Резултати от 1 до 7 от общо 7

проблемна мисия във Vietkong

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    26
    #1

    проблемна мисия във Vietkong

    Където спасявам един POW от виетнамско село. Значи спасил съм го, всички виетнамци са избити и сега е въпроса къде да отида за да се приключи мисията, щото като изляза от селото ми изписва че мисията е провалена, а наоколо сякаш няма къде да се отиде. Абе тая мисия направо ме разби. [V]

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    156
    #2

    проблемна мисия във Vietkong

    otivash tam kydeto te chakat voinicite koito te prikrivat.

    ponqkoga neshto se obyrkva v igrata i trqbva da izigraesh nivoto otnachalo.

    kofti ama nishto ne e bezgreshno. Igrata e 6 tochki prevyrtql sum q 3 pyti na vsichki niva na trudnost (maniak sum be mamka mu mechka) i strashno mi haresva.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    26
    #3

    проблемна мисия във Vietkong

    Вече я минах тая мисия. Наистина това е една от най-яките игри от този род които са излизали

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    29
    #4

    проблемна мисия във Vietkong

    На мен пък ми накъсва картината на Виетконг и не мога да разбера защо.Имате ли нещо наум.Особеното е че това става и с някой други игри но не всички.






  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    26
    #5

    проблемна мисия във Vietkong

    Директ Х 9 + Най-новите драйвери на nVidia, повечко рам и няма да накъсва толкова

  7. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    304
    #6

    проблемна мисия във Vietkong

    Аз пък да ви кажа къде забих - излизам от един тунел в къща в едно село - избивам всички и после - go to the extraction point - през джунглата през нощта там убивам 3-4 в храстите които ме дебнат и тва е въртя се в джунглата и няма път - във всички посоки стигам до задънени места(скали и храсти през които няма път) от едната страна е реката и там има един въжен мост до малко островче - там убивам още 1 при една къща и толкова и там няма изход?!!?!?!?!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    26
    #7

    проблемна мисия във Vietkong

    medunski значи към края на тази карта, където има един бункер, до който не можеш да достигнеш и да влезеш, като застанеш срещу него отдясно ти се пада някакъв хълм там огледай за дупка в шумака, прикрита е с шума нали разбираш, там влизаш




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблемна връзка с интернет
    От vdsvicky във форум Мрежи
    Отговори: 9
    Последно: 29-11-12, 17:48
  2. Съвет за проблемна 9-ка FTYN25GX
    От BornToDrink във форум Климатици Daikin
    Отговори: 2
    Последно: 31-10-12, 00:52
  3. Проблемна флаш памет
    От Ivan19 във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 29-04-09, 22:41
  4. Задача 275 "Мисия възможна"
    От Wise във форум Логически задачи
    Отговори: 25
    Последно: 18-07-05, 23:45
  5. Проблем с мисия на Max Payne1
    От fred във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 21-11-03, 12:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе