Резултати от 1 до 13 от общо 13

Демото на NFS CARBON излезе!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #1

    Демото на NFS CARBON излезе!

    Тегля го от аренабг, ще тествам и ще споделя впечатления... ъъъ... ако ми тръгне

    Добавено: Тръгна пущината, но не съм очарован. С две думи - вече се оляха с ефекти. От една страна играта е хипер тежка (не толкова е лакома за рам, колкото иска яко видео)...от друга - нищо ново като атмосфера и излъчване (като изключим факта, че този път всичко става през нощта), даже съм склонен да твърдя, че MostWanted изглежда доста по-добре. Все пак на GF6600 върви доста прилично на средни настройки при 1024х768 и 2х АА.

    Има новости все пак - много яко е разработен момента с оптичния тунинг на возилата - могат да се изменят самите елементи - разширяват се отвори, променя се геометрията на спойлери и брони. Колите пък имат доста приятни фарове - истинско удоволствие за окото е шофирането в тъмното

    Състезанията - демото включва едно състезание по затворена писта (която е адски широка), един дрифт (помните ли ги дрифтовете ) и нещо ново - преследване. Полиция не видях изобщо, може би са започнали дена за размисъл по отрано и затова ги няма никакви

    Поведението на пътя - колите са още по-залепнали за асвалта, отколкото бяха в MW, тук може да се кара почти изобщо без докосване на спирачката. Пистите са хипер широки, ега тея булеварди по 8 ленти във всяка посока Двете екстри от миналата версия присъстват и тук - нитро и забавено време.

    Чакаме пълната весия след седмица, но май ще предпочета да карам моя си Fiat

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    97
    #2

    Re: Демото на NFS CARBON излезе!

    Сега го дърпам и аз Един пич от линкоса, разправя че му вървяла прилично на P3 700mhz, 256 RAM, GF 5200 64 mb
    Е аз ше я пробам на моя звяр, P3 1 Ghz, 320 mb RAM, Ati Radeon 9200 64 mb. Пожелайте ми успех, с Most Wanted се справих преди време с P 3 533@600, надявам се и сега да съм късметлия

  4. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #3

    Re: Демото на NFS CARBON излезе!

    Добре е, добре. Особенно настройките по външния вид, пак са направени изключително хитро. По демото като съдя. Пак ше има безсънни нощи пред кормилото :P

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #4

    Re: Демото на NFS CARBON излезе!

    Или демото е правено със някаква стара версия на играта или играта ще бъде лайна. Ебахти нямам усещане за колата ама никакво. носи си тя както си се иска, с едно леко докосване на клавиша сменя посоката. Мнеее като усещане и като визия за мен Most Wanted е по-добрата, но все пак е някакво демо. Надявам се до излизането на играта да са я пооправили, че инак това май че ми е първото разочорование от NFS сериите. Просто колата не седи на пътя като нещо органическо, ами сякаш върви по релси, но бутана от някаква невидима ръка. Освен това с пресвадването в канйона е прекалено голямо пространството. То вярно, че са крали от японците с техните uphill и downhill, но там състезанията са с коло 90% с FWD и са по едни чукари и еднолентов път. В играта пътя е като да се разминат 2 камиона и един трактор на места и я няма тръпката.

  6. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #5

    Re: Демото на NFS CARBON излезе!

    Вчера го играх демото... обаче не ми хареса изобщо... много кичонзно... или просто свикнах да играя на по реалистични игри (тока рейс драйвър, ричард бърнс рали, ф1 чалендж)!
    Бтв, ако знете какъв мултиплейър може да си спретнеме формула 1 феновете

  7. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #6

    Re: Демото на NFS CARBON излезе!

    Много странно. Аз я играх с кормилото и не забелязох, някакво кой знае какво по-различно поведение на колата от колкото в предните две. С клавиатура не съм пробвал. Накефих се на шаренииките, в крайна сметка - като искаш реални игри - играеш такива, като искаш шарениика и як и красив тунинг си пускаш НФСто.
    За вас незнам, ма аз се накефих на демото яко и ся си чакам пълната версия. И тъй като съм хардкор привърженик на рейсърските игри - за сега по яка от НФС като визия и глезотии не съм играл. А като реалност и шофиране - GTR2 и малко старичка вече, но просто невероятна - Ричард Бърнс Рали. Серията TOCA изобщо не ми харесва, нито с визията си, нито от към реално шофиране - абе конзолна глупост ...

    А колкото до изискванията - при мен върви на фулл детайли при 1024х768 - без проблеми на около 30-35 фрейма, при не много клокнат Радеон X800GTO.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    315
    #7

    Re: Демото на NFS CARBON излезе!

    Много зле... Толкова я чаках тая игра път те така да я изсерат... не е истина...
    То всъщност като се замисли човек - нормално неможе да изкарат за 1 година 2 хитови заглавия. Много съм разочарован играта ми прилича на някаква недодялана версия на ранна конзолна игра /от периода 95-00 година/ То бива бива липса на реализъм ама това вече започва да мяза на радиоуправляеми колички. Това най-добре се забелязва в дрифта божеее чукнеш леко единия клавиш и онва вече е завило. Както вече се спомена колите завиват безпроблемно с пълна газ, което не само не е реалистично ми и дразни.
    Общо взето пред нас стои едно Nfs Underground 3 което си е излагация особенно след като излезе most wanted. Спомням си когато си изтеглих демото на MW ууу ми то бешеее простоо аааааа ууу оооо по цял ден съм играл с ония вайпър направо съм го потрошил от каране, а това демо ми омръзна в момента в който го врътнах. Не разбирам защо пак се връщат към по-тъмната част от деня MW беше пред дневно време и беше просто хит в нфс серията а това какво е ? издънка.
    http://store3.data.bg/assssssssss/Camaro.JPG - много мяза на ъндърграунд според мене. Незнам защо не се напънаха да направят мост уонтед 2 вместо ъндърграунд 3. Или поне да го направят дневно - то едно слънце пък те заслепява, пък се отразява в пътя пък в твоята кола пък в трафика пък във къщите, само слънцето правеше половината от визията наиграта, имаше и адски много други неща които правеха реалистична графиката на играта. а тук ко има има малко по-засилено отражение на светлините в/у колата на играча. не не просто много зле. Преставам да пиша почвам да се изнервям
    КАК МОЖЕ ДА ОСЕРЪТ ТАКА ИГРАТА БЕЕЕ !

  10. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #8

    Re: Демото на NFS CARBON излезе!

    Играта се държи много по-добре от демото. Направо мога да кажа, че си заслужава да се поиграе. Има полиция, има всичко. Изискванията също не са чак толкова високи - минималните можете да ги видите навсякъде (над Ti4200 и над 256МВ рам), мога да кажа, че на GF6600, 512 МВ рам и А64 3200+ върви задоволително добре, дори и с 4хАА.

    Ето част от автомобилите, до които ще можете да се докоснете, поне виртуално:

    Alfa Romeo Brera
    Aston Martin DB9
    Audi LeMans Quattro (2007)
    BMW M3 GTR
    Chevrolet Camaro SS (1967)
    Chevrolet Camaro Concept (2006)
    Chevrolet Chevelle SS (1970)
    Chevrolet Cobalt SS
    Chevrolet Corvette Z06 (2006)
    Chrysler 300C SRT8
    Dodge Challenger (2009)
    Dodge Charger R/T (1969)
    Dodge Charger SRT-8 (2005+)
    Dodge Viper SRT-10 (2006)
    Ford GT
    Ford Mustang GT (2005)
    Jaguar XK (2007)
    Koenigsegg CCX (2006)
    Lamborghini Gallardo
    Lamborghini Murcielago
    Lamborghini Murcielago LP640
    Lotus Elise
    Mazda Mazdaspeed 3
    Mazda RX7 (1995)
    Mazda RX8
    Mercedes-Benz CLK
    Mercedes-Benz SL65 AMG (2005)
    Mercedes-Benz SLR McLaren (2004)
    Mitsubishi Eclipse (1999)
    Mitsubishi Eclipse GT (2006)
    Mitsubishi Lancer Evo IX MR
    Nissan 240SX (1992)
    Nissan 350Z
    Nissan Skyline GT-R R34 (1999)
    Pagani Zonda F (2005)
    Plymouth Hemi 'Cuda (1970)
    Porsche Carrera GT
    Porsche Caymen S
    Renault Clio V6 (2005)
    Shelby Cobra GT500 (2007)
    Shelby GT500 (1967)
    Subaru Impreza WRX STi
    Toyota Supra (1998)
    Vauxhall Monaro VXR (2005)
    Volkswagen Golf R32 (2006)

    Пак няма нито едно Ферари

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    540
    #9

    Re: Демото на NFS CARBON излезе!

    Ско, че какво има да му тунинговаш на едно Ферари, за да го сложат в играта... нито двигател да бараш ни визия

  12. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #10

    Re: Демото на NFS CARBON излезе!

    Мани го тунинга, искам да го карам, още помня как в 6-цата къртехме наляво и надясно с F50... сега е ред на Enzo

  13. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    323
    #11

    Re: Демото на NFS CARBON излезе!

    Цитат Първоначално публикувано от razziel
    Ско, че какво има да му тунинговаш на едно Ферари, за да го сложат в играта... нито двигател да бараш ни визия
    Ми то и на NFSMW на последните, истинските спортни коли какво им се тунунгова!!! Те са си изпомпени до край, само можеш да ги шариш...

  14.  
     
  15. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #12

    Re: Демото на NFS CARBON излезе!

    Изтеглих пълната версия, инсталирах пълната версия, деинсталирах пълната версия, изтрих пълната версия ! Това което мога да кажа е ................тъпа, скучна и далеч от реалност БОЗА ! Тежка и недодялана графика, скучни тъмни улици (които имам чувството ,че са копирани от Most Wanted). Въобще останах с чувството ,че гледам клонинг на NFSMW. Единственното ново беше дрифтинга (спомняте си последната серия на Бързи и Яросни? ). Разочарован съм, очаквах доста от играта и за съжаление не се оправда нищо , единственното музиката я биваше !

    На моята спъната карта Х1600Pro играт се играе на 1024х768 всичко на макс без АА с 30-40 кадъра

    Все още не съм изтрил имиджа на играта, ако някой от Варна я иска да пише !

  16. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #13

    Re: Демото на NFS CARBON излезе!


    Торент-файл:

    "Need For Speed Carbon" Soundtrack

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Дайте мнение за този фотоапарат
    От Sevdito във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 80
    Последно: 09-04-12, 10:23
  2. Продавам плазмен телевизор PANASONIC TX-P54Z11E
    От ангх във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 28-01-11, 23:08
  3. Отговори: 4
    Последно: 21-05-09, 19:33
  4. Хакнаха Министерството на земеделието
    От wiseacre във форум Коментирай новина
    Отговори: 15
    Последно: 02-09-07, 18:26
  5. Отговори: 9
    Последно: 22-07-06, 01:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе