Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 71

Freelancer излезе!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #16

    Freelancer излезе!

    Еми аз съм 34то вече[:D]..след тва си фрилансер..обикаляш и трпеш де що има изгодна обява..сега съм в търсене на кораб клас 9ти,обяче не намирам..а оръжия от тоя клас има!Също и ракети след 5ти клас няма май за продаване,добре че нападнах една база на пирати,на която случайно попаднах:непревземаема е,щом дават 5 милиона за разрушаването и[:D]



    Играта си е много добра,само дето трябваше малко по сложна да я направят

    Проблема със звука го има,с Кодекпак 3.0 или Нимо:поотделно инсталирани върви добре

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #17

    Freelancer излезе!

    Аз 10клас оръдия имам , но не и кораб за тях(пълно е с разни потрошени корабчета от които бая ексти падат) щитове 8 клас и нагоре не мога да намеря... бас ловя че яките неща ги продават Outlaws и Red Hessians, но системите им са на майната си и толкова ме мразят ...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #18

    Freelancer излезе!

    Аз точно базата на Red Hessians се опитвам безрезултатно да разруша,обаче ми е супер интересно как със Фалкони тия ползват клас 9ти предмети.....от тях ми изпадна снои мноо як щит:навярно продават добри неща.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #19

    Freelancer излезе!

    Те базите не се гърмят, само оръдията им свалям аз [] (май са с HAWK а не с FALCON)

    Майката му малко мисии да се направят с независими огранизации да се оправи отношението на Red Hessians към тебе.. тогава ще те пуснат.. мене ме пуснаха в една от базите на пиратите в New York...


  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #20

    Freelancer излезе!

    За тези които предполагам незнаят:в играта има поне 10 скрити карти,които преди малко открих:е те там са тия от 10-ти клас хубавци,хартите са доста трудни и поне мен тва ме удовлетвори макс....мноо кофти са прикрили взодовете им в едни гърмящи минни облаци,и поне 20 пъти съм пускал сейва докато мина.

    може и оше да има,но просто придвижването в тия новите е супер трудно.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,256
    #21

    Freelancer излезе!

    А какви са и изискванията все пак ?

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    358
    #22

    Freelancer излезе!

    iziskvaniata sa super leki. az go igraya sus FSAA2x i anizo 4x i vurvi s 50-60 fps-a. nai mnogo spada do 35fps

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,037
    #23

    Freelancer излезе!

    Малки общо взето, играта не е тежка... 128 рам, 500-600 мегахерца процесор си бачка идеално при един приятел, който е с ХР

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    360
    #24

    Freelancer излезе!

    Igrata e maniakalna... a sistemite sa 48 mai. Sega sum s 32lev s klas 10 korab s 4 kl10 orudiq i 2 kl9... obshto vzeto vseki pada ot pogled A i mi kazaha kude da namerq nomadski kl10 pushki koito ne izpolzvat energiq... kato gi namerq shte postna

  12. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #25

    Freelancer излезе!

    Да,наистина са мноо яки,обаче тва незнайно ниво(така се казва) е супер трудно,мноо радиация и доста пирати преди тва,смазват мне тия ремонти,по 80-120К струват((

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #26

    Freelancer излезе!

    Dpetrov карай на търговия []

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    360
    #27

    Freelancer излезе!

    DPetrov dokopai se do omikron gamma ili theta beshe ne pomnq... 4ista karta, prodavat nai-qkiq ship deto sum vijdal dosega, po4ti nqma radiaciq, misiikite sa po 100-120K... pari burzo se pe4elqt

  16. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    1,449
    #28

    Freelancer излезе!

    а де,аз съм с корсарски кораб отдавна,ма мисиите не им изпълнявам,щото те намразват всички,и издва момент че немое да се измъкнеш от системата им,а тия Bounty Hunter-ите се двъжат се по 6-7 кораба в група[:D]



    От тая система има дупка към базата на Outcast-тите:ей там е доста трудничко,обаче позле без проблем се изкарват по 300-400К чисти като продадеш събраните оръжия.

  17. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #29

    Freelancer излезе!

    Абе вие от кога я играете тая игра бре хора

    Аз още карам на 6 левел оръжия и играя за по 10к. мисии и си викам я глей колко мноо кинти, а тука гледам цифри от по 110к. и нагоре

    Колко време играете, че стигате тия нива ? И тука ся все се мъкна след една женка и не моа да разбера що, има ли други "пътища" на играта по които може да се изиграе ?

  18. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    360
    #30

    Freelancer излезе!

    Haha, ami ot pove4ko ot sedmica... mania

    Tova e sled kato minesh misiikite s mackata... posle zapo4va golqmoto skitane i trupane na pari Igrata ima samo 13 misii koeto e leko kofti... posle si freelancer. Ima dosta sistemi koito ne sa otkriti, az li4no imam karta na sistemite i dolu-gore po neq se orientiram kude da tursq gatovete kum drugi sistemi.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Starlancer? <==> Freelancer ///\\\ Subculture!
    От trektor във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 24-10-03, 10:33
  2. Отговори: 3
    Последно: 16-07-03, 18:48
  3. Проблемче със звука на Freelancer
    От Cko във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 10-07-03, 22:07
  4. FREELANCER
    От npu3paka във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 27-05-03, 12:03
  5. FreeLancer
    От BrainClot във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 26-12-02, 13:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе