Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 113

QuakeIIIArena

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #46

    QuakeIIIArena

    Играта си е играта!

    За cs могада кажа, че си има чара преко недодялания енджин. (говоря за 5v5)

    В момента по мое мнение -СТРАХ- е най-добрия играч на q3 в бг (имайки предвид че k4.jorik i k4.nikon играят предимно warcraft3 а [bg]jori се отказа), така че Лорд гледай си го тва 1 дето си го направил при 4:1 (сещам се при какви условия) и си кътай демото, че друго май няма да видиш! []

    По резонно ще е да се пробваш на момчетата от моя клуб igu.Fanatic и igu.aNna, които тренират всеки ден след 22:00 в:

    gs.bnc.bg и q3.bnc.bg и изключително рядко взимат игра на -СТРАХ- (даже не съм сигурен и в това).

    Нищо лично. Не се заяждам - просто познавам материята и това което казах е истина и го гледам всеки ден. []


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #47

    QuakeIIIArena

    Е мерси за мнението, стана ми супер приятно... Но аз мисля, че не е така, на лан всеки от тях може да ме размаже, да не говорим, че примерно Аделанте ми взе последните 2 игри на зтн (най-омразното ми ниво) и винаги срещу него ми е било адски трудно да играя, както и срещу игу.ана и фанатика. Те могат да бъдат много по-добри от мен и ще бъдат, стига да играем по-честичко и да почнат да обръщат по-голямо внимание на стратегическите аспекти на играта (как само го казах, :-)) )

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #48

    QuakeIIIArena

    Ха ха ха

    Леголас - ти се изцепи младеж )

    Ще си говорим пак със страшния....

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #49

    QuakeIIIArena

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by LordOfEvil


    Ха ха ха

    Леголас - ти се изцепи младеж )

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">



    Току ми хрумна:

    Що не дойдеш в клуб Игуана в Сф. (тел. ми е 088711800 казвам се Павел) и ще организираме игра такава, каквато трябва да е. Остави меренето на пишки и заядливия тон в този форум и ела. Просто ще си направим кефа и ще се понатупаме. Мисля, че присъствието на к4.КРАВА и к4.СТРАХ няма да е трудно да се организира. Както вече казах тук всяка вечер тренират и членовете на igu. така че фън ще падне ( и няма да има недоволни от пинг или скапани компове. Ти само си донеси конфига и ако искаш мишка (не че тук са лоши, ма твойто си е твое).

    Нали по-горе говорехте за намалелия интерес към играта - причина, зарад която мисля, че такива събирания са супер яки и е хубаво да се правят!

    Ако наистина има интерес и въпроси - може да питаш тук или по тел.

    На разположение съм.



    п.с. Роден съм 75-та

    []


  6. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #50

    QuakeIIIArena

    Охоо, стар Rail значи. Виж какво, нямам голяма възможност да обикалям по София, от провинцията съм, може би нямаше да съм толкова зле ако тук хората играещи Q3 не бяха точно... 2-ма. Пък и сега служа, изчакай малко, лятото като нямам работа с удоволствие ще дойда да поджиткаме Само да вляза във форма малко че на нищо не блъскам.

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #51

    QuakeIIIArena

    Жалко - таман си наточих gauntlet-a [}][:D]

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #52

    QuakeIIIArena

    Оптимист



    BTW гледах 1 демо на igu-тата срещу CTPAX и KPABA-та, ми те скъсаха твойте хора.. то май и ти игра, чакай да видя как се справя конкуренцията )

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    77
    #53

    QuakeIIIArena

    Lelee takova subirane 6te e prosto super.6te pogovorq s Lord of Evil i 6te vidim dali 6te mojem da otidem zaedno.Toi sega e voinik i nqma mnogo vreme,oba4e az sam svoboden i drugata sedmiza 6te sam v Sofia.Samo da si zema sega novia komp i da potreniram malko i 6te vlqza v forma.Muhaha naistina 6te e super qko!!!A ako doide i CTPAX e basi ke6a.BTW trqbva da mu pokaja ne6to vajno,koeto ne e svurzano s q3, no e mnoo qko!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    7
    #54

    QuakeIIIArena

    LordOfEvil - no hubavo e se che si vqrvash che sa 2-ma horata,koito igraqt quake.Igraq(t) nai-redovno po serverite,show stava,stiga da imash jelanie...

    Legolas,a otnostno klubcheto Iguana...mi extra,ama samo da ne beshe v provinciqta [:P].

    Btw horata koito vlizat chesto po servirite me znaqt kato n1ck.

    HF All

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    77
    #55

    QuakeIIIArena

    Aide tova subirane da go napravite kato tyrnir, no bez nagradi, bez taksa i takiva raboti.Prosto da se suberem da se vidim i da poigraem zaedno.

  13. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #56

    QuakeIIIArena

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by LordOfEvil


    Оптимист



    BTW гледах 1 демо на igu-тата срещу CTPAX и KPABA-та, ми те скъсаха твойте хора.. то май и ти игра, чакай да видя как се справя конкуренцията )

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">





    Ето ти още едно демо на igu. :

    http://igulegolas.centrum-group.com/...17-14.21.dm_68





    Май накрая ще трябва аз, стария ламус, да играя с теб, пък дано запишеш победа! [:P]

    И още: Уважавай повечко противника, а не се оправдавай с мишката.[]



    п.с. Още е в сила поканата ми за игра в клуба. Имам предвид, че сега си soldier и си позагубил форма, но поне тук мишките не са скапани, като в Карамел.

    []cya in gs2.bnc.bg!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    77
    #57

    QuakeIIIArena

    Ами мен що ме забравяте бе. В момента си връщам формата и отново съм на равно с лорд оф евил. Кажете кога ще се събираме, че ми писна да чакам.

  16. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Мнения
    569
    #58

    QuakeIIIArena

    <blockquote id="quote"><font size="1" face="Verdana, Arial, Helvetica" id="quote">quote:<hr height="1" noshade id="quote">Originally posted by HITMAN 47


    Ами мен що ме забравяте бе. В момента си връщам формата и отново съм на равно с лорд оф евил. Кажете кога ще се събираме, че ми писна да чакам.

    <hr height="1" noshade id="quote"></blockquote id="quote"></font id="quote">

    Енчо, никой не те е забравил :Р

    тренирай и се обади, за да си направим среща.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #59

    QuakeIIIArena

    Nqma da komentiram mi6kata, kakto i 170 ping, 6te se vidim v tvoq klub

    samo gledai i togava da si zapi6e6 demo

    c ya

  18. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    808
    #60

    QuakeIIIArena

    Legolas gledah demoto napravo absoliutno pomazvane. Kak moje LordOfEvil taka da se izlaga. Myxaxaxa!!! Puk se pi6e na dobur. A we Lorde taq igra o6te ne q razbira6 (ne, 4e az q razbiram de).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе