Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 51

Heroes 5 , или " Болните мозъци на UbiSoft...."

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #16

    Re: Heroes 5 , или " Болните мозъци на UbiSoft...."

    "никога не ме питай как съм си направил първия милион"

    най-големите радетели на легалния software/филми/музика/т.н. са тези, които имат ресурса да защитават правата...натрупан точно чрез несъблюдаване на същите тези права, но в по-ранен етап.

    нека не влизаме пак в дебат относно "правото" на разпространителя да взима лъвския пай, а не разработчика; правото на разработчика да взима луди пари, които нямат нищо общо с инвестираните труд и време (за пример - любимите М$) и пр.

    видях алфата - ок
    няма да видя бетата - ок
    ако излезе crack-ната версия - супер, ще я поиграя
    ако не - не съм си откачал ide-та и не възнамерявам да го правя за една игра...

    не разбирам каква е целта на дискусията - да сме недоволни? защо? защото иначе бихме си купили играта?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #17

    Re: Heroes 5 , или " Болните мозъци на UbiSoft...."

    FearMe е нечовешки прав , особено в последните 4 изречения. Или ще се играе кракната или няма да се играе.
    Освен всичкото друго играта не ме кефи особено (за първата версия ,алфата, говоря). Малко не е в духа на Heroes* от нито една цифра 1,2,3,4. Малко се получава като вторите серии на касовите филми - винаги (или почти винаги) са по-слаби от първите. Май опита да се продължи сагата ще се окаже неуспешен т.е. ще продължи тенденцията на "четворката" и съвсем ще изчезне.
    Тройката май беше последния мохикант.

  4. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #18

    Re: Heroes 5 , или " Болните мозъци на UbiSoft...."

    Имам един приятел който аз лично зарибихпо хероус 2 - а после и на 3ката
    Като видя четворката цъкна няколко минути и каза "аре да направим една малка- таз не става "
    Сещате се че се говори именно за 3ката. Тя е по добра от 2ката , която определено е по добра от 1цата...
    5 цата са я дали на друг разработчик, което беше и голямата надежда за завръщането на великата игра. Демото е обнадеждаващо. Надявам с ескоро и да имаме опен бета.. да видим как се мултито(те само това предлагат)..

    А инак за комерсиалното - ами хора огледайте се - НЯМА ИДЕИ !!!
    Идеите са най ценното нещо днес на пазара, и като няма се експлоатират стари.. Това е проблема.. Във всичко е така - дори в техниката се забелязва забавянена на темпото ... напрактика се прилагат отдавна открити неща, които сега могат да се произведат по евтино ...
    Няма идеи нито в мизиката киното книгите... заливат ни само с гадости ...
    Новите версии на програмите ... ами че какво ново - излизат както едно време пачовете, на по 3 месеца... НИЩО - леко лустрирано и разбутано и ти го пробутват за ново...

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    270
    #19

    Re: Heroes 5 , или " Болните мозъци на UbiSoft...."

    Цитат Първоначално публикувано от WilliamDark
    Имам един приятел който аз лично зарибихпо хероус 2 - а после и на 3ката
    Като видя четворката цъкна няколко минути и каза "аре да направим една малка- таз не става "
    Сещате се че се говори именно за 3ката. Тя е по добра от 2ката , която определено е по добра от 1цата...
    5 цата са я дали на друг разработчик, което беше и голямата надежда за завръщането на великата игра. Демото е обнадеждаващо. Надявам с ескоро и да имаме опен бета.. да видим как се мултито(те само това предлагат)..

    А инак за комерсиалното - ами хора огледайте се - НЯМА ИДЕИ !!!
    Идеите са най ценното нещо днес на пазара, и като няма се експлоатират стари.. Това е проблема.. Във всичко е така - дори в техниката се забелязва забавянена на темпото ... напрактика се прилагат отдавна открити неща, които сега могат да се произведат по евтино ...
    Няма идеи нито в мизиката киното книгите... заливат ни само с гадости ...
    Новите версии на програмите ... ами че какво ново - излизат както едно време пачовете, на по 3 месеца... НИЩО - леко лустрирано и разбутано и ти го пробутват за ново...
    Вярно е, че няма идеи. А ги няма, защото старите се пласират добре и на много малко хора им се рискува с нови неща. Примери за оригинални неща, които не са се пласирали и са "загинали" - бол.
    В техниката се експлоатират стари идеи и се предсатвят като нови и революционни. Глупавите клиенти се връзват. Докато хората продължават с апатията си към това, което купуват, ще е така и ще се влошава. Докато хората не вземат да се поинтересуват какво купуват, дали наистина е така както го рекалмира маркетинговия отдел (или лъжат, та чак се оливат), дали не им се пробутва старата песен на нов глас, промяна няма да има.
    Абе има! Има и свестни филми, музика и софтуер, ама намаляват. По мои наблюдения, кадърния софтуер се пише предимно от малки фирми, любители програмисти и подобни. Почти (май може и без "почти) всяка голяма компания в един момент се забравя и започва да бълва стари неща в нова опаковка, често и зле написани САМО И САМО да падат кинти.

    @ FearMe: Въпросът е принципен. Аз като потенциален клиент нямам ли право да съм недоволен? Никой не може да докаже дали няма да си купя даден продукт. Всеки гледа от собствената си камбанария. Това може и да е правилна гледна точка от една страна, но е много грешна от друга. Точно благодарение на хора, които са били недоволни и са отстоявали правата си, сега имаме неща, за които не съзнаваме как сме ги получили и ги приемаме за даденост. Ако ВСИЧКИ мислеха: "Кофти е, 'ма пряко не ме засяга. Нека, на тия, дето ги вълнува да се мъчат. Мене ми е добре така. Ако се наложи, тогава ше му мисля.", щяхме да сме на доста по-кофти състояние.

  6. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #20

    Re: Heroes 5 , или " Болните мозъци на UbiSoft...."

    УбиСофт.....немам думи просто...

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #21

    Re: Heroes 5 , или " Болните мозъци на UbiSoft...."

    Хихи, тази организация UBI кърти мифки. Минаха повече от 90 минути след очакваното начало на ОТВОРЕНАТА /аз кой ли път/ бета и... най-официалната информация е от Znork...
    А кой е Znork - мениджър проект, разработчик, представител на UBI? Да бе - Znork е бета тестер и няма нищо общо с UBI или Nival...
    Та неговата информация е - май ще има отворена бета днес. От един час се опитвам да разбера нещо повече за бетата, но... изглежда, че никой не знае. Смях

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #22

    Re: Heroes 5 , или " Болните мозъци на UbiSoft...."

    3dgamers.com.... Не е блъсканица като на fileplanet - ключа ти го дават в началото

  10. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #23

    Re: Heroes 5 , или " Болните мозъци на UbiSoft...."

    "THE BETA IS NOW CLOSED" - ето какво се случи след като най-грижливо и добросъвестно се регистрирах. Както и да е. Нямам време да се ровя по форумите в чужбина, но снощи май че усетих едно нарастващо недоволство в един два чуждестранни форума. Не знам какво искат да постигнат хората от UBI, но мисля че са на път да попресолят манджата.

    Честно казано съм абсолютно съгласен със заглавието на темата: само болен мозък ще защити една "exclusive" (сигурно тук е ключа от бараката, в термина 'exclusive') бета със старфорс.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    270
    #24

    Re: Heroes 5 , или " Болните мозъци на UbiSoft...."

    Започнах да се притеснявам за финалната игра. Отначало мислех, че ще си струва, че ще е възкресение след HoMM 4. Дори ми мина през главата, че може да е най-добрия Heroes от всички. Бързо разкарах мисълта.
    Сега обаче се притеснявам. Начина, по който се отнасят UbiSoft към нея, ме кара да се съмнявам, че ще е толкова добра, колкото се надявам. Вярно, че не са разработчик, но все пак... В началото се зарадвах, че те са отговорни за играта, но сега вече съжалявам.

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #25

    Re: Heroes 5 , или " Болните мозъци на UbiSoft...."

    ubisoft нямат нищо общо с играта. тя се пише от NIVAL, които са ДОБРИ!
    да не прибързваме със заключенията

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    270
    #26

    Re: Heroes 5 , или " Болните мозъци на UbiSoft...."

    Казах "Вярно, че не са разработчик...". Знам, че Nival разработват играта. И все пак. Кой знае на UbiSoft какво може да им дойде на ума? Всичко е възможно.

  14.  
     
  15. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #27

    Re: Heroes 5 , или " Болните мозъци на UbiSoft...."

    вече е 28ми а работата още е мазна ...Айде някой ако успее да издърпа нещо д апостне. Аз намерих на един немски сървър, но ме гепиха и дръпнах само 50 мб - при това не съм 100% сигурен че е това...един архив от 700мб близо

    http://store2.data.bg/zeraza/Games/H...Beta/homm5.exe

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #28

    Re: Heroes 5 , или " Болните мозъци на UbiSoft...."

    ? Взимаш си ключ от 3dgamers или Fileplanet - http://dnet.3dgamers.com/promotions/...mmv_login.aspx
    теглиш бетата от официалните линкове във fileplanet или 3dgamers - скоростта е съвсем прилична, няма голяма опашка. Или може и от датата - http://free.data.bg/zeraza/Games/Her...Beta/homm5.exe
    После теглиш това: http://b-bros.my.contact.bg/MenuMod.rar
    и го интегрираш в data.pak за да имаш single и hot seat.
    start.cfg не е необходимо да се редактира.
    Интеграцията - най-лесно с winrar.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    39
    #29

    Re: Heroes 5 , или " Болните мозъци на UbiSoft...."

    Цитат Първоначално публикувано от sclera_bg
    "THE BETA IS NOW CLOSED" - ето какво се случи след като най-грижливо и добросъвестно се регистрирах. Както и да е. Нямам време да се ровя по форумите в чужбина, но снощи май че усетих едно нарастващо недоволство в един два чуждестранни форума. Не знам какво искат да постигнат хората от UBI, но мисля че са на път да попресолят манджата.

    Честно казано съм абсолютно съгласен със заглавието на темата: само болен мозък ще защити една "exclusive" (сигурно тук е ключа от бараката, в термина 'exclusive') бета със старфорс.
    http://www.fileplanet.com/promotions...mv_signup.aspx пак раздават към днешна дата 28.Януари 15:00 българско време

    J.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #30

    Re: Heroes 5 , или " Болните мозъци на UbiSoft...."

    За старфорса предполагам че просто искат да му тестват до колко успешно са го интегрирали в играта.
    След 4-5 часа игра мисля да изчакам някаква по-финална версия за разцъкване. просто на всеки 2 клика да чакам по 2 мин ми идва малко много

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 29
    Последно: 29-01-23, 16:48
  2. Отговори: 4
    Последно: 15-01-12, 23:07
  3. Отговори: 6
    Последно: 15-09-10, 17:53
  4. Отговори: 13
    Последно: 07-06-06, 10:04

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе