Резултати от 1 до 5 от общо 5

Инсталация на NFSU2 на WinXP Pro SP2 - играта после не тръгва

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. HD
    HD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    271
    #1

    Инсталация на NFSU2 на WinXP Pro SP2 - играта после не тръгва

    Здравейте, наскоро си инсталирах NFSU2 на ВинХР Про със вграден сървис пак 2, инсталацията мина нормално, всичко точно, обаче после играта не тръгва, казва ми да пъхна диск номер 2 в сд рома, пъхам го и тя казва че тоз диск не бил коректния, при диск номер 1 е същата ситуацията. Помислих си , че виндоса ми е омазан, щото по принцип е на бая време, на работа си преинсталирах компютъра и реших да пробвам там играта, със същия виндос, ама и там е същото положението, на още едно място го инсталирах този вин, ама пак същото.
    Стигнах до извода че може да е заради ДиректХ-а, защото инсталирам последния 9.0с, при инсталацията играта казва, че на компюътра ми имало 9.0в (което не е вярно), давам й да инсталира от диска 9.0с, инсталацията обаче не продължава, защото засича че го има този ДиректХ, и въпреки това играта не тръгва.

    Ако някой е имал подобен проблем, да каже как го е отстранил.
    А пропуснах да кажа, че тази същата инсталация на Нийд фор спийд-а 2, на ВинХР Про със сървис пак 1, и на Вин 2000 си върви.
    Проблема е при СП2 :-(

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    19
    #2

    Re: Инсталация на NFSU2 на WinXP Pro SP2 - играта после не тръгва

    Проблема не е в SP2....аз съм със WinXP Pro SP2 и при мен си работи. Това, което казваш ме навежда на мисълта, че може би крака, който ползваш да не е читав. А сега се сетих....
    защо не смениш на Regional and Language Optinon->Custumize->дата в полето формат на
    късата дата да махнеш 'г' -то и да направиш формата да е ДД.ММ.УУУУ?
    Мисля че точно това шашкаше НФС-то....пробвай!

    Пиши какво е станало

  4. HD
    HD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    271
    #3

    Re: Инсталация на NFSU2 на WinXP Pro SP2 - играта после не тръгва

    Благодаря Voxter, ама проблема си остава, смених в регионалните истории тъй както каза, ама пак същото

    Иначе крака би трябвало да е читав, защото при други виндоси си върви, както бях казал дори и на ХР Про със сървис пак 1 вграден.

    Давайте други акъли, че ме сърбят ръцете пък се нервя, щото не върви

    И както съм написал в първия си пост, според мене проблема не е в сървис пака, ами в ДиректХ-а.

  5. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #4

    Re: Инсталация на NFSU2 на WinXP Pro SP2 - играта после не тръгва

    смени регионалните настройки да бъдат на English (United States) и пробвай пак

  6. HD
    HD е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    271
    #5

    Re: Инсталация на NFSU2 на WinXP Pro SP2 - играта после не тръгва

    Ми смених ги, ама пак същото.

    Поиграх си, деинсталирах си ДиректХ-а с една програмка, после го инсталирах наново, ама пак същото, вече и аз не знам от какво може да е, да не би да е нещо от самия сървис пак....., макар че няма логика.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 7
    Последно: 27-07-08, 21:33
  2. "Син екран" по време на инсталация на WinXP
    От IvO™ във форум Общ - хардуер
    Отговори: 20
    Последно: 30-05-06, 18:23
  3. Отговори: 5
    Последно: 01-07-04, 20:26
  4. Отговори: 21
    Последно: 09-06-03, 17:03
  5. Най после излезе WinXP драйвер за SB Live 5.1
    От King във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 09-10-01, 14:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе