Резултати от 1 до 7 от общо 7

проблем с игрите

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    54
    #1

    проблем с игрите

    здравейте
    имам следния проблем , наскоро се наложи да форматирам и преинсталирам уиндоуса инсталирах sp2 и всичко беше добре докато не реших да поиграя малко играта/делтафорс/ необяснимо взе да накъсва и по точно да застива за около 20 сек. вначалото си мислех че е от самата игра но се оказа че каквто да пусна е все същото например преди формата call of duty 2 си вървеше супер а сега и тя работи лошо както обясних преинсталирах видеото и директ Х-а но все тая
    процесите които работят по време на играта са си същите такаче не ми се вярва те да товарят процесора
    пробвах с преинсталации на драйверите (видео и аудио) но нищо
    ако някой знае нещо нека да помогне

    системата ми е

    amd athlon xp 2000
    768 mb ram(512+256)
    HD
    1x40gb
    1x120gb
    дълго се чудех къде да пусна темата и накрая реших че щом става дума за игри...

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Bibi
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    2,757
    #2

    Re: проблем с игрите

    Ако имаш резидентнен антивирусен модул, пробвай да му дадеш Disable и след това пусни играта. После кажи има ли ефект.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    54
    #3

    Re: проблем с игрите

    Цитат Първоначално публикувано от Bibi
    Ако имаш резидентнен антивирусен модул, пробвай да му дадеш Disable и след това пусни играта. После кажи има ли ефект.
    не става пак блокира чудя се дали да не преинсталирам сп2 - то

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #4

    Re: проблем с игрите

    Драйвърите за дъното ти [mainboard] инсталирани ли са? Ако са инсталирани и с тях също ти спича, пробвай да сложиш някои по-стари драйвъри на видео-картата и по-стара версия на "DirectX"-а...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    54
    #5

    Re: проблем с игрите

    Цитат Първоначално публикувано от IvO™
    Драйвърите за дъното ти [mainboard] инсталирани ли са? Ако са инсталирани и с тях също ти спича, пробвай да сложиш някои по-стари драйвъри на видео-картата и по-стара версия на "DirectX"-а...
    всичко си има , но реших пак да форматирам и преинсталирам и забелязах че при инсталацията не се инсталират някакви файлове:
    "lucon.ttf" и "slbcsp.dll" не знам можеби това е причината търсих обяснение в мрежата какви са но не намерих нищо което да разбера но май първия е някакъв фонт
    някой знае ли
    май ще се наложи да търся друг диск ,тоя май е развален

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #6

    Re: проблем с игрите

    eysan, какво ти е видеото ман??? Защото и на мен CALL of DUTY 2 ми насича на 1024х768 на всичко на HIGH, макар да съм с 6600 ГТ при това с клок. Драйверите за видеото ти кой модел са??? Преди да преинсталираш с какъв УИН беше??? Просто или нещо не се детектва от системата ти като хората или нещо не е наред, като цяло. Я си виж дъното за подути или отекли кондензатори!!!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    54
    #7

    Re: проблем с игрите

    Цитат Първоначално публикувано от LUDIA
    eysan, какво ти е видеото ман??? Защото и на мен CALL of DUTY 2 ми насича на 1024х768 на всичко на HIGH, макар да съм с 6600 ГТ при това с клок. Драйверите за видеото ти кой модел са??? Преди да преинсталираш с какъв УИН беше??? Просто или нещо не се детектва от системата ти като хората или нещо не е наред, като цяло. Я си виж дъното за подути или отекли кондензатори!!!
    абе било е от кофтия диск намерих друг и сега е добре
    иначе съм с gforce 4 64mb(хе хе)
    и играта върви добре само че на 800х600
    мисля да сменявам видеото но се чудя какво
    ти какво ще препоръчаш

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с игрите
    От ZanGaDor във форум ИГРИ
    Отговори: 9
    Последно: 05-07-08, 03:28
  2. Проблем със звука при игрите
    От p3ps1 във форум ИГРИ
    Отговори: 9
    Последно: 04-06-07, 03:26
  3. Проблем с игрите
    От p3ps1 във форум ИГРИ
    Отговори: 11
    Последно: 09-05-07, 23:21
  4. проблем с 3D игрите - помощ
    От Karshaka във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 26-01-06, 18:07
  5. Проблем с игрите
    От Vankata12 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 27-01-04, 20:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе