Резултати от 1 до 11 от общо 11

Още малко остана...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    126
    #1

    Още малко остана...

    Здравейте.
    Днес кандидатствах по енергийната програма за закупуване на http://www.artelgroup.ru/info/shop/c...t/daikin/6615/.
    До последно се двуумях между него и http://v-clima.com/prod.php?id=klima..._ldc_plazma.В магазина се чудих поне още 30 мин.И двата отговарят за стаята /18м2, панел, санировки, ПВЦ/.И двата ще вършат почти еднакво работата си. Цената и на двата е една и съща-1720 лв.Първият е чешко производство, за вторият било имало сертификат за японско производство във всеки кашон- не ми се вярва много да е така.
    Тъй като има още време до плащането и поръчката може ли да ми кажете добър ли е избора? Има ли някой от тях нещо което не е много известно и пренебрегвано като функции, за да наклони везните твърдо в негова полза.За параметрите всичко е ясно.Според тях вече съм избрал първия.
    Благодаря и успех.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #2

    Re:Още малко остана...

    Добър избор, спокойно.

  4. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #3

    Re:Още малко остана...

    За Дайкина гласувам с две ръце повече от година имам впечатления от този модел и знам че зимата ще се справи повече от перфектно...купих си скоро 2 броя -точно FTXS25G .Това според мен е най добрия модел след Уруру Сарара-та,Фуджитсу-то всеки знае ,че се прави в Китай ,но отзивите за тях са много добри и работят много добре в зимни условия.Дайкина наистина е Чешки ,но това няма никакво значение -рекламациите за този модел са близки до 0 ...всъщност не помня дали изобщо е имало рекламации,ако е имало нещо е било от грешки при монтажа...взимай го смело -успех.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #4

    Re:Още малко остана...

    Фуджицуто се прави в Китай.Верно,завода си е техен,но си е китайски.Който ти дава тези сертификати за "японско" производство,или не е в час,или те хвърля яко на върбата.
    LD не е лош модел,напротив,много добър е,но има различна концепция.Ако залагаш на функционалността,тишината и надеждността,то Дайкина е твоя модел.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    126
    #5

    Re:Още малко остана...

    Благодаря за отзивите.От всичко прочетено във форума разбрах, че много зависи и от качиственото монтиране на климатика.Ще помогнете ли отново - какво най-вече трябва да следи "неразбирача" при монтажа?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #6

    Re:Още малко остана...

    Вече 3-4 пъти пиша подобни "ръководства",така че опитай с търсачката.

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #7

    Re:Още малко остана...

    Каквото и да гледа "неразбирача", си е въпрос на късмет. Дори фирмата да е свястна, може да попаднеш на монтажник-махмурлия, или просто нещата да тръгнат накриво. Затова е най-добре да се избере фирма по препоръка на доволни клиенти. Доста фирми си лепят стикери по външните тела. Като се зазяпаш по улицата, се забелязват естетичните монтажи /не че е гаранция, но е предпоставка за качество/.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    20
    #8

    Re:Още малко остана...

    Не е ли скъпо това 1720 лв за FTXS25G?

    И в ММС нямат налични чак след 10 дена може би пфу

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #9

    Re:Още малко остана...

    1550 лв е без монтаж. Ако е с монтажа е ОК.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    126
    #10

    Re:Още малко остана...

    С монтажа е.Фирмата продава, монтира и поддържа.
    3 год. гаранция без задължителна годишна профилактика.

  13. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #11

    Re:Още малко остана...

    Ами слагай тогава без да се замисляш.

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 6
    Последно: 10-02-13, 15:03
  2. "STAR WARS - Episode III" - Не остана-а-а-а...
    От IvO™ във форум Коментирай новина
    Отговори: 8
    Последно: 11-05-05, 17:05
  3. Отговори: 13
    Последно: 24-05-03, 23:32
  4. Отговори: 5
    Последно: 23-05-03, 01:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе