Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 44

Heroes Of Might And Magic V :) излезеee :P

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    46
    #16

    Re: Heroes Of Might And Magic V :) излезеee :P

    И на мен много бой ми хвърлиха, то на макс.трудност как ли ще е.... random map generator скоро???

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #17

    Re: Heroes Of Might And Magic V :) излезеee :P

    maks, не знам какъв "развит до предел" ти е взел акъла. на мен не ми е скочил някой, когото да не съм размазал като назален секрет по стената

    geof, разликата в трудностите не е от разлика в изкуствения интелект, а в началните ресурси. така че ако си ял бой то не е заради "по-умния" компютър, а заради нуждата да научиш тънкостите на играта по-добре (ама дипломатично се изразииих )

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #18

    Re: Heroes Of Might And Magic V :) излезеee :P

    Това за трудностите не е баш разлика само в ресурсите (говоря за 3ката)...компа се биеше доста по гадно и винаги бягаше накрая...

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #19

    Re: Heroes Of Might And Magic V :) излезеee :P

    за бягането си прав, но за битките... не помня

    помня, че изиграх кампаниите на "normal", a после на hot-seat бухахме само "impossible". ама пак се въртяха като мухи без глави по картата, ако инициативата не е твоя. в самото начало те rush-ваха, но оцелееш ли - после са твои като 17-годишна гимназистка

    както и да е, 5-цата върви към своя край (ей, тоя ranger като силвестър в "assassins" бе )

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #20

    Re: Heroes Of Might And Magic V :) излезеee :P

    понеже не ми се вярва играта да ми "пусне гювеч", защото съм прекалено добър , явно съм станал свидетел на интересен bug

    играя си мирно и кротко на sylvan кампанията, карта 2, свършвам я и играта ми отваря следващата мисия. аз обаче решавам да се върна и да преиграя последните 2-3 turn-a, защото ми беше любопитно какво пазят една група от 96 Archdevils :coolsmiley: . връщам се, смазвам ги, при което играта ми отваря ДРУГА мисия!

    "хм", казвам си аз, "нелинейност в homm!? имало е тайно условие, при което ти пуска бонус карта!?"

    оказва се обаче, че при първото свършване на нивото, след 2-ра мисия ми е отворило четвърта, а не трета!
    когато преиграх последните 2-3 turn-a и съм го приключил отново ми е отворило правилната трета
    няма лъжа, няма измама

    любопитно ми е какво мога да направя на 4-та мисия, като съм само 18-то ниво

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #21

    Re: Heroes Of Might And Magic V :) излезеee :P

    Излезе пач 1.3 и познайте какво са ни дали от Нивал - едитор за карти........просто хората си знаят работа...а в скоро време ще има и продължение с цяла нова раса (Джуджета)...очаква се да излезе до месец-два май

    http://www.heroesofmightandmagic.com...xpansion.shtml

  8.  
     
  9. Member Аватара на MoPcKu
    Тук е от
    May 2003
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    521
    #22

    Re: Heroes Of Might And Magic V :) излезеee :P

    Цитат Първоначално публикувано от Smurfa
    Излезе пач 1.3 и познайте какво са ни дали от Нивал - едитор за карти........просто хората си знаят работа...а в скоро време ще има и продължение с цяла нова раса (Джуджета)...очаква се да излезе до месец-два май

    http://www.heroesofmightandmagic.com...xpansion.shtml

    Тази година повече нищо няма да правят поне така се чува!

  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #23

    Re: Heroes Of Might And Magic V :) излезеee :P

    Български "patch" - Версия 1.3:

    http://www.download.bg/index.php?cls...ault&id=413435

  11. Io
    Io е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    445
    #24

    Re: Heroes Of Might And Magic V :) излезеee :P

    Супер че беше пълен с бъгове...

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #25

    Re: Heroes Of Might And Magic V :) излезеee :P

    Цитат Първоначално публикувано от Io
    Супер че беше пълен с бъгове...
    1. patch-ът превежда играта на български, а не й оправя бъговете
    2. за какви бъгове говориш, защото аз я изиграх цялата, без да ми залепне/забие/изхвърли нито веднъж?

  13. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #26

    Re: Heroes Of Might And Magic V :) излезеee :P

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    2. за какви бъгове говориш, защото аз я изиграх цялата, без да ми залепне/забие/изхвърли нито веднъж?

    Ееее, ти пък...
    Сигурно някаква несъвместимост с наличния хардуер.

  14.  
     
  15. Io
    Io е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    445
    #27

    Re: Heroes Of Might And Magic V :) излезеee :P

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    1. patch-ът превежда играта на български, а не й оправя бъговете
    2. за какви бъгове говориш, защото аз я изиграх цялата, без да ми залепне/забие/изхвърли нито веднъж?
    Цитат Първоначално публикувано от IvO™

    Ееее, ти пък...
    Сигурно някаква несъвместимост с наличния хардуер.
    Играта си върви добре при мен на Celeron 1200@1440, 512MB sd-ram, radeon 9550/256 MB. Не в хардуера е въпросът. На некро- кампанията още първата мисия играх около 4 пъти, защото ако обереш всичко и си развиеш героя на макс няма как да стигнеш дори до средата, защото един ти запушва пътя. На третата мисия от същата кампания мисля че беше, трябва да събереш 20 дракона за да минеш през един портал. Пробвах всякак ама не ми ги ще моите 20 дракона. Може да са дефектни знам ли... И така поради тези и други въпроси чичко Гугъл ме насочи към един сайт - тип форум, в който като се зачетох видях и други подобни "проблеми" до които евентуално ще стигна, като ми дойде пак музата да мина въпросната мисия...

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #28

    Re: Heroes Of Might And Magic V :) излезеee :P


    bump

  17. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #29

    Re: Heroes Of Might And Magic V :) излезеee :P



    Абе ейййй... Дейвид Духовни... какво си се разbumpкал във всяка тема, бе?!

    И на мен ми е гадно, че базата се скапа, но... трябва да гледаме напред!

    А, къде е батко?

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #30

    Re: Heroes Of Might And Magic V :) излезеee :P

    Според КрИс "Нови отговори на моите публикации" не бачкало докато има форуми, в които не е публикувано поне 1 съобщение след ремонта. Е, аз реших да "bump-на" тези форуми, ама ми писна заради "Изчакайте 1 минута"...Не знам до колко е полезно но със сигурност е забавно да пишеш "bump" и всички да се чудят какъв ли наркотик ползваш. А иначе не ме ми пука за базата - даже ми е весело като гледам как всички се чудят какво става и къде са им мненията ;-))))

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 4
    Последно: 06-02-07, 17:26
  2. Heroes of Might and Magic V
    От dick във форум ИГРИ
    Отговори: 8
    Последно: 14-01-04, 11:46
  3. IP Magic
    От X-RAY във форум Мрежи
    Отговори: 7
    Последно: 06-12-02, 21:05
  4. IP Magic 2.5 ili 2.6 ima li niakoi?????
    От poznai във форум Мрежи
    Отговори: 7
    Последно: 17-04-02, 19:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе