Страница 1 от 6 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 81

Дайте мнение за този фотоапарат

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    22
    #1

    Дайте мнение за този фотоапарат

    Привет на всички Ви.Решила съм да си купя нов фотоапарат и съм се спряла на този: http://www.photopavilion.com/?page=c...ow=additional#

    Харесва ми,пикселите ме удовлетворяват и мисля,че снимките ще стават с високо качество.Някой има ли го фотоапарата доволен ли е?Заслужава ли си парите и каквото се сетите.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Re:Дайте мнение за този фотоапарат

    Добре дошла в форума !

    Харесва ти : защото е розов , защото има много , много пиксели , защото го нямат в наличност или има и нещо друго ?
    За какво ще го ползваш и имаш ли някакви по-специални изисквания ? Бюджет ?

    За - стилен компактен дизайн , избор на цвят , модел 2011
    богати функции , характерни за по-висок клас - едва ли ще ги ползваш всичките
    качествени снимки и добър видео-клип
    поддръжка на 3D и HD
    оптичен стабилизатор на образа
    качествена оптика - лещи от Carl Zeiss Vario-Tesser
    презареждаща се литиево-йонна батерия
    и слот за SD/SDHC/SDXC карти-памет , а не само използваните от Сони Memory Stick Duo/Pro Duo/PRO-HG Duo


    Против - малки бутони за управление - едва ли е проблем за теб
    изкривени образи при пълно увеличение - не се използва често , но е така
    дисплея не е 3D LCD

    Заслужава си !

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    22
    #3

    Re:Дайте мнение за този фотоапарат

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Добре дошла в форума !

    Харесва ти : защото е розов , защото има много , много пиксели , защото го нямат в наличност или има и нещо друго ?
    За какво ще го ползваш и имаш ли някакви по-специални изисквания ? Бюджет ?

    За - стилен компактен дизайн , избор на цвят
    богати функции , характерни за по-висок клас - едва ли ще ги ползваш всичките
    качествени снимки и добър видео-клип
    поддръжка на 3D и HD
    оптичен стабилизатор на образа
    качествена оптика - лещи от Carl Zeiss Vario-Tesser
    презареждаща се литиево-йонна батерия
    и слот за SD/SDHC/SDXC карти-памет , а не само използваните от Сони Memory Stick Duo/Pro Duo/PRO-HG Duo


    Против - малки бутони за управление - едва ли е проблем за теб
    изкривени образи при пълно увеличение - не се използва често , но е така
    дисплея не е 3D LCD

    Заслужава си !
    Добре заварил/а.Благодаря ти,че се отзова.

    Ами,честно казано основно го харесах заради високия пиксел.Не съм гледала цветове и т.н. щом видях пикселите и се заинтересовах за останалото и впоследствие си харесах розовия.Фотоапарата го видях преди време в Пловдив в един голям магазин и оттогава съм си го набелязала и мисля от там да си го купувам.Ще го използвам за любителски снимки,обичам да снимам,така че...каквото ми падне ще снимам :Д.А иначе по скъп от този не мога си позволя то и този ми излиза малко солено,но хайде...А това за изкривените образи т.е. когато правиш zoom на една снимка и тя се размазва?Аз така го разбрах.А това за 3D го разбирам,че снимката ще е с перфектно качество.

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #4

    Re:Дайте мнение за този фотоапарат

    И да и не съвсем !
    Цената не мога да я коментирам , но е почти такава из цяла Европа !
    Харесаната стока е наполовина купена - поне така се казва !
    Може да минеш и с по-евтин фотоапарат , с по-малко функции , но ти си решаваш !

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    22
    #5

    Re:Дайте мнение за този фотоапарат


    Предложения?Единственото изискване да е 16.2px. :D

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #6

    Re:Дайте мнение за този фотоапарат

    Това с пикселите , не е като да броиш пари - колкото повече - по-добре !

    Това тук - http://technomarket.bg/products/0910...3300-is-silver , има го и в розово !

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #7

    Re:Дайте мнение за този фотоапарат

    Мен ако питаш, грабвай този http://www.photopavilion.com/?page=c...how=additional пикселите съвсем не са най-важното в един фотоапарат.


  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #8

    Re:Дайте мнение за този фотоапарат

    Колега , и този апарат става , но едва ли ще и хареса на външен вид и размери и с алкални батерии ! Така си мисля , но може и да греша !

  11. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    3,750
    #9

    Re:Дайте мнение за този фотоапарат

    Е ако си харесва по външен вид то розовата сапунерка е супер. Канона обаче си е по-добър.

  12. Junior Member Аватара на stevebg
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    84
    #10

    Re:Дайте мнение за този фотоапарат

    а аз мисля че този бие сонито....http://magazin.photosynthesis.bg/off...104007011.html
    освен това си има 3д

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #11

    Re:Дайте мнение за този фотоапарат

    взимай сонито и въобще не се заглаждай в олипмуса. Сонито е по-добро от този канон /имам го канона в арсенала си -не е зле но има какво да се желае/
    взмай сонито и ... успехи!

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на fXOrange
    Тук е от
    Jul 2008
    Живее в
    Lyon
    Мнения
    3,213
    #12

    Re:Дайте мнение за този фотоапарат

    Цитат Първоначално публикувано от Sevdito
    Някой има ли го фотоапарата доволен ли е?Заслужава ли си парите и каквото се сетите.
    аз го имам и не ме кефи, от както съм го взел да съм снимал има няма 10 снимки.
    Цветовете не са като преди и много други неща, дето не са ги догодили, абе развалиха ги нещо тия апарати на Сони маа му стара!

    Не искам да ти развалям желанието, като си решила да го взимаш, взимай го, за сапунерка си става, но си остава сапунерка.
    Aз бих ти препоръчал да поогледаш моделите от гамата алфа, пак на сони, то е ясно, че нямаш възможностите, но все пак ще ти дадат някаква идея, за на пред, ако мислиш да продължаваш с обичта към снимането.

    И още един път повтарям, апарата си снима добре и не е лош, но не очаквай някакви невероятни резултати.

    P.S.
    А за пикселите, еми да, колегата blue1 го обясни вече, те не са от някакво основно значение, има си много други фактори
    които правят апарата, но най важното е този, който стои зад него.

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #13

    Re:Дайте мнение за този фотоапарат

    това с многото мегапиксели е абсолютен рекламен трик - ок, по-висока резолюция, но матрица с 16 мпкс трябва да е доста голяма. т.е. може и размера на снимката да е по-голям, но на цената на шума. имаш размер за сметка на качеството. ще се опитам да го опиша с пример - пет човека ще се съберат и в трабант, но ще им е по-удобно да се возят в джип. хората са 16-те мегапиксела, трабанта е матрицата на това сони.
    съвета ми е да се загледаш в модели на Канон с около 10-12 мегапиксела максимум

  17. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #14

    Re:Дайте мнение за този фотоапарат

    Всички нови моели фотоапарати имат мнооооооого пиксели. Даже прекалено много. Не ги гледайте тях. Намерете ревю на дадения фотопарат в нето и вижте реални снимки. Също се поинтересувайте от мненията на други хора от този фотоапарат. Това е начина за избор на сапунерка. Аз лично не съм убеден, че това сони е най-удачния вариант за фотоапарат за тези пари. Аки идеята е да е розов и с много пискели може да се мине и със 250лв.

  18. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #15

    Re:Дайте мнение за този фотоапарат

    +1
    Много пари са за сапунерка, дето ще се ползва за "трапезна" фотография. Обикновено ограничавам пикселите наполовина, като ползвам такава техника. Матриците са ала-бала. Важното е оптиката. Поинтересувай се и от аксесоарите, които можеш да си нахлузиш на обектива.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 6 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на компактен фотоапарат
    От prince във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 19
    Последно: 24-12-10, 09:56
  2. IP трафика стигна новата единица Зетабайт
    От Mr.TECHNO във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 22-05-10, 11:04
  3. Проблемът с газта от Украйна (януари 2009)
    От enkov във форум Коментирай новина
    Отговори: 56
    Последно: 21-01-09, 10:32
  4. Хакнаха Министерството на земеделието
    От wiseacre във форум Коментирай новина
    Отговори: 15
    Последно: 02-09-07, 18:26
  5. Дойде и краят на една платформа !
    От Mr.TECHNO във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 15
    Последно: 29-12-06, 16:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе