Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 113

QuakeIIIArena

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #31

    QuakeIIIArena

    HITMAN, няма да стане във вторник, днеска съм тука...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    77
    #32

    QuakeIIIArena

    dnes 3 i polovina 4akam!!!

  4. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #33

    QuakeIIIArena

    Абе човек, сложи си ICQ, стига с тия пейджъри. Стартирай куейка при тебе влез в някоя карта и чакай да вляза, дано това да ти е ип-то от съобщението.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    77
    #34

    QuakeIIIArena

    Za6to ne vleze v4era be priatelu? Ni6to 6te igraem drug put .Ne sum si pravil ISQ i za tova ti pisah taka.Imam edin vupros moje li da se podmenq muzikata na q3 i ako moje kak? Az go igraq bez no iskam da znam ako moje.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #35

    QuakeIIIArena

    може ве, нали сме променяли неща, в РК-то само сменяш МР3-ката и архивираш, ама не в РАР а в ЗИП формат без компресия, преименуваш от ZIP на PK3.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    77
    #36

    QuakeIIIArena

    Mersi Lord.Trqbva da slojim nqkoi zdrav bleck metal i da julim.Utre si idvam 6a si nosq kompa.

    Btw predi yj da igraem sus CTPAX az zagrqh na t4 instagib i izkarah 92% Da mu misli s raela

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #37

    QuakeIIIArena

    чу ли ве, страхливия )

  10. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #38

    QuakeIIIArena

    Да да, погледни си пак демото и ми кажи колко процента рейл имаш, мухахахахах :-))

  11. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #39

    QuakeIIIArena

    Ето и 3 демота с Хитман - http://www.setcom.bg/SamuraiJack-vs-Hitman47.zip - процента на рейла е доста под 92 :-))))

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    77
    #40

    QuakeIIIArena

    Za6to me qdosva6 sega.Kato sam kazal 4e togava mi e bil 92 ne sum te lugal.Mnogo dobre znaeh kakvo 6te stane kato igraq s teb.Znam 4e sam lame i 4e mnoo lqb trqaa da pasa o6te ama kakvo ot tova.Tova na poslednata igra ne trqbva6e da go pravi6.Priemam go za milosurdie.Ne mi davai izli6ni nadejdi.SHOW NO MERCY MAN!!!

  13. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #41

    QuakeIIIArena

    Днес осеян от оптимистични мисли реших да се усавършенстваме с Енчо. И направих 1 dedicated server на един дурон 800, играх от същия комп, в резултат на което имаше лаг и пинг, достойни за онлайн сървър



    Ето го и резултата.



    страхливий ти не гледа първите демота, поне погледни тези

    интресно е



    http://loe.hit.bg/LordOfEvil-vs-EmperoR666.rar



    HF

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    77
    #42

    QuakeIIIArena

    Diane edvam se sdurjam da ne ti teglq edna maina.Da ne bi da iska6 da mi kaje6 4e si nqmal momenti v koito ne ti se igrae i te pozepvat.Az znam za takiva.Ako produljava6 v su6tia duh edinstveno igrata s botovete 6a ti ostane priatel,za6toto i dvamata znaem 4e nikoi ne go igrae toq q3 tuka.Epten 6te oredeem.No nqma da e golqma zaguba bez men i bez tova trqbva da ostanat samo nai dobrite.Muhaha.Ti mi kaza 4e si zadobrql dokato me nqma6e,zna4i si igral s botove,zna4i az ne ti trqbvam,zna4i produljavai taka i moje i da bie6 CTPAX.MYHAHAHA))


  16. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #43

    QuakeIIIArena

    Хах, а ти не умееш да губиш, още повече да проумееш че става въпрос само за игра. Ма както и да е, като не искаш да играем няма...

  17. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #44

    QuakeIIIArena

    ------------Offtopic------------

    HITMAN 47 - аре пиши на кирилица ва С тея дългите постове, докато ги прочета и забравям какво е било в началото. И разделяй малко изреченията. Абе с две думи, пиши малко по четливо



    btw. това се отнася и за останалите де

    ------------Offtopic------------


  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    77
    #45

    QuakeIIIArena

    Trqbva da priznaq 4e v momenta Lord of Evil se predstavq po dobre ot men.Nqma zna4enie.Naprejenieto koeto se be6e poka4ilo mejdy nas ve4e go nqma i vsi4ko e nared.Toi znae 4e az mnogo go yvajavam kato igra4 s po golqm opit ot moq.Sega dvamata gledame mnogo demota i mislim taktiki kak da podobrim rezultatite si s nepobedimite v Bulgaria K4.

    BTW kakvo mislite za URBAN TERROR mod za Quake3??? po dobar li e ot CS.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе