Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 30 от общо 30
Like Tree1Одобрявам

Daikin Emura

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #16

    Re:Daikin Emura

    Цитат Първоначално публикувано от rkk
    Касап - поинтересувай се от любопитство какво може да прави Уруру Сарара и ми посочи друг климатик с такива възможности....аз не печеля от реклама ...аз съм прост бачкатор,но истината си е истина.
    Това, което могат да правят много по-евтини климатици /че и с по-висок COP/ + овлажнител /тип чайник/.

  2.  
     
  3. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #17

    Re:Daikin Emura

    За какво говорим...?Какви чайници се споменават...?Кой евтин климатик регулира влажност в проценти и вкарва пречистен свеж въздух.

  4. Moderator Аватара на Kasap
    Тук е от
    Oct 2008
    Живее в
    Лудница
    Мнения
    7,804
    #18

    Re:Daikin Emura

    Нямам намерение да споря със сектанти - почитатели на (ДБД) Добрия Бог Дайкин.
    Но ти за информация, разгледай моделите на Хитачи, Саньо, Шарп, Тошиба и Национал. Ама ония с къщичките по тях...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    3,036
    #19

    Re:Daikin Emura

    Румба,я ни обясни какво значи това твоето твърдение - "...и вкарва пречистен свеж въздух..." Много добре знаеш,че пречистването на уруруто на външния въздух е едно смешно хартиено филтърче с размери 4 на 8 см...АААа,и една цедка има отвън на вентилаторчето- за перушината от гаргите...
    Ако на това му викаш " пречистен " въздух,то какво ще кажеш за въздуха изкаран от дайкинския въздухопречиствател ???

  6. rkk
    rkk е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    905
    #20

    Re:Daikin Emura

    Да прави сте...вече и Самсунг вкарва свеж въздух и регулира влажност и то срещу 1100 лева...

    http://www.samsung.com/bg/consumer/h...ype=prd_detail

    Еми така е - не може 3 -4 години да не се сменя модела,колкото и да е добър...
    Ще взема да ида да бачкам при вносителите на Самсунг...тука е застой...


    

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    204
    #21

    Re:Daikin Emura

    Върви, там поне няма да ти е скучно като с Daikin-ите - ще има ремонти, забавления, врачуване.... То верно, че с марката Daikin е малко скучно При Samsung определено ще има забавления!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    50
    #22

    Re:Daikin Emura

    Някой с такъв климатик има ли????
    Да сподели ако има пресни впечатления....

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    22
    #23

    Re:Daikin Emura

    Скоро си закупих 35 Емура /сребриста/ и за сега съм много доволен . Апартамента ми е 48 м2 без санитарните помещения . Врати между стаите нямам , понеже преходите са със сводове . Настроил съм го на 22 град. и съм включил сензора за движение . Така работи денон. В момента в помещението където е монтиран , температурата е 22,5 , а в другите стаи 20,5 при външна температура -4 град. Работи изключително тихо , дизайна е уникален , стоплям апартамента , какво повече да желаеш от един климатик !

  11. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #24

    Re:Daikin Emura

    Цитат Първоначално публикувано от trokadero
    Скоро си закупих 35 Емура /сребриста/ .... Апартамента ми е 48 м2 .... Врати между стаите нямам .... стоплям апартамента , какво повече да желаеш от един климатик !
    Да не му изгори компресора примерно...

  12. Senior Member Аватара на bobovo
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    гр. Петрич
    Мнения
    2,196
    #25

    Re:Daikin Emura

    Бе тези хора си мислят ,че като сложат някаква си 12-ка и хоп все едно чилър са си сложили.
    mitak-tv1 одобрява това.

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    662
    #26

    Re:Daikin Emura

    Цитат Първоначално публикувано от trokadero
    Скоро си закупих 35 Емура /сребриста/ и за сега съм много доволен . Апартамента ми е 48 м2 без санитарните помещения . Врати между стаите нямам , понеже преходите са със сводове . Настроил съм го на 22 град. и съм включил сензора за движение . Така работи денон. В момента в помещението където е монтиран , температурата е 22,5 , а в другите стаи 20,5 при външна температура -4 град. Работи изключително тихо , дизайна е уникален , стоплям апартамента , какво повече да желаеш от един климатик !
    Много хубаво!.....но 35ица в 48 квадрата хич не е добре!

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,580
    #27

    Re:Daikin Emura

    .

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    22
    #28

    Re:Daikin Emura

    Преди монтажа колегите от Атаро ми предложиха в едната стая да поставя още една 9-ка под прозореца , но след като монтираха климатика и огледаха апартамента прецениха , че ако температури до 23 град. са ми достатъчни , няма нужда от втори климатик .

  17. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #29

    Re:Daikin Emura

    Контролирай му разхода. Ако се гърчи често над номинал, не е добре.

    Офф: аз пък не мога да си го представя това не от гледна точка на консумация, а от чисто практична. Ако се държат постоянно отворени врати или ги няма, като всеки пусне телевизора на различен канал или някой слуша музика в едната стая, а друг се опитва да спи... ужас.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2012
    Мнения
    32
    #30

    Отговор: Re:Daikin Emura

    Аз имам бяла Емура 25ца в едната спалня-около 16м(6камерна дограма с 32мм К-стъкло) северна и много влажна. Досега бях с едно LG . което няма нищо общо с Дайкина. Работи много добре-без шум нито вътре , нито вън. Духа горещ въздух и въобще е много добра машина. Настроен на икономичен режим и на 20градуса си поддържа една нормална температура в стаята и едва ли дърпа много ток.
    В другите стаи имам Нексури-ако на някой му трябва информация за тези два модела да пише.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Избор между Daikin Nexura FVXG или Daikin FVXS
    От solar77 във форум Климатици Daikin
    Отговори: 110
    Последно: 24-10-19, 07:52
  2. Daikin FTX35JV или Daikin FTXS35J
    От nrjize във форум Климатици Daikin
    Отговори: 45
    Последно: 20-04-12, 22:49
  3. Отговори: 16
    Последно: 19-07-11, 23:05
  4. Daikin FTXS25GT и Daikin FTXS25G2V1B един и същ модел ли е?
    От IlianaAn във форум Климатици Daikin
    Отговори: 3
    Последно: 06-10-09, 20:13
  5. Отговори: 17
    Последно: 19-11-08, 00:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе