Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 31
Like Tree39Одобрявам

Постове в setcom форума

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    57
    #1

    Постове в setcom форума

    Здравейте!От доста време насам чета темите отдолу,нагоре/отзад,напред,т.е последното мнение при мен е първо.Преди време го оправих някак си,знам ,че беше нещо елементарно,но става вече час не мога оправя.Помагайте,че четенето така е много досадно

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #2

    Отговор: Постове в setcom форума

    Настройки -> Моя акаунт - Общи настройки -> Режим за показване на опциите - Режим за показване на темите -> линеен, първо най-старите

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    57
    #3

    Отговор: Постове в setcom форума

    Благодаря много!

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,428
    #4

    Отговор: Постове в setcom форума

    Да използвам темата..

    Кой и защо ми изтри поста????
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    По искане на Sony, тази информация е премахната от форума защото е неофициална и необявена все още.
    mod. edit
    Откога Сони имат думата по нечии публикации тук? Искам името на човека който е поискал това!
    Възстановете ми поне таблицата!!

    P.S.
    Предайте на Сони България че информацията я има вече в 11 форума
    - 2 френски
    - 1 немски
    - 1 гръцки
    - 1 турски
    - 2 руски
    - 1 италиански
    - 1 полски
    - 1 датски
    - 1 английски
    Там няма цензура и слугинаж както в този форум!!!
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 17-02-16 в 22:47.
    polopki, espace, lazarus18 и 10 други харесват това.

  6. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #5

    Отговор: Постове в setcom форума

    За първи път съм напълно съгласен с теб!
    Който иска официална информация да 'оди на сайта на сони. Това е форум за споделяне на лични мнения и знания.

    ..и кой е тоя модератор, дето даже и ника си не пише? може би му е по-удобно да остане анонимен? защо, щом смята че е прав....?
    competition и ruuni9 харесват това.

  7. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #6

    Отговор: Постове в setcom форума

    Някой си е влязъл в ролята и е наложил цензура, но кой е той... и защо не се показва само код може да предскаже, извинявам се да подскаже

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #7

    Отговор: Постове в setcom форума

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Да използвам темата..
    Предайте на Сони България че информацията я има вече в 11 форума
    Там няма цензура и слугинаж както в този форум!!!
    Информацията може да я има и в 101 други форума, всеки отговаря за това, което публикува.
    Целта на форума ни не е да се конфронтира с производители, а напротив, да работи в синхрон за да е полезен за потребителите.

    Получих мейл и телефонно обаждане, ето част от съдържанието:

    Публикуваните материали /вкл. и коментарния текст под тях/ са взети от вътрешнокорпоративна презентация, която е неправомерно изнесена в публичното пространство, тъй като съдържат необявена и строго конфиденциална информация.
    В потвърждение на казаното по-горе, мога да изискам официално писмо от компанията, но като PR агенция на компанията в България разчитаме да уважите нашата най-искрена молба да свалите тази конфиденциална информация.
    Разчитаме на Вашето разбираме и оставаме в очакване на Вашия отговор възможно най-скоро.

    Ralitsa Zaharieva
    111 Bulgaria blvd., bl. F1, ap. 2,
    Sofia, Bulgaria
    t: +359 2 892 45 23
    f: +359 2 892 45 11
    m: +359 888 56 30 31
    zaharieva@broksvision.com
    Manager PR Department
    Broks Vision JSC
    Искаш името на този, който е поискал редакцията - заповядай.
    Всеки може да се свърже с госпожата и да обсъди мотивите за искането й.
    Както и да направи контакт на по-високо ниво, където да предостави информацията за това, кой е поискал премахването и да помоли за обяснение и позиция.
    Но моля, не прехвърляйте цензурата във форума - SetCombG Форум е сериозен източник с дългогодишна история, който не допуска неправомерни действия.
    Не знам какво очаквате като адекватни действия при подобна информация, ако смятате, че е редно да се пренебрегне официалното искане... съжалявам, аз съм на друго мнение.
    В случая имам искане от официален представител на производителя за България - абсолютно нормално е информацията да бъде свалена.

    За мен коректността в онлайн пространството е от високо значение. Аз съдействах на представителите на Sony, преди 10 минути им изпратих мейл с линк към дискусията тук с искане да се включат и да обяснят позицията си и адекватността на искането си.
    Аз съм този, който премахна технически информацията след постъпилото искане, отговорността за премахването й е на г-жа Ралица Захариева и очаквам от нея същата коректност, която получи от мен и включването й в темата.

    ПП - В поредния аграрен опит за обида на форума и използването на определението слугинаж - официално заявавям, че SetCombG Форум няма абсолютно никаква връзка, приятелски или финансови взаимоотношения със Sony, тази агенция Брокс Вижън, която чувам за пръв път или цитираната по-горе госпожа.
    Решението ми за премахване на информацията е взето, защото смятам, че представителите на Sony имат правото да изискат свалянето на открадната информация, а не защото така би било по-удобно и ще доведе до някакви облаги!!!
    Разбира се, имам и надежди, че коректното поведение ще доведе до участието на официален представител на Sony във форума, който в бъдеще ще е полезен на всички ни с публикуването на официална, актуална информация и отговори на въпроси. Което предполагам няма да се случи, но... надежда винаги има.


    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    Това е форум за споделяне на лични мнения и знания.
    Отдавна си тук, надявам се да си на мнение, че това наистина е така.
    В случая все пак става дума не за споделяне на мнение, а на информация, за която собственикът й има претенции, че е получена неправомерно и не дава съгласието си за разпространението й.
    competition одобрява това.

  10. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #8

    Отговор: Постове в setcom форума

    В правилата на форума не пише ли, че собственикът не носи отговорност за съдържанието в темите? Във всеки западен форум, това е точка номер 1
    podredko одобрява това.

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #9

    Отговор: Постове в setcom форума

    Цитат Първоначално публикувано от dodo_pv Виж публикацията
    В правилата на форума не пише ли, че собственикът не носи отговорност за съдържанието в темите? Във всеки западен форум, това е точка номер 1
    Каква е връзката, че не схващам?
    Някой да е търсил отговорност - не. Търси се съдействие.
    Или викаш - пишеш си, че не носиш отговорност и оттам нататък, независимо кой какво ти сигнализира - пей сърце, не е необходимо да взимаш мерки щом си написал...
    Хайде малко по-сериозно моля и с мисъл преди да пишем
    competition одобрява това.

  12. Senior Member Аватара на KI_YOOU
    Тук е от
    Nov 2014
    Живее в
    Русе
    Мнения
    2,071
    #10

    Отговор: Постове в setcom форума

    Kod каква е връзката между въпросната агенция и Сони? В ролята на каква се явява г-жа Захариева, официален представител ли е, за да изисква снемането на информация от този форум.

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #11

    Отговор: Постове в setcom форума

    Написано е в цитирания пост - да, агенцията е официален PR представител на Sony за България.

    Получих и отговор на искането ми за участие на представител на Sony в темата, който да обясни защо е отправено искане за премахване на информация - то е видяно и препратено към съответния отдел на фирмата с молба за бърза реакция.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #12

    Отговор: Постове в setcom форума

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Каква е връзката, че не схващам?
    Някой да е търсил отговорност - не. Търси се съдействие.
    Или викаш - пишеш си, че не носиш отговорност и оттам нататък, независимо кой какво ти сигнализира - пей сърце, не е необходимо да взимаш мерки щом си написал...
    Хайде малко по-сериозно моля и с мисъл преди да пишем
    Връзката е, че отговорност за публикуван пост би трябвало да носи автора, което означава той да вземе решението дали да го свали или не. Ако госпожата търси съдействие, си има начини да се свърже с автора и да се разберат по въпроса, как така конфиденциална информация е достигнала до публичното пространство и защо тя трябва да се свали точно от този форум, а от другите - не. След като публикацията не засяга сигурността на държавата или финансовата стабилност, не смятам, че е необходимо да се действа толкова прибързано и да се заобикаля автора. Опровергайте ме, ако греша

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #13

    Отговор: Постове в setcom форума

    Как повече да те опровергая - информацията е премахната - ето ти опровержение.
    По отношение на басните как автор на поста носил отговорността за написаното и той решавал дали да го махне - това е толкова абсурдно, че ме навежда на мисли, че трябва да се позатегне дисциплината малко тук за да се доближим до добрите практики на колеги

    Преди години, форумът ни имаше проблеми с популярен бранд заради някои неправомерно публикувани неща. Кой мислиш го отнесе - който ги е публикувал ли
    Преди още повече години, имаше проблем с един вече забравен и по-скоро непознат за нови членове след 2006-та година раздел с 30000+ поста. Пак предполагам си на мнение, че отговорността за него е на хилядите, писали там.

    Не знам наистина какво обсъждаме.
    Има официално искане - взети са необходимите мерки.
    Ако някой от Sony прояви коректността да се включи и обясни позицията би било чудесно.
    Ако не - case closed, обсъжданията не виждам до какво положително действие биха довели.

    Ще съм благодарен оттук нататък да се въздържате от неполезни коментари - публикувани са контактите на поискалия премахването, пренесете дискусията на правилното място моля.

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #14

    Отговор: Постове в setcom форума

    Извинявам се ама от постнатото аз виждам само искане от някаква PR агенция , обявяваща се за представител на Сони и искаща да се премахне уж конфиденциална информация (?!?!) ... и всъщност официално от Сони има ли такова запитване/изискване ?

    С цялото инфо в най-различни сфери в интернет такова искане ми се струва ... да кажем леко странно - все пак всеки ден се пускат хиляди постове/инфо за все още не излезли продукти ... Пък и не става въпрос за кой знае каква тайна и кой знае какви секретни продукти , след като са минали няколко изложения и новите модели всъщност са ... показвани ...

    п.п. Все пак вие сте в правото си да вземете каквото сметнете за необходимо решение , но за мен в случая искането е най-малко странно .
    Този пост е редактиран от svetlio1; 18-02-16 в 19:04.
    podredko одобрява това.

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,428
    #15

    Отговор: Постове в setcom форума

    Нито един админ в друг форум не е изтрил информацията!

    За г-жа Захариева, първата публикация с информацията изтече още на 11 януари и публикувана на 9 февруари(от германец, който следи всичките ми публикации и често ги копира), но нарочно не я публикувах тогава, защото исках поне някакво частично потвърждение, което намерих в няколко публикации в нета.

    https://www.youtube.com/watch?v=fqiQV85P4b8
    на изложението е представен модел с яркост от 4000cd/m2, и 1000 зони на подсветката, който обаче е прототип.......
    https://www.youtube.com/watch?v=TDQZ1H1l8Aw
    Разговорът с Фил (към края / до около 39:00) показва следното: - подсветката е прототип, който в момента не е включен в някакъв продукт. Но може би ще бъде включен в модела ZD9 ?
    Sony's prototype TV has 10x higher brightness than conventional LCD TVs - FlatpanelsHD

    Мадамата нека да се обърне към централата и там да си направят разследването, кой е виновен за проблема с изтичането....а не да атакува форуми.
    Фирмата, по-добре да вземе да направи една презентация на новите модели. Но не стандартната, пълна с маркетингови заглавия и трикове..тип бла-бла приказки за да отбием номера.

    Чудя се дали да направя една във форума(на базата на наученото до момента) в която ще атакувам почти всичките им технически решения...и рекламни трикове.


    Крис? Нещо напротив да си направя в темата за Сони нова таблица с ПРЕДПОЛОЖЕНИЯ ??
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 18-02-16 в 20:23.
    competition и dnedkov харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 22
    Последно: 25-01-07, 08:17
  2. въпрос за картинките в някои постове
    От obshtinska_mishka във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 18-07-05, 17:16
  3. По-бавен ли е форума на Setcom?
    От god във форум За Форума
    Отговори: 10
    Последно: 30-06-04, 08:51
  4. 4at v setcom.bg???
    От CECI86 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 18
    Последно: 29-09-02, 11:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе