Резултати от 1 до 10 от общо 10

Проблем с игрите

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    76
    #1

    Проблем с игрите

    не знам защо обаче когато пусна някоя игра която и да е играя 5 мин и спича следователно трябва да рестартирам компютъра ... всички драйвъри са наред 2 гб РАМ 3,6 Гхз , 256 мб видео :unsure:

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re: Проблем с игрите

    Може да ти прегрява видео картата, може процесора....за съжаление така както си описал не мога да ти помогна.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    76
    #3

    Re: Проблем с игрите

    е то няма друго какво да кажа или поне така мисля давам пример .. влизам в Ассасин Крийд зарежда дава ми да натисна някое копче и екрана леко се размазва и спича ... по същия начин с Принца на персия и Томб райдър

  5. MAD
    MAD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    255
    #4

    Re: Проблем с игрите

    Аз съм с nVidia 8500GT clocked to 721MHz core и 1080MHz памет. В UT2004 достига до 66*C и мигва екрана и изчезват 'меките' текстури (оръжия, характери), а при Jericho забиваше играта и се налагаше CTRL+ALT+DEL и ESC и се оправяше. Разбрах, че това става, когато видеото загрее до над 60*C. Наскоро го забелязах, защото преди и повече грееше и не правеше така.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    76
    #5

    Re: Проблем с игрите

    Цитат Първоначално публикувано от MAD
    Аз съм с nVidia 8500GT clocked to 721MHz core и 1080MHz памет. В UT2004 достига до 66*C и мигва екрана и изчезват 'меките' текстури (оръжия, характери), а при Jericho забиваше играта и се налагаше CTRL+ALT+DEL и ESC и се оправяше. Разбрах, че това става, когато видеото загрее до над 60*C. Наскоро го забелязах, защото преди и повече грееше и не правеше така.
    следователно какво трябва да направя O_o

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    20
    #6

    Re: Проблем с игрите

    дай малко повече информация за конфигурацията - какво е дъното , видеото ...
    примерно Assassin Creed иска видео с DirectX 9.0c с подръжка на Shader Model 3.0 , моята GeForce 5500 въпреки че е с 256 mb ram , не поддържа Shader Model 3.0 , така че не се класира.

    Иначе прегряването е първия заподозрян , провери дали всички вентилатори ( тия по процесора , видеото ( ако има ) , на захранването ... - дали работят .
    Или пък свали панелите на кутията примерно ...

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #7

    Re: Проблем с игрите


    diaflin06, извинявай за отклонението, ама ми е интересно как, на какъв принцип определяш с кой акаунт да влизаш? Досега беше на мода diaflin6, а сега diaflin06. Чисто любопитство, не е заяждане!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    20
    #8

    Re: Проблем с игрите



    интересно нали.

    и на мен ми направи впечатление , след като "постнах" , че имам необичайно малко постове ( бяха около 90 мисля) , а сега към 20 , както и "Време на активност: 14 минути" , а с другия акаунт към 5 часа ...

    истината е, че не съм логвал от доста време и тъй като "въртя 2та ника" с подобни пароли из нета , логнах без да искам с другия .

    иначе diaflin6 и diaflin06 , са все един и същ калпазанин

  11. MAD
    MAD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    255
    #9

    Re: Проблем с игрите

    Ако видео картата са и качвани честотите (overclock) да се намалят малко на паметта поне и ъпдейт на драйвера, при мен спря така да прави след ъпдейт на драйвера и намалянето на честотата с 16MHz (1080MHz->1064MHz). Поне в UT2004 спря засега, за другите не знам все още.

  12. Junior Member Аватара на Black Genesis
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    143
    #10

    Re: Проблем с игрите

    Трябва да е от видеото - прегрява. И аз имах такъв проблем със стария комп. Взех една турбина (вентилатор) и го сложих да духа на видеото и нямах проблеми после.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем със звука при игрите
    От p3ps1 във форум ИГРИ
    Отговори: 9
    Последно: 04-06-07, 02:26
  2. Проблем с игрите
    От p3ps1 във форум ИГРИ
    Отговори: 11
    Последно: 09-05-07, 22:21
  3. проблем с 3D игрите - помощ
    От Karshaka във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 26-01-06, 17:07
  4. проблем с игрите
    От eysan във форум ИГРИ
    Отговори: 6
    Последно: 24-11-05, 15:43
  5. Проблем с игрите
    От Vankata12 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 2
    Последно: 27-01-04, 19:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе