, но това е на работа и в къщи, и поради тази причина мисля това да ми е последният пост, защото не ми се чака по 10-15 минути всеки път...


  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #7

    Re:нещо е сбъркан този форум

    Единственото, в което съм убеден е, че 5 минути пред компютъра ти ще са ми достатъчни за да оправя проблема и той по никакъв начин няма да е свързан със софтуера на форума...

  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #8

    Re:нещо е сбъркан този форум

    Ползвам постоянно три различни компютъра, като единственото общо между тях е операционната система и браузера - Windows XP и Opera. Едното РС междувременно беше преинсталирано наскоро, защото му се счупи харда. И другото общо е, че и трите са зад NAT.

    Не го приемай като критика

    P.S. да не забравя да спомена, че проблемът не се получава всеки път, но е доста често.

  11. dva
    dva е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    86
    #9

    Re:нещо е сбъркан този форум

    Може да е някакъв проблем с NAT/NAPT Traversal-а. Linux базиран NAT ли полваш?

  12. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    1,765
    #10

    Re:нещо е сбъркан този форум

    Да, ползвам IPACCT-a на Боян Бонев.

    Но в нас съм с БТК-ейският модем (Пирели).

    Странното е че не го прави постоянно, но достатъчно често за да се изнеря като искам да напиша нещо набързо. Това ми е третият пост за днес и няма проблем, но онзи ден исках да постна един линк и упорито отказваше. Като се закучи триене на кукита и темп файловете на бразуера не помага. В такъв случай най-бързото ми решение е да вляза през ремот админа на някоя друга машина и воала...

  13. Member Аватара на vdsvicky
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София/Созопол
    Мнения
    983
    #11

    Re:нещо е сбъркан този форум

    Наистина го има този проблем и при мен. Когато напиша каквото имам да пиша и кача снимки които се оказва, че са с голям размер и след като ги преоразмеря в подобаващ размер, се опитвам отново да ги кача и ми изписва същото съобщение, че темата е вече създадена и дотук. Разбира се, се отказвам и те така. Не зная на какво се дължи и се радвам, че е повдигнат този въпрос.
    Благодаря.

  14.  
     
  15. Infraction Users
    Тук е от
    Feb 2011
    Живее в
    Варна
    Мнения
    874
    #12

    Re:нещо е сбъркан този форум

    това с качването на снимките е много досадно
    веднъж ако надхвърлиш големината и въпреки, че всичко е изтрито не ти дава да качваш макар и с допустимата големина
    аз често имам желание да илюстрирам говорилнята със снимки, но като се започне това смятане и броене на байтове и се отказвам...

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #13

    Re:нещо е сбъркан този форум

    Преди повече от година добавих разширение към форума - Галерия...
    https://forum.setcombg.com/index.php?action=media
    Това е подходящото място за качване на снимки.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    45
    #14

    Re:нещо е сбъркан този форум

    Последната публикация от вашето IP беше преди 60 секунди. Моля опитайте отново.
    От вчера вечерта само това съобщение ми дава Исках да пусна едно съобщение във темата Телевизори и проектори -> LG LCD & Oled TV / FAQ - на първа страница, обсъждане, мнения /част 4/ . Явно тука обаче работи.


  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #15

    Re:нещо е сбъркан този форум

    Това : "Последната публикация от вашето IP беше преди 60 секунди. Моля опитайте отново." и при мен се е получавало преди време, но не съм сигнализирал. На 3 различни компа ХП и ИЕ8 ,доставчик Виваком.
    В интерес на истината когато ми се еполучавало на домашния комп ,пускам лаптопа и с 3Г модема на Виваком го нямам проблема .


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1
    Последно: 12-10-10, 15:41
  2. Какво става с този форум ?!
    От g_ishkitiev във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 26-06-06, 21:43
  3. нов форум
    От zoro във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 5
    Последно: 12-08-05, 10:12
  4. Форум
    От Waverunner във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 4
    Последно: 24-06-03, 22:54
  5. Форум....
    От Prometey във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 13-03-03, 21:41

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе