Резултати от 1 до 5 от общо 5

Относно форума за продава

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    21
    #1

    Cool Относно форума за продава

    Здравейте!Точно за този форум някой е предлагал да се трият теми,които са минали 30 дена и не са активни!Защо?!А ето аз имах 2 теми и за 4 дена изчезнаха,това политика на форума ли е или някой си прави каквото си поиска за да създава конфликти.Дори нямам никакво наказание или предупреждение в моите съобщения на лична -не съм обил или да съм се скарал с някой и ето сега съм само наблюдател в този форум дори не си виждам темите които съм пуснал а трябва само да набюдавам теми,които не ме касаят-това означава, че съм излишен!Пиша към админите на форума теми не е хубаво да се трият защото дори и 4 месеца да минат този който е предложил нещо за продаване ,все на някой ще му потрябва а ще се окаже че няма да го има!На мен ми се е случвало да копувам някои неща именно от такива потребители на които темите им са от 4-5 месеца!И още нещо -защо две от темите ми бяха обединени в една това е смешно ..това означава че в търсачката някой ако напише че търси това което предлагам никога няма да го намери и автоматично моята обява става един обикновен спам!Моля админите да обърнат внимание на това!С най допри пожелания на всички и лек ден!

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Отговор: Относно форума за продава

    Здравейте,
    А защо сте пуснал две теми при положение, че в правилата на форума пише, че всеки потребител има право на 1 активна обява? Предполагам, че някой колега е видял двете и ги е изтрил. За да нямате такива проблеми за в бъдеще, моля съобразявайте се с форумните правила.
    Лек ден,
    Този пост е редактиран от stenly; 15-03-13 в 10:10.

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #3

    Отговор: Относно форума за продава

    Има един аспект, в който си прав. Освен изтриването на темите е било необходимо да получиш и съобщение във вид на наказание за нарушаването на правилата на раздела.
    Не е добър атестат в твоя полза, че за 8 години откакто участваш във форума не си отделил 2 минути да се запознаеш с Правилата на раздела.
    Пропускът с неналагане на наказанието ще бъде отстранен, благодаря ти за напомнянето.

    Ако желаеш в бъдеще да продължиш с публикуването на теми в радел Продава, моля запознай се детайлно с правилата му и ги спазвай:

    https://forum.setcombg.com/%D0%BF%D1...%BC%D0%B8.html

    По-добре късно, отколкото никога
    Конкретно твоите обяви са в нарушение по много точки - започваме с това, което сам си написал - имаш 2 активни теми при една разрешена.
    Продължаваме с факта, че в обявите ти няма цени, а някакви лафове тип - по договаряне, което е забранено в този форум.
    И стигаме до това, че в обявите ти липсват данни за контакт, които както ще прочетеш в правилата са задължителни.

    Надявам се поста ми да е отговорил детайлно на въпросите ти защо темите ти са изтрити.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    21
    #4

    Отговор: Относно форума за продава

    Благодаря за отзивите но явно не сте ми прочели до край поста за да разберете защо съм пуснал две обяви.За което не съм съгласен.

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #5

    Отговор: Относно форума за продава

    Това не са отзиви, а препоръки как да пускаш обяви без да бъдеш наказван и без да ти се трият
    Това, че не си съгласен с дадено правило не означава, че не трябва да го спазваш.
    Било то за 1 активна тема, за необходимост от контакти или за изрично посочване на цена.
    Естествено, форумът предоставя и друга възможност, с която би избегнал ограничението от 1 активна тема:

    https://forum.setcombg.com/%D0%BE%D1...%82%D0%B8.html

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Чат към форума
    От turist във форум За Форума
    Отговори: 2
    Последно: 02-03-10, 04:03
  2. за форума
    От boishin във форум За Форума
    Отговори: 127
    Последно: 22-02-09, 22:35
  3. Как да търся във форума?
    От ivankrivodol във форум За Форума
    Отговори: 11
    Последно: 19-09-06, 03:37
  4. Спам във форума!
    От Profita във форум За Форума
    Отговори: 6
    Последно: 21-06-05, 23:36
  5. Въпрос относно форума ???
    От Mr.TECHNO във форум За Форума
    Отговори: 5
    Последно: 01-03-05, 02:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе