Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 99

Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Gadget
    Guest
    #46

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    При мен идвай с 2L бира. При някой от тия горе дето си мерят пишките пробвай с марково whiskey



    Някой да ме светне ко да правя след шибания лазер

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #47

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    И аз съм на Alpha Labs ама не виждам никъде Лазер бре. За кой лазер говориш?

    И аз съм зациклил яко тука и не моа да продължа. Вика ми играта - Влизай в Alpha Labs. Е как да влезем, то да не е чушки !

  4. Gadget
    Guest
    #48

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    Е ти си по назад... За да влезеш се върни там, откъдето почна нивото и намери на William Banks ID-то

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #49

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    Кви 2 литра бира бре, още по пътя свършват при нас []

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #50

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    2200mhz реални, 5900xt @460/700, 512 ram, detonator 61.77 high quality, win xp sp1



    1024*768, high quality, no vsync, fsaa off - 39.1



    играе се спокойно - все пак това не е тип q3/ut2k4, че да гоня ~100fps (които между другото се правят на машината ми на 1600*1200). тук най-бързото и внезапно движение, което ми се е налагало да направя е да се обърна зад ъгъла на вратата.

    нищо не може да се сравни с качеството, да речем, на огнената топка, летяща към теб, а около нея виждаш изкривения от горещия въздух образ на предметите зад нея... в крайна сметка ако ще ми изглежда като cs за какво ми е?!

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #51

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    @FearMe инсталирай си 6562win2k_xp_[Guru3D.com].exe и nforce503_win2000-xp[Guru3D.com].exe

    Пусни пак теста[:D]

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #52

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    kafka, преди време си поиграх да видя разликата между редактираните starstorm56.72 и с ръка на сърцето мога да заявя, че човекът си разбира от работата - пренаписания за ниско качество и висока производителност вярно, че вдигаше значително framerate-a, но всичко изглеждаше като боза!



    така че кажи предварително до какво би довела горната комбинация, да не те засърби от разстояние някъде []. no offence [:D]

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    56
    #53

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    Ами искам да ви питам некои пускал ли е ДООМ 3 на АТИ 9600 само 4е тази серия на Ати де9600 дето са със 256 ДДР РАМ и дали върви добре или по то4но Херкулес 3Д и има ли неква по голяма разлика между 128 Мб и 256мб видео памет

  11. Gadget
    Guest
    #54

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    Измъкнах се от Alpha Labs 1... имало проход дето съм го пропуснал, който води нагоре. Сега съм в Section 3... Много гадини, много нещо, а патроните не стигат

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    554
    #55

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">kafka, преди време си поиграх да видя разликата между редактираните starstorm56.72 и с ръка на сърцето мога да заявя, че човекът си разбира от работата - пренаписания за ниско качество и висока производителност вярно, че вдигаше значително framerate-a, но всичко изглеждаше като боза!



    така че кажи предварително до какво би довела горната комбинация, да не те засърби от разстояние някъде []. no offence [:D]



    <div align="right">Originally posted by FearMe*-*11/08/2004*:* 11:28:50</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Загуба на качеството при GForceFX е -М И Н И М А Л Н О- за жялост при TI4X00 има голяма разлика.

    Mother Nature нa 3DMark03 инам на неста 50% прираст/точно когато се показва тъпата пеперуда/ преди бяха 10fps сега са 15fps и не цикли[8D]

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    179
    #56

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    На собствениците на ATI видео карти горещо препоръчвам следните неща:



    1. Качете си последните омега драйвери RADEON WIN 2k/XP OMEGA DRIVERS 2.5.58

    2. Изтеглете си оптимизирания OpenGL драйвер от Catalyst 4.9 atioglxx.dll и го копирайте в директорията C:\WINDOWS\system32

    3. Влезте в директорията \Games\Doom 3\base и отворете с Winrar файла pak000.pk4 след това влезте в папка glprogs и копирайте в нея моднатия файл interaction.vfp



    При мен резултата е следния:



    Barton 2000mhz + Radeon 9500@9700Pro (360/580) + Omega 2.5.58 базирани на Catalyst 4.7 + atioglxx.dll от Catalyst 4.9

    timedemo1

    1024х768 High Quality всички екстри включени, от драйверите всичко на макс.

    4AA - 8AF = 25FPS

    2AA - 8AF = 34.3FPS

    NoAA - NoAF = 42FPS


  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #57

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    Kiko, как ще караш хората да си променят pk4 файловете на играта ??? Ти в ред ли си ???? Нали после няма да могат да се конектнат към никой сървър, има си чексуми на оригиналните pk4 файлове. Директорията glprogs се разархивира в base директорията на дуума. Аман от специалисти...

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    179
    #58

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Kiko, как ще караш хората да си променят pk4 файловете на играта ??? Ти в ред ли си ???? Нали после няма да могат да се конектнат към никой сървър, има си чексуми на оригиналните pk4 файлове. Директорията glprogs се разархивира в base директорията на дуума. Аман от специалисти...



    <div align="right">Originally posted by KOKOSH*-*12/08/2004*:* 19:35:13</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Става въпрос за един единствен pk4 файл а не за всички! Промяната на pak000.pk4 не пречи на мрежовата игра! При мен няма никакви проблеми. А и винаги може да се вземе оригиналния файл от диска!

    Който го е страх, да го направи по твоя начин.

    Ти вместо да кажеш дали има подобрение при твоя 9700PRO се дръвчиш.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #59

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    Кико, грам не се дръвча, просто съм възмУтен как даваш съвети без да си наясно накъде водят всъщност. Когато само ЕДИН от pk4 файловете е с различна чексума виждаш само това:







    Честито, след указанията на Кико, които стриктно следвах разбира се, се сдобих с неработещ в мултиплейър Доом 3. No offence, ама поне тествай преди да съветваш. Сървърната команда която разрешава/забранява следенето по чексуми се казва si_pure и когато е 1 (единица) - а това е на 100% от сървърите така - просто не те пуска в сървъра. Това с цел да намали възможността за хакове. При HL/CS такова животно pure server нЕма и резултата е известен на всички



    Иначе подобрение при мен около 5% при таймдемо, а в игра и повече.

  18. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #60

    Doom 3 мнения зя играта и за нейните изисквания

    някой може ли да качи някъде изброените от kafka <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">6562win2k_xp_[Guru3D.com].exe и nforce503_win2000-xp[Guru3D.com].exe</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">, защото аз вече 3-ти път се опитвам да ги изтегля, обаче по неведоми причини ме спира на 2-рия mb... (хем скоростта ми я държи добре на около 20k/s).



    ако и някой друг ги е сложил нека каже има ли някакъв видим ефект

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. телевизор с някои изисквания
    От bsdfun във форум Телевизори
    Отговори: 14
    Последно: 18-02-12, 12:40
  2. Марката "Mini GLOBAL" и нейните алтернативи...
    От IvO™ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 02-03-07, 15:09
  3. Изисквания за x264 720p
    От Yasen6275 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 16-02-07, 20:56
  4. DVD филми - минимални изисквания
    От boblumstroklum във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 24-05-06, 00:20
  5. Линукс - изисквания
    От TopBG във форум Linux
    Отговори: 6
    Последно: 01-03-05, 08:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе