Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 31
Like Tree39Одобрявам

Постове в setcom форума

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #16

    Отговор: Постове в setcom форума

    Ама много лесно им лягаш бе kod Какво като си получил някакво писмо. То няма никаква юридическа стойност. Ти сигурен ли във всичко което пише в това писмо/ искане?

    Но с едно съм съгласен. Щом ти си премахнал информацията - нямам никакви претенции, по една единствена причина - форума си е твой и можеш да правиш с него каквото си искаш. Ако беше мой щях да съм премахнал много други постове и без "официални искания"

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #17

    Отговор: Постове в setcom форума

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Крис? Нещо напротив да си направя в темата за Сони нова таблица с ПРЕДПОЛОЖЕНИЯ ??
    Всеки има право да предполага...
    blue1, svetlio1, qazxsw и 1 други харесват това.

  4. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #18

    Отговор: Постове в setcom форума

    Само можем да се гордеем с форума щом такова внимание се отделя от представител на дадена марка.Лоша реклама няма, остава да се публикува и по интернет клюкарниците, и ще е много добра рекламата

    - - - - - - - - - -

    Пример:
    "Внимание!!!
    Изтече класифицирана информация на SONY във форума SetComBg.Com..."

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #19

    Отговор: Постове в setcom форума

    При такава реакция очаквайте скоро всяка PR агенция да поиска цензуриране на определена информация във форума, било то защото не и е по свирката и по кефа, било то също с цел реклама, тъй като форума се чете от много хора.
    А иначе в по-шеговит тон - ако на една каца с мед и се разсъхнат обръчите и пчели и оси ядат отвън меда, не разгонват осите и пчелите, а и набиват обръчите за да не тече!
    dodo_pv, svetlio1, ivodivo и 2 други харесват това.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #20

    Отговор: Постове в setcom форума

    Интересното е друго. Кой и защо прави мониторинг на публикациите във форума? По чие нареждане? Защо точно подфорум телевизори ? Аз какво... да не съм заплаха..за националната сигурност

    В някои чуждестранни форуми има теми или под-форуми, които са спонсорирани от местното представителство на производителя - там може да имат крайната дума - получавал съм предупреждения от модераторите. Обаче когато потребителите усетят цензурата - бягат в други форуми. Така че това не е решение.

    Пак в някои форуми има регистрирани представители на фирмата, които..понякога отговарят на въпроси или дават решения на проблеми. За съжаление не са много активни и понякога, дето се казва трябва да им вадиш думите с ченгел от устата. Почти винаги питат централата и чакат отговор....

    Тук имаше двама - на Sharp и Philips, но пуснаха по 3-4 поста и "млъкнаха"....

    За сведение - през годините във форума има регистрирани чужденци от 7 държави, които в повечето случаи ме питат нещо на лични или ме молят пак да пиша в други форуми от техните държави.....нещо се опасяват да задават въпросите в темите.
    Добре е Крис да преведе правилата на английски + да намали забраните..
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 19-02-16 в 22:48.

  7. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #21

    Отговор: Постове в setcom форума

    Адаш, жалко е някой да ти ... на труда, а и като те знам бая време, а и ресурс може би, отделяш за да ни помогнеш с информация на тепсия, но за съжаление явно някой грешно интерпретира труда ти.Като въпросната г-жа, за която явно и думата Сони се оказва проблемна.Не обвинявам Код, защото наистина си е негов форума и той си преценява къде, какво, как и т.н

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    58
    #22

    Отговор: Постове в setcom форума

    Регистриран съм във форума от 2003 год, но за първи път попадам на такава безцеремонна цензура от когото и да е. Някаква си г-жа Захариева праща имейл с искане да се свали информация от сайта с претекст, че е открадната или както тя казва "неправомерно изнесена в публичното пространство". Това да не е промишлен шпионаж и hristoslav2 да е проникнал в базата им данни и да е изнесъл оттам тази информация. И вместо Администратора да "отреже" тази г-жа Захариева и да й каже да си "гледа работата" и да не се бърка там където няма работа, той решава да свали публикацията във форума. Някой някъде е напълнил гащите образно казано. Все се надявах, че в България има що-годе някаква свобода на словото, но не би. Жалко, много жалко е това. Пожелавам на Администратора на този форум с големи традиции в бъдеще да се въздържа от такива действия. Смятам, че мненията във форума не ангажират никого с нищо, това не е официален форум на никой производител и той няма никакви права над него
    Lupus, Pat, jonov и 5 други харесват това.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #23

    Отговор: Постове в setcom форума

    Крис
    Очаквай имейл от Филипс..заради това
    https://forum.setcombg.com/philips-%...tml#post782592

  11. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,772
    #24

    Отговор: Постове в setcom форума

    Ще ползвам темата за да попитам как мога да изтрия прикачен/прикачени от мен файлове тъй като съм достигнал максималния лимит?
    Настройки > Моите настройки > Разни > Прикачените файлове
    Виждам ги, но как мога да ги поразчистя.

  12. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #25

    Отговор: Постове в setcom форума

    bobivg, след като влезеш в настройките на твоя профил и оттам към прикачени файлов, отстрани на списъка с тези файлове имаш възможност да маркираш кои прикачени файлове искаш да изтриеш.

  13. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,772
    #26

    Отговор: Постове в setcom форума


    Не откривам тази опция - снимка на екрана

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на Aleksandars
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    Plovdiv
    Мнения
    9,759
    #27

    Отговор: Постове в setcom форума

    Странно, защо не се вижда тази опция. Мисля, че отговор може да даде само администратор на форума.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #28

    Отговор: Постове в setcom форума

    Щото е "Infraction Users"

  17. Senior Member Аватара на bobivg
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,772
    #29

    Отговор: Постове в setcom форума

    Може би Миланов е прав. времето ще покаже.
    Лошо стечение на обстоятелствата.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #30

    Отговор: Постове в setcom форума

    Май не можеш да качваш снимки, но можеш да даваш линк към тях, където си ги качил предварително. Постимадже, витрансвер..
    bobivg одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 22
    Последно: 25-01-07, 08:17
  2. въпрос за картинките в някои постове
    От obshtinska_mishka във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 18-07-05, 17:16
  3. По-бавен ли е форума на Setcom?
    От god във форум За Форума
    Отговори: 10
    Последно: 30-06-04, 08:51
  4. 4at v setcom.bg???
    От CECI86 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 18
    Последно: 29-09-02, 11:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе