Страница 2 от 8 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 113

QuakeIIIArena

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    77
    #16

    QuakeIIIArena

    Mi ok super ama trqbva to4no da se razberem 6toto togava imam izpiti i sam na zor po prinzip.Abe i az sam zadobrql s Lord sme na edno nivo ama az kogato igrah s tebe predi 2 meseza i ne6to napravo me razbi.Sega da se nadqvame 4a 6te sam mnogo po dobre.Aide 4akam s neturpenie.4ao

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #17

    QuakeIIIArena

    e moq slu4ai ne be6e tolkova zle batka

    daje optimisti4no dobre ako se ima predvid mizernata zala

    BTW az moje da si hodq v 4etvartak taka 4e vklu4vane moje i da nqma

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    69
    #18

    QuakeIIIArena

    Dj e mnooogo prav za poslednite versiii na CS naistina sa palni bbozi i za ni6to ne stavat Xodi6 po bavno o t Babi4ka kakvo e tova ne6to sqka6 igram na nekoq strategiq a ne na Tride ek6an Egati tapotiqta.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    77
    #19

    QuakeIIIArena

    Aide kato otidem v sf da oto4nim vsi4ko i daje mi hrumna ideata da igraem otborno osven 1vs1.Primerno HITMAN 47&Lord of Evil VS CTPAX&KPABA i razni drugi takiva.

  6. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #20

    QuakeIIIArena

    Добре, но не знаеш какво ви чака :-))

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    357
    #21

    QuakeIIIArena

    http://www.3dnews.ru/reviews/games/doom3-alpha/

    Неизглежда никак зле по отношение на графика,пак за ресурси...... ненам направо

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    77
    #22

    QuakeIIIArena

    Ok be 6te vidim

  10. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #23

    QuakeIIIArena

    Ми ето ти пример :-))

    http://www.setcom.bg/LordOfEvil-vs-S...-PRO-Q3DM6.zip

  11. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #24

    QuakeIIIArena

    Забравил си:

    1 - Да запишеш и другото демо, също както и тези от оня ден, когато ти играеше с пинг вместо мене

    2 - Да споменеш че ти си играеш от твоето ПЦ а аз от зала със скапани мишки и скапан нет (нема да казвам къв студ беше в тая зала)

    3 - Да споменеш скромия факт че не бях играл от 4 дена

    4 - Поне да споменеш резултатите от първата ни игра

    5 - Да кажеш как се изряза "Лагва ми" при положение че сървъра ти е до тебе, а аз играх с 40 до 80 пинг (за днес става въпрос)



    Но ти обещавам нещо - може и много да пасеш обаче още 10 срещи с тебе и ти взимам ProT4 - и поне да съм с моя съсел (мишката де)



    аре GL и HF

  12. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #25

    QuakeIIIArena

    1 - Не ги записах, вярно е

    2 - Това няма значение, при положение че сървърът е на собствения ти комп, и пинга ти е 0

    3 - Аз също не бях играл от последната ни игра

    4 - Първа игра - 18:16 за мене, играх с пинг 200, а ти с 0, 2ра игра 32:3 за мене, играх с пинг 40, като за 2-3 минути беше 200, 3тата игра почна, пинга пак ми стана 200 и мен ми писна и не я довършихме.

    5 - Ти не си нормален, сървърът беше НА ТВОЯ КОМП, аз се конектнах към тебе, този, който е играл поне малко куейк, знае разликата, да не говорим, че най-в началото направих сървър при мене, и то дедикейтед, и ти като влезе и като видя пинга и кво каза, ааааа не, много лагва, няма да стане, хахахахаха. И после аз казах добре, ще се конектна към тебе. Тоест условията, при които играх аз и двата пъти - бяха неприемливи за тебе.



    И накрая, ти ако ми вземеш про-т4, аз ще се откажа да играя, хахахахаха, ако играем при равни условия, разликата винаги ще е по-голяма от 30 фрага.



    P.S. Пингът и на двамата може да се види на демото от момента, в който ме убиваш, до момента на раждане.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    77
    #26

    QuakeIIIArena

    Ha ha CTPAX ne my obru6tai vnimanie toi vinagi se opravdava oba4e da kaje6 4e ti lagva kato ti si servera e malko prostotia.toi ina4e se spravq dosta po dobre s negovite ma6inarii.Lo6oto e 4e toi pak se naprai na bolen i sega e dvaiska v trqvna.Zna4i v SF 6te sam samo az.Nqma zna4enie taman 6te vidim kolko sam zadobrql ot minalia put.Aide kato pristigna 6te se dorazberem za igrata.Samo da si zema izpita i gledai ko staa MYHAHA.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #27

    QuakeIIIArena

    Nqma zna4enie

    sledva6tiq pat na prot4 rezultata nqma da e 4:1 v tvoq polza, pone 6te e 3:2, sled tova 1:1...ima vreme

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #28

    QuakeIIIArena

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Нема по тапа игра от тва!!!

    Абе вие прости ли сте?Как можете да го играете тва оште?

    Аз играя само Counter-Strike в хедофа и некои други игри!<hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Maikooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo... e ot takiva mnenia mi stava losho!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    39
    #29

    QuakeIIIArena

    Извинете че ще се оклона от темата!

    Някои от вас знае ли кога ще излезе Quake 4?Или дали ще излиза?Ако вече не е излязал разбира се.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    77
    #30

    QuakeIIIArena

    Mi 6te izleze sled doom i 6te e s negovia engine i 6te e s neveroqtna grafika.mojem da go o4akvame ne po rano ot na4aloto na 2004.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 8 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе