Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 34

heroes 5 зациклих

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #16

    Re: heroes 5 зациклих

    Картата ми е GeForce FX5200 инсталирал съм най-новите драйвери пак същата работа. Уиндоса (ХР) е току що инсталиран. Лошото е че не мога да видя каква грешка дава - само error на таскбара излиза

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #17

    Re: heroes 5 зациклих

    проблемът е, че directx9 не ти е update-нат с нужните последни updates

    нека позная - отказал си да ти инсталира directx при инсталацията на играта, нали?

    чукни една инсталация само на directx-а и си готов

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #18

    Re: heroes 5 зациклих

    Дадох му да се инсталира но показа че вече е инсталиран. Дайте някакъв линк от където да си дръпна тоя дето ми трябва

    Добавено: а пък на служебния играта тръгва, зареждаш си профила, избираш мисията и като почне да зарежда блокира и излиза съобщение за изпращане на репорт до МС. Служебния обаче е с 256 рам и вградено видео 128 мб има ли значение?

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #19

    Re: heroes 5 зациклих

    При мен грешката в DirectX-а беше липсващо .dll, което то ми показа. Добавих го и играта тръгна!
    Обикновенно такива неща с изпращане на MS репорт стават ако нещо кракчето е бозаво. Ако е до видеокартата няма да ти тръгне играта изобщо! Разгледай тази тема и дръпни от посочените линкове crackчето на релоудед и евентулано .dllто което на мен ми липсваше, защото и аз бъх с dx-а от инсталацията на XP! Видео-картата ти е от поддържаните!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    105
    #20

    Re: heroes 5 зациклих

    Два много полезни линка, за тези които разучават играта:

    Пълна таблица на уменията на героите: http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=520
    Подробна информация за всичко свързано с играта: http://www.heroesofmightandmagic.com...dmagic5v.shtml

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #21

    Re: heroes 5 зациклих

    Въпросния длл файл ми го искаше и съм го сложил в win/system32 иначе въобще не зарежда играта. Не знам дали има разлика във файловете защото пак ми искаше въпросния длл файл когато исках да играя Age of empires III.
    Играта тръгва да зарежда но на първата картинка която се появи и ми излиза тая грешка. Като четох read me файла за directx - a видях че там иска .net framework. Има ли нещо общо с това ??

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #22

    Re: heroes 5 зациклих

    ам при мен .dll то е в WINDOWS, не в system32! Нз дали има някакво значение но пробвай да го преместиш там.
    Аз имам .NET Framework 1.1 и 2.0 качен! Пробвай да си го качиш ако го нямаш и след това пробвай пак играта дали ще тръгне.

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #23

    Re: heroes 5 зациклих

    нищо не стана дъ ге пак дава същата грешка явно няма да се играе тая игра :dock:

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #24

    Re: heroes 5 зациклих

    О, не се отказвай толкова лесно! Играта си струва, повярвай ми... жалко, че нямам повече време за нея

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #25

    Re: heroes 5 зациклих

    направих всичко което се сетих ( не че се сещам много де ) но не тръгва

    Ако Вие имате някакви идеи казвайте

  13. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #26

    Re: heroes 5 зациклих

    1. би могъл да дръпнеш Collectors Edition (нямам си представа дали има разлика в самата HOMMV, но е друг release). дори и да не стане пак, ще си имаш пълната HOMM II, която си е класика

    2. не съм се интересувал дали има друг crack, или отделен patch, но все пак да попитам - ползваш crack-нато ехе, H5_Game.exe, големина 22 036 480, нали?

    забравих да допълня 3. http://forum.setcom.bg/index.php/top...html#msg189290

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #27

    Re: heroes 5 зациклих

    Сложи някакви по-стари драйвери за видеото...на мен ми се инсталирала играта ама като дам да играя мисия лоадва-и до там ама видеото е куцо така че няма да се боря...би трябвало да можеш да стигнеш до менюто на играта във всички случай...поразръчкай из грешка лог-а на виндовса, някъде в админ тулс беше ако можеш да докопаш грешката
    ps и си качи дикректа от диска на хмм-то (аз да си кажа)

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #28

    Re: heroes 5 зациклих

    за крак използвам кракнато exe (не знам размера но пробвах няколко крака). От моя диск съм инсталирал и на други компютри и върви без проблем. Порбвах да сложа пак Age of Empires III и ми дава грешка в Direct3D когато тръгна да я играя. Може ли от това да се ебава и Heroes?

  17. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #29

    Re: heroes 5 зациклих

    tweak-вал ли си си по някакъв начин windows-a ?

  18. Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    947
    #30

    Re: heroes 5 зациклих

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    tweak-вал ли си си по някакъв начин windows-a ?
    а това на по-прост език би трябвало да означава ...........................??

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Heroes III
    От izwerga във форум ИГРИ
    Отговори: 9
    Последно: 15-01-05, 23:24
  2. HEROES 3
    От CCCP_FAN във форум ИГРИ
    Отговори: 5
    Последно: 07-10-04, 12:06
  3. HEROES IV на BG
    От nniki във форум ИГРИ
    Отговори: 17
    Последно: 23-08-03, 16:58
  4. Heroes 4 на BG
    От nniki във форум ИГРИ
    Отговори: 9
    Последно: 15-06-02, 00:30
  5. Heroes 4 IS OUT!
    От mistermeth във форум ИГРИ
    Отговори: 21
    Последно: 04-04-02, 22:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе