Резултати от 1 до 8 от общо 8

Проблем и възможна причина - забиване на IE

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #1

    Проблем и възможна причина - забиване на IE

    <font color="red">Проблем:</font id="red"> Преди време имаше оплакване от участници, че при отваряне на форума, Internet Explorer "забива" и това се случва системно след преинсталация на Windows.



    <font color="red">Повод за размисъл: </font id="red">Днес ми се случи нещо подобно, когато излязох (logout) като регистриран потребител и влязох като гост. IE "зацепи" за около 20-30 секунди, след което показа много на брой "активни" мнения.



    <font color="red">Възможна причина (опит за логично обяснение):</font id="red"> Предполагам, че след нова инсталация и опит да се влезе като гост в "Активни мнения" се получава нещо подобно на гореописаната ситуация - няма cookie с дата/час на последно посещение, филтрират се голям брой мнения, необходимо е доста време за формиране на страницата, което причинява "увисване" на браузъра. Вероятно проблема ще се реши с повече търпение или още по-добре - login с реалните username и password, преди да се кликне на "Активни мнения".

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    Проблем и възможна причина - забиване на IE

    при мен го прави същия номер точно след преинсталация, но на заглавната страница, а не на форума дали е заради това?

  4. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #3

    Проблем и възможна причина - забиване на IE

    Заради кеширането е, след като кешира един път, после всичко се зарежда по-бързо.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #4

    Проблем и възможна причина - забиване на IE

    Забиването в началната страница е от flashplayer-a, при инсталиран такъв няма проблем.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,440
    #5

    Проблем и възможна причина - забиване на IE

    Аз имам Flashplayer и пак ми забива на заглавната страница и то от много време. Рядко се случва, но се случва и то не след преисталация.

  7. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #6

    Проблем и възможна причина - забиване на IE

    при мен се оправи след като заредих директно страницата на форума и се логнах, след това нямаше проблеми със заглавната страница.

    Винаги ли ще е така след преинсталация?

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #7

    Проблем и възможна причина - забиване на IE

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">при мен се оправи след като заредих директно страницата на форума и се логнах, след това нямаше проблеми със заглавната страница.

    Винаги ли ще е така след преинсталация?



    <div align="right">Originally posted by glarus*-*06/01/2004*:* 1307</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Винаги докато кешира, това се отнася за всички новозаредени (за първи път) страници.

  10. Senior Member Аватара на Profita
    Тук е от
    Jun 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,137
    #8

    Проблем и възможна причина - забиване на IE

    И при мен е така. Не само първия път, а и всеки следващ - началната страница не ми зарежда. Блокира ми целия браузър на първата секунда.

    Сложих си Моzilla, по съвет на Малоун и всичко е ок.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. бойлер за ремонт...причина?
    От Kai във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 4
    Последно: 05-01-13, 18:45
  2. забиване на компютъра при използване на DVD-Rom
    От oggieasp във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 15-08-11, 14:01
  3. Отговори: 3
    Последно: 15-08-06, 22:35
  4. Степени на забиване на едно PC
    От DeathKnight във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 24
    Последно: 23-02-03, 12:19
  5. ЗАБИВАНЕ НА PC
    От APOLLO във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 2
    Последно: 12-11-02, 22:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе