Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 99

Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #31

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    Аз я изто4их но имам проблеми с компа и не съм я тетсвал още.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #32

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    Братлета , аз то текстури кадри и т.н. не разбирам много , но ти казвам ,че FarCry при мене върви супер , може да е заради дъното което работи на два канала с паметта , може да е от друго.

    Не знам само какво има в Doom 3 , което да ме накара да дам 250 - 300 $ за да я играя. Питах един приятел за какво става въпрос и той ми каза , тъмнина и некви коридори , ни знаеш къде си ни за кво става въпрос.

    И така аз мисля да си купя ъпгрейд когато графиките на игрите заприличат на Файнъл Фентъзи.

    А дотогава да го духат производителите на видеокарти.

    Желая Ви всичко най-добро.

    Чао.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #33

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">.... тъмнина и некви коридори , ни знаеш къде си ни за кво става въпрос.....

    <div align="right">Originally posted by izwerga - 07/08/2004 : 22:12:52</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Еми с детски компютри и видеокарти всяка игра става походова стратегия, да не говорим за дуум3. Я си играйте CS да ви е мирна главата.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #34

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">И така аз мисля да си купя ъпгрейд когато графиките на игрите заприличат на Файнъл Фентъзи.

    А дотогава да го духат производителите на видеокарти.

    <div align="right">Originally posted by izwerga*-*07/08/2004*:* 22:12:52</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Mного ти е старо инфото[8)]Вземи си купи няколко ъпгрейдЪ да видиш за какво става въпрос[:P]



    По темата с FX5900XT върви добре на 1280х1024 Medium [:D][^][^]

  6. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    45
    #35

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    FearMe, ако питаш как върви със 128 видеопамет и 1 гигабайт рам - върви много добре, направо отлично. Аз я играя на 1280X1024 на High детайли. Никакъв суап, никакво чудо. Върви кат масло. Един съвет, ако можете да дигнете на следваща резолюция е по-добре отколкото да пускате AA и AF, които нищо не променят.

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2004
    Мнения
    186
    #36

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    аз я пускам на медиум и 1024 х 768 без аа и върви гладко долу-горе, ама наистина е голяма тъмница и разни *****и, много бързо я изтрих, май вече не си падам по тия, виж там делта форс джойнт опер кол ъф дюти по стават. ааа иначе съм 9800 про бартон 2800+ 512 мб

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #37

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    kafka, свали на 10*7, но задължително мини на high details! много ефекти ги няма на medium - например изкривяването на образа зад гореща пара.

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    240
    #38

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    Ами,какво да ви кажа за играта...аз съм със FX5600 CPU 2100+ 512 RAM и на Медиум ми понасича...,а ако излезе някое грозилище става страшно не че ми сече то ми дере...[!] кажете какво да пооправя...все пак видеото ми не е чак толкоз зле[:I]

    10х предварително!!!

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #39

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    5600 <font color="red">e</font id="red"> толкова зле, няма шанс да подкараш Doom 3 на тази карта и да е играбълно ....Въобще, гледам тука как на някои им вървяло <font color="red">добре</font id="red"> в 1280 и medium/high детайли....и това на 5900 и модификации....смех, смех. Невероятните 20-30 кадъра на таймдемо в 1280 говорят за високата производителност на това поколение видеокарти в Doom 3. Също и за сбърканите критерии за <font color="red">добре</font id="red"> на някои хора.

  12. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #40

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    Ами аз съм ФХ5950Ултра, 3480 Мхз П4 и 512 рам на 466 Мхз. на 1024*768 без АА с VSync си върви на +40 фрейма. до 40 пада в най-големите мелета. Това на High!

    А иначе KOKOSH - не мисля, че точно ДУУМ е играта, която ще покаже висока производителност при което и да е поколенуие карти излизало до сега. Както ясно се вижда и радеоните и фхиксовете издъхват, независимо какви са и на какво ЦПУ се играе ...

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #41

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Ами,какво да ви кажа за играта...аз съм със FX5600 CPU 2100+ 512 RAM и на Медиум ми понасича...,а ако излезе някое грозилище става страшно не че ми сече то ми дере...[!] кажете какво да пооправя...все пак видеото ми не е чак толкоз зле[:I]

    10х предварително!!!



    <div align="right">Originally posted by Wizard*-*09/08/2004*:* 06:51:22</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    LOW QUALITY 8*6 и <font color="red">АGP-апертурата на биоса колкото памет имаш=толкова!!!</font id="red">След това Display Proparties->Advanced->GeForce5600->Performance & Qality има отметка/за FWare 61.77 говоря/ "Show advanced settings" кликаш там и:

    -Аntialiasing settings =off и отметваш "Application-controlled" =off

    -Anisotropic filtering =off и отметваш "Application-controlled" =off

    -Image seting =High performance

    -Vertical sync =off и отметваш "Application-controlled" =off

    -Force mipmaps трябва да е "None" -оставяш го

    -Confotmat texture clamp и Extension limit не ги пипаш

    Пускаш играта:System->advanced options и реда който следваш от горе на долу е , "NO", "NO", "YES", "NO", "NO", "OFF"

    ПС: Ако си c DDR400 пусни я на 333Mhz и <font color="red">свали тайминга<font color="blue">[T]</font id="blue"> с една еденица</font id="red">

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #42

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    Кайсо, пусни играта, дай конзолата с ALT+CTRL+Tilde(~) и напиши:



    timedemo demo1



    Ама го пусни 2-3 пъти и гледай последния път колко кадъра ти дава накрая. Чакам да каеш при какви настройки колко. Аз в 640 на low и изключени ефекти - 83 fps, като се има в предвид че в момента съм на 3150 п4 с 9700про. Чакам да кежеш.

  16. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #43

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    Тъй, заиграх се сега, че ми остана време. Ето ти и резултатите

    1024*768 - On all без AA

    1 - 36.5 fps

    2 - 46.7 fps

    3 - 46.8 fps

    1024*768 - Off all без AA

    1 - 62.6 fps

    2 - 84.3 fps

    3 - 84.4 fps

    640*480 - On all без AA

    1 - 45.5 fps

    2 - 55.4 fps

    3 - 55.5 fps

    640*480 - Off all без AA

    1 - 78.5 fps

    2 - 95.4 fps

    3 - 96.5 fps

    Драйверите на видеото са както следва:

    АА - апликейшън контролед

    АФ - апликейшън контролед

    Имейдж сетингс - преформънс

    Vsync - аплликейшън контролед

    Форс Мипмапс - Трилинеар

    Конформат тексчър кламп - он

    Трилинеар оптимизейшън - он

    Анисотропик оптимизейшън - он



    Тета е правен на:

    П4@280ФСБ@3360 Мхз

    2*256@448 Мхз@2.5/3/3/7

    ФХ5950Ултра 256ДДР - default

    80ГБ Уестърн Диджитал с 8 мб буфер

    XP Профешънъл с инсталирани всички ъпдейти и Сървис пак 1

    Всички резидентни драйвери и програми са ми пуснати. Въртял съм таймдемотата точно така както играя играта.



    Надявам се да те задоволи туй, че ми се играе. С тея тъпите тестове само се нервя )

  17. Gadget
    Guest
    #44

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    Малко офф:

    Зациклих... В Alpha Labs има една машина с лазер. Там има и малък проход. Всичко разчистих и взех, ама не мога да продължа. Има един Supply склад с код дето не мога да отворя и така... ко да правя. 10x

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #45

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    на 640х480 къртим мифкииии...

    някой няма ли ме покани на гости деааааа.... )))

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. телевизор с някои изисквания
    От bsdfun във форум Телевизори
    Отговори: 14
    Последно: 18-02-12, 12:40
  2. Марката "Mini GLOBAL" и нейните алтернативи...
    От IvO™ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 02-03-07, 15:09
  3. Изисквания за x264 720p
    От Yasen6275 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 16-02-07, 20:56
  4. DVD филми - минимални изисквания
    От boblumstroklum във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 24-05-06, 00:20
  5. Линукс - изисквания
    От TopBG във форум Linux
    Отговори: 6
    Последно: 01-03-05, 08:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе